Yer imleri

Sekizinci gün

Alternatif isimler: Online 8. Gün, 8 gün

Sekizinci gün online - Eğer cüceler ve elfler unutun yardımcı olacak ve uzak gelecekte alacağı post-apokaliptik tarz ücretsiz çok oyunculu rol yapma oyunu.

8 Gün Online oyun yükleme gerektirir ve oyun istemcisi ve ndash yüklemek; trafik optimize etmek ve grafik görüntüleme hataları en aza indirir olacak özel bir program. Müşteri boyutu & ndash; 350 mb oyunun resmi web sitesinde indirebilirsiniz. Online oyun Sekizinci Gün bilgisayar oyuncu için aşağıdaki sistem gereksinimlerini getiriyor:

& bull; İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / Windows 2000 & nbsp;

& bull; yüksek hızlı internet bağlantısı, en az 2 Mbit / s değil

& bull; İşlemci: Intel Pentium 4 3 GHz veya AMD Athlon64 3000+

& bull; Bellek 1GB RAM & nbsp;

& bull; Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 veya ATI Radeon X800 (Shader Model 2 için destek. 0 gerekli)

& bull; boş sabit disk alanı 1 GB minimum.

girmek gerektiren sekizinci gün oyunu kaydol:

& bull; kullanıcı adı olarak kullanılacak elektronik posta kutusu adresi, siteye oturum açmak için

& bull; şifre

çoğu oyunların aksine, kayıt Sekizinci Gün şifrenizi sıfırlamak için gizli soru seçin ve bu soruya bir yanıt yazmanızı rica sorar. Ayrıca, görüntüdeki kodu deşifre okumak ve oyunun kurallarını kabul ve kullanıcı sözleşmesini kabul etmeniz gerekecektir. Buna ek olarak, proje oyun haberleri verilmesinden almayı kabul edebilir. Online kayıt sekizinci gün bitti ve kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmak için mücadele etmek başlayabilirsiniz.

Sekizinci Gün online oyun dünyası, küresel iklim değişikliğinden sonra kurak bir arazi ve felaketler Dünya'nın ekseninin eğimini değiştirebilir. Sen radyasyon mutasyonlar, yabani yağmacılara, çapulcular ve amatörler için iyi kar bir sonucu olarak ortaya çıkan canavarlar