Yer imleri
Yarış Oyunları

Yarış Oyunları

Size ücretsiz online oyun yarış oynamaya davet ediyoruz. Bir binek otomobil, kamyon, otobüs, traktör, tren, motosiklet ya da motosiklet, ATV ve scooter seçin. Bu sütunda, kamyon bütün filo mutlaka ve mükemmel durumda doldurdu. Eğer ileriye taşımak ve patlamaya araçları seçmek için arabalar bekliyor. Atlar, midilli ve boynuzlu at yarışında katılmaktadırlar ve bu da yarış. Rockets en dolu ve yakıt alan sörf hazırız. Yarış da stadyumda ya da engebeli arazide koşucuları çıkıyor. Engelleri aşmak ve kazanın!

4.3 1 2 3 4 5 (Total 15)

Kategori Oyunlar Yarış Oyunları:

Yarış Oyunları online

Yarış Oyunları online Oyun oyunları online: bağlılık ve garantili zevk Yarış oyunları, herkesin sevdiği eğlence kategorisine girer. Eğer bir kişi, pistten geçip bir makine sürerken bir anlam veya zevk bulamadığını iddia ederse, şunu bilir: henüz oyuncağını henüz bulamadı. Portal oyunu, en karmaşık istekleri ve önemsiz fantezileri karşılayabilecek geniş bir yarış koleksiyonu toplamıştır. Neyse ki, geliştiriciler deneyimli oyuncular tarafından bile kolayca şaşırır: kaynaklarımız radikal biçimde yeni yarışlar, heyecan verici sürümler ve nadiren sevilen yayınların ilginç güncellemeleriyle düzenli olarak güncellenir. Games çevrimiçi yarış, bir PC'den veya herhangi bir mobil cihazdan sunulan en geniş teklif yelpazesidir. İlham veren panoramalar veya kıyamet sonrası manzaralar, şık spor arabaları veya büyüleyici ev yapımı ürünler, bakış açılarını değiştirmek ve iyi yazılmış oyunlara tam daldırma kayıtsız kız ve erkekleri bırakmayacak! Aynı zamanda, bilgisayarlar için karmaşık ve büyük uygulamaların aksine, tarayıcı sürümleri büyük değildir, ek dosya veya program indirmeleri ve yüklemeleri gerekmez: hemen şimdi oynayın!

Sokak yarışı veya ralli: ne seçilir…

Araba'da farklı şekilde oynayabilirsiniz: uzak 1970-1971'de yalnızca mütevazı Uzay Yarışı ve Hız Yarışı, siyah ve beyaz bir arka plana ve minimum basit görevlere sahipti. Bugün, iddiasız yarış simülatörleri bile, nefes kesen manzaralardan keyif alarak sürüşün ana nüanslarını yeniden üretebiliyor. Neredeyse elli yıldır, ilkel ırklar, tüm parametreleri ve bileşenleri kontrol ettiğiniz büyüleyici bir harekete dönüştü! Halen var olan çevrimiçi yarış oyunlarını sınıflandırmak mümkün değildir, çünkü aynı ülke içinde bile tüm gerçek ve var olmayan kara ve su araçları sizin emrinizdedir ve bazıları bir uzay aracı komutanı olarak denemenizi veya bir helikopteri yönlendirmenizi önermektedir. Buna otomobilin özelliklerini, ana aktörlerin, yerlerin ve görevlerin seçimini eklersek, kapsamlı bir sistemizasyonun birkaç yüz sayfaya sığması pek mümkün değildir. Ve neden olumlu duygular alabileceğiniz bir şeyler yazmak çok kuru ve titiz? Seçime bilinçli bir şekilde yaklaşın veya rastgelelik kullanın: hepsi olmasa da, her ikinci yarış sizi başlangıçtan sonraki ilk saniyelerden baştan çıkaracak ve sizi sıkıntı ve günlük sıkıntıları unutmaya zorlayacak.

Yarış Oyunları online Bütçeyi kurtar ve yarış oyununun sinirlerini bedavaya geri yükle

Bunun sevdiği oyun oyununa bakın: okuldan ve öğrencilerden ofis çalışanlarına, hız, sürüş ve inanılmaz zorlukların üstesinden gelmek alan, yaş ve milliyetteki farkı siler. Aynı zamanda gry online yarış yapıyor kimin daha hızlı, daha çevik ve kurnaz olduğunu bulmak için mükemmel bir yargı aracı olabilir. Kelimenin tam anlamıyla yüz bir şekilde rekabet edebilirsiniz:

