Yer imleri
Görev oyunları

Görev oyunları

yazarlar sipariş bize sürpriz, ancak ücretsiz online oyun oynamak için kullanışlı ve ilginç görevler geldi asla bilemezsiniz. Onların özü etiketlere dikkat ve tüm bu toplama almak mümkündür, çevre araştırmaktır. Her ayrıntı bir noktada önemli ve aktif bir iştir. Bazıları birbirine bağlı ve daha sonra sadece kullanabilirsiniz edilebilir. Bir iş, bulmaca toplamak labirentin çıkış yolu bulmak için gerekli Sık gömülü mini oyunlar, yapıyı bir araya mekanizması kullanın. Yardım salyangoz Bob yabancı Pou, mutlu maymun ve diğer kahramanlar.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Kategori Oyunlar Görev oyunları :

Genç Araştırmacılar seçilmiş online oyunlar maceralar

Görev Oyunları görevler oynayan Tüm insanlar gerçek hayatta. Şaşırmayın, bu doğru. Kendiniz görün. Eğer bir eksik çorap, saatler, kitaplar, kalemler ve oyuncak için kaç kere aradım? Eksik bul, sen dolaba, yatağın altına baktı ve raflar aradı, portföy içeriğini salladı. Ayrıca onlar bir şey olup olmadığını öğrenmek için arkadaş aramak bile son kez başlık gördüm hatırlamaya çalışın ve olabilir. Bu arayışın gerçektir, ama online oynamak için arayışı çok daha ilginç ve böylece orada bir şey arayışında yola, ödev yapmak daha olasıdır. Ve sen, bir sürü yapmak zorunda Örneğin,

  • görevi ve durumu incelemek için
  • Bir konu ya da bir bütün ayrıntılarını bul
  • bunun için bir yer bulmak için
  • bazı şeyleri birleştirmek gerekirse
  • deşifre kodları
  • Run, mini işler
  • odadan dışarı bir yol bulmak

    ugorazdilo nerelerde

Görev Oyunları

Tabii ki, bizim oyunculara Rus tercih oyun araştırıyor, onların durumunu anlamak daha kolay çünkü. Eğer okuyamaz o kadar çok eğlenceli oluşturulan ederken, sezgisel istediğiniz anlamak için. Peki, sen hazırlıklı hikayeler var görelim.

Masal hayat buluyor ve çevrimiçi oyunların içine ücretsiz görevler açın. Bir zamanlar cadı kulübede, endişe etmeyin. Şimdi evde değil gibi görünüyor, ve biraz etrafına bakabilirsiniz. , Tencere bak mobilya taşımak, ancak anasayfa baykuş ve kedi korkutmak değil, daha ziyade onlara bir tedavi sunmak ve onlar dışarı bulmanıza yardımcı olacaktır.


, soğuk ve korkutucu değil, yabancılar bir uzay gemisinde boşluk içinde. Onlar her şeyi yabancı ve anlaşılmaz garip bir kabinde seni kapattı. Mantık ekleyin ve harekete geçmeye korkmayın. Tek yolu onların tahminleri ilerlemek ve garip yazıtlar deşifre mümkün olacak.
değil daha iyi bir durum, bir denizaltı ya da korsan geminin ambarında mı. Ne işgalciler komplo ve ne kadar zaman var? Dakika kaçış geçiyor İzle ve sarhoş haydut ya da askeri düşman filosunun elinde ölmek istemiyorum eğer, bir şey düşünmeye zamanı.


özel bir niş oyunları mistisizm ile çevrimiçi görevler işgal etti. Bu gerçek bir korku ve kabuslar nerede. Karanlık crypt, eski mezarlıkta cobwebby kiler, Cadılar Bayramı sırasında ortaçağ konak ziyaret edecek. Garip sesler ve ndash çevrili; Bir sıçan ya da bir hayalet mi? Bazen ruh olabilir, çünkü bu bilginin size sormak, bir ipucu getirebilir ve sıçan kurtuluş anahtarı almak için sosis bir parça tedavisi için yeterlidir. Ve burada bir kabus ya da cehennemden çıkmak nasıl? Sonra anahtar yardımcı olmayacaktır.


Görev Oyunları Görev Oyunları Online oyunlar maceralar, aynı zamanda bir macera. Bir arkeolog olmayı hayal? Ardından testler sizi bekliyor ne olduğunu öğrenmek. Bu, tehlikeli bir ormanda olduğu karla kaplı zirveleri, antik kalıntıların sırlarını, predatör ve yerliler, toplama eserler ve bunların çalışma ile toplantı tırmanıyor.
kızlar tatil, yemek ve moda tema sevdim. Burada kimsenin avı ve saldırı, ama hızlı bir şekilde Yılbaşı tablo hazırlamak için ürünler ve mutfak eşyaları bulmak gerekir, ama aynı zamanda temiz bir ev restore süslemeleri asmak ve kıyafet dikkat çekmek için olacak.

Merak etmeyin, yardım elinizin altında

geçiş sürecinde bir çıkmaza? Eğer gitmek ya da nerede istenen nesne olduğu için bir ipucu verecektir asistanları var mı. Ama ekonomik & ndash olması; yardımcıları onlara kaçınmak iyi başvurarak bu yüzden gereksiz kurtarmak için zamana ihtiyacım var. Kendi meydan ile başa çıkmak için, o kadar güzel.


Ayrıca, her iş için ayrılan süreyi izle. Bazı oyunlarda, ayarlar süresiz eylem özgürlüğünün tadını için kapatılabilir.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more