Yer imleri
Macera Oyunları

Macera Oyunları

Tüm neyi ücretsiz online rpg oyunları biliyoruz. Çevresine hareket Heroes, darbe, toplamak break up, olsun, her zaman, mesafe koşu, bir şey, platformlar atlama ipleri ve sarmaşıklar tırmanma. Oyun en beklenmedik araziler olmak, çünkü bir iş, herhangi biri olabilir. Her zaman bir macera & ndash var; eğlenceli, komik, tehlikeli, olayların tam. Erkekler için atıcılar ve mücadele ve kızlarla bu hikaye hayvanlar, periler, prensesler, deniz kızları ile sosyalleşme keyfine varacaksınız. Sen, dağın tepesine ziyaret, bazı gökyüzünde uçan, okyanus tabanının aşağı gidecek.

4.5 1 2 3 4 5 (Total 10)

Kategori Oyunlar Macera Oyunları :

gerçek oyuncular tarafından oynanan rpg oyunları

Macera Oyunları Macera Oyunları Biri eski moda rpg oyunları Platformer demeyi tercih, ama bu kavram ayrımı olmaksızın tüm ürünler için geçerli olamaz. Karakterleri her zaman farklı düzeylerde bulunan bölgelerde hareket etmiyor çünkü Macera, aksiyon daha geniş bir alana sahiptir.


Oyun online & ndash rpg; Her zaman bir macera olduğunu. Onlar yolculuk mistisizm, mizah, tatiller, fantezi, sıradışı karşılaştığında, bir yeri vardır. Her hikaye nesneleri veya çıkış bulmak için bir arayış var, çünkü kesinlikle bir dedektif gibi hissedeceksiniz. Sen onun gizemini bile evreni keşfedeceksiniz, vahşi orman ve antik harap şehri görmek için, aşırı durumlarda ziyaret farklı ülkeyi ziyaret. Sen inanılmaz ve eğlenceli, flört ve tehlikeli bir durum buluşacak. Uzak gezegen ve acımasız robotların zombiler ve kurtadam, canavarlar duracak, ama Super Mario, Sonic the Hedgehog, Naruto çizgi roman kahramanları yardımcı olacak onlarla başa çıkmak için Yolda.


erkek size, pek çok düşman ile savaşmak mühimmat ve sağlık paketleri için bakmak zorunda mücadele unsurları ve atıcı rpg oyunları oynamayı tercih. Alan bazen o kadar bir labirent benzediğini karmaşık ve kaybolmak değil, tabak & ndash işaretleme bölümlerini hatırlıyorum; orada konular. Kızlar karanlık bir zindan korkusu ile Canavar Yüksek Lisa Simpson, Kitten yardım Garfield üstesinden şirket boş vakit geçirmek, pişirme yapan ve moda alışveriş için gitmek olacaktır.


Hikayeler çizgi roman ve bilim kurgu hikayeleri oyun daha eğlenceli hale getirmek. "Yüzüklerin Efendisi" nin kahramanları ile birlikte size bir trol inine ziyaret edecek eski bir lokali yemek, antik eserler bulmak ve sihirli uygulamak. Cactus McCoy ile yine insan olmak için iksir arama gitmek. Bob Sünger okyanustan enkaz kaldırmak olacak, Halloween kutlayın, onun kasaba tiyatro oyununu koymak kaydedin.

Ana eylem oyun

Tüm Aksiyon oyunları olsa kendi özelliklerine sahip, ancak benzer ilkeler üzerine inşa ve var:

  • çevresine taşır
  • nesneler için arama ve onları pick up
  • onlar için bir kullanım
  • bulma
  • Bazı detayların yeni bir tasarım üretmek için birleştirilmiştir
  • Diğer karakterler ile
  • kontakt
  • Yazma oyunu noktaları yerine koşulların

Macera Oyunları Macera Oyunları

Her şey iş açıktır görünüyor. Ama promosyon olarak onlar karmaşık alacak unutulmamalıdır. Başında seviyeleri seçimi, kolay & ndash seçin; acemi için koşulları sınırsız süre olarak güvenceye alın. Ortalama ve sadece birkaç dakika geçmesi verilir en üst düzeyde, orada da, yavaş yavaş güncellenen ya da her etap için sınırlı hiçbir ipucu yoktur.

Tüm yaş grupları için

Macera oyunları

Uzun özgür hatta yetişkin oyuncuların gibi oyunlar rpg oynamak görülmüştür. Onlar çocuk gibi tekrar hissetmek ve vampirlerin bir kavgada kendini göstermek için odadan kurtuluş aramaya kovalamak, kardeşleri Luigi ve Super Mario ile birlikte Mantar Krallığı dolaşıyor. Ama evrensel geliştiriciler sunan meşgaleleri ve belirli bir yaş için tasarlanmış olanlar ile birlikte. Örneğin, çocukların eğitim Eylem Masha ve Diego, küçük bir köpek Volta, Tom ve Jerry, Winx perileri, mutlu maymun, sevimli köleler komik maceralarını tadını çıkarın.


cesur ve meraklı oyuncular için ilginç öneriler var: Simpsons ailesine yardım ve Jaco ile birlikte cehenneme inmek Fina ve Jake Masyanya ile seyahat şirkette "macera" tarihinin bizim post-apokaliptik bir dünya ziyaret edin.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more