Yer imleri
Strateji oyunları

Strateji oyunları

Strateji oyunları – En popüler sütunlar. İşte aşk kız ve erkek çocuklar, ebeveynler düşmanı yansıtan, aynı zamanda sanal dövüş ordulara karşı değildir, oynamak için ücretsizdir. Klasik simülatörleri ek olarak, flaş tabanlı ürünler dikkat tadını çıkarın. Eylem hemen küçük ayarlamalardan sonra başlar ve olaylar hemen ivme kazanıyor. Canavarlar ve uzaylılar her türlü yok, düşman ana nesne yol kapatma, binalarda robotlar düzenleyin, ancak barışçıl seçenekleri aletleri, bina, insanları & ndash kontrol oluşturmak; burada da, biz bir stratejiye ihtiyacımız var.

4.6 1 2 3 4 5 (Total 12)

Kategori Oyunlar Strateji oyunları:

Strateji oyunları

Strateji oyunları Strateji oyunları, belirli bir şey bu yana, her zaman başlamak ve ne gelmek için nasıl bir planı var. Aksi takdirde, hiçbir şekilde, çünkü o kaos başlar ve hiçbir şey serbest olamaz. Bedava Aç strateji oyunları, planlama süreci daha açık hale getirmek için ve bir oyun örneği kendi yönünü soran durumu kontrol öğrenmek için.
Biz kızlar ve her yaştan çocuklar için hitap çeşitli alanlarda mükemmel simülasyonları var. Ve kendilerinin strateji ayrılır

  • Askeri Strateji
  • Ekonomik Strateji

Askeri Tiyatrosu koyar onun çalış

savaş sadece bir teknisyene size olacak bir atıcı ve karmaşık bir mekanizma değildir. Savaşlar, yem ve tekke, tren donatmak, giydirmek için gerekli orduları ve orduları savaştı edilir. Ama nihai ürünler, giyim yıpranacaktır, silah iner. Yani askerler muharebe yeteneği korumak için tüm unsurları sürekli erişim gerekir. Nasıl yapmalı? Online strateji oyun ve öğrenmek.


Strateji oyunları Strateji oyunları bir askeri üs oturtmakta, komşuları ile dost olmak, silah imalatı açın köprübaşı, Naladte madencilik askerleri eğitmek. Komşuları ve ndash ile ilişkiler; başarı için önemli bir unsurdur. Onlarla birlikte satmak ya da takas şeyler ama düşmanın saldırı, sen müttefiklerin yardımı güvenebilirsiniz olacaktır. Ayrıca onun ordusunda bir asker karaya başkalarını işe olabilir ve sizin ekonomi düzeyi onlara ilgi almak için yeterli olacaktır, onlar size soracaktır.
Her zaman başkent olmalı, ancak silah düzeyini yükseltmek artırmak ve komşuları & ndash üzerinde bir etkiye sahip olmalıdır; Kim topu kurallar Maliye, daha vardır.


basit ve kullanılabilir eylemler başlayarak düzgün kaynak tahsis, gelecekte çok iyi sonuçlar elde edersiniz. Ana şey İşlerin devam edecek nasıl iyi etkilediği için, özellikle ilk hamle yoluyla düşünmektir. Tekrar sınır güçlendirmek için nasıl çalışmak ve halkın refahını sağlamak için düşman kazanmak ve onların arazi ekleyebilirsiniz olacak güçlü bir arya ol.
askeri strateji renk olmadan ekonomik olabilir. Sonra senin görevin şehir ya da yapıların müdafaa etmektir. Siz düşman her zaman yangın baraj altında düştüğü noktalarda asker koymak lazım.

gereksiz bir şey yok, sadece mantık ve iş

Strateji oyunları

Iş veya mantıksal inşaat ve geliştirme amaçlı

Barış online strateji. Bunlar arasında:

  • Oteller
  • Restoranlar
  • saklar
  • Hastaneler  
  • Çiftlik
  • Şehir

Bu oyuncak için bütün gün oturup olabilir. Her seviyede daha fazla lüks şirketlerin kurulması veya inşaatı yapar. Çiftlikte yeni kullanışlı araçları ve küçük evlerin kentinde binaları evler değiştirilir ve daha sonra konaklar ve kaleler vardır. Restoranlar çeşitli yemekler sunan başlamadan ve modern teknoloji hızlandırır. Mağazalar alıcılar iç ve ürün çeşitliliği için daha cazip hale gelir ve otel sakinleri gelişmiş hizmetin tadını çıkarın.


Ancak, ek bir madde satın almak, iyi çalışması için gereklidir: hasat, müşterilerine hizmet hasta tedavi etmek. Faydaları giderek elde edilen ve kim bilir, belki kurumsal ağ sahibi olacak ve kar gerçekten etkileyici olacaktır. Balık Roma yollar inşa etmek, hamburger pişirmek için makine doldurmak bal toplamak, altın kazmak: her şeyle başa çıkabilirim, çünkü farklı alanlarda kendinizi deneyin. Strateji gibi deniz savaşında, dama, satranç, tic-tac-toe olarak masa oyunları, kullanılabilir.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more