  • gerçek zamanlı olarak aynı anda;
  • dönüşümlü olarak sonuçları sabitleme ve karşılaştırma; İki veya büyük bir şirket için bir ağ bağlantısı üzerinden
  • ; Sadece iyi şanslar umuduyla, taktiklerle ve onlarsız
  • ; Viraj alırken veya sürüklenirken hız düşürülerek
  • ; Çevre yolunda
  • veya kontrol noktalarında hareket ederken;
  • , rakiplerini (araçlar genellikle silahlarla donatılıyor) agresif bir şekilde çarpıyor ve engelliyor;
  • - önerilen kuralların kabul edilmesi veya kişisel kayıtların ayarlanması: örneğin, en dövülmüş arabada, yıkılmış çitler sayısı için, hayalgücünü gereksiz sözleşmelere sınırlamamalı!

Yarış Oyunları online Yaşa bağlı olarak ırk türleri:

Belirli bir yarış oyunda ölçütlerin ve önemli farklılıkların bolluğuna rağmen, yarışın özü en iyi katılımcının gelmesi gerekenlerden biri olmaya devam ediyor!

Ekran cihazında herhangi bir kesinti olmadan hayatın solmasına neden oluyor

. Pratik olarak, her sürücü kendi motorundan en iyi şekilde faydalanma hayalini açıkça veya gizlice besler: doğal olarak, kamuya açık yollar bunun için kesinlikle uygun değildir; Lisanslı teknoloji oyunlarındaki detaylı çizim hakkında dikkat çekiyor: Aston Martin, Corvette, Bugatti Veyron veya en son Audi modelinin çevikliğini, bu test sürüşünden çok önce planlayın, büyük olasılıkla, planlamak için vaktiniz olmadı.
Yarış Oyunları online

Çocuklar ve ebeveynleri için dinlenme

Yarış Oyunları evrensel ve eskidir: okul öncesi çocuklar onlara hayrandır ve saygın erkekler büyülenir. Bir PC veya dizüstü bilgisayarda ustalaşmanın ilk adımlarını bir çocukla yarışmaktan başlatmak iyidir. Hizmetinizde kült çizgi film dizisinin karakterleri ve kalıcı (bazen geçici) araçları vardır: Dörtlü bisikletle Tom Cat, mini arabada Mario, bisikletle Peppa domuz, El Arabası dünyası, Sünger Bob'un okyanus tabanı, Fiksiki, Evil Birds ! Herkes kontrolsüz ya da uzun süredir çizgi film izlemenin kırıntıların kırılgan ruhuna zarar verebileceğini bilir; bu da bazen televizyondan kopması çok zordur. Annelerin ve babaların çoğu, histerik ve haykırmadan çocukların dikkatini değiştirmeyi başarır: 'in yarışlarını oynaması ve hatta sevdiğiniz karakterler bile her zaman sevinç ve coşkuyla kabul edilir. Etkinlik türündeki bir başka değişiklik zaten bir teknoloji meselesidir: hız yarışmaları ve yarışlar, en yakın parkta bir aile koşusu veya mini şampiyonada kolayca gelişir. Özellikle psikolojik akıntıya ihtiyaç duyan insanlar, olgun yaşlara ulaşmışlardır. Günlük koşuşturmalardan uzaklaşmanın harika bir yolu ABD'deki popüler drag yarışı. Sürükleyiciler, sadece diğer ülkelerde değil, aynı zamanda İnternet sitelerinde de takipçileri bularak, en heyecan verici sporların reytinglerindeki üst sıralarını güçlendiriyor. Bedava için Game yarışları, düşünülemeyen hızlanma ve adrenalin telaşı beklentisiyle bir oyuncuyı kıymetli çeyrek millere transfer ediyor. Simülatörler yarışmanın tüm aşamalarını en doğru şekilde tekrarlar: ekipmanın hazırlanmasından muzaffer zafere. Kullanıcılar şunlara erişebilir: - temel donanımdaki ve sürüşün yapısındaki değişiklik (yasal veya yasa dışı); - sınıf tanımı (sokak lambası, hızlı, sınırsız ve oyunların genel stratejisine bağlı olarak diğerleri); - aşılması gereken alanın ana ve küçük detaylarının ayarlanması (uzunluk, dönüşler, iniş ve çıkışlar, girişim vb.) n.). Çevrimiçi oyun yarışları, konsantrasyon ve yıldırım hızına sahip reaksiyonun bir konsantresidir. Eylemlerin sonuçlarını hesaplama ve kontrol edilemeyen duyguları kontrol altında tutma yeteneğini geliştiren en iyi simülatörlerden biridir. Oyun oyunda unutulmaz kupalar ve keyifli eğlence!

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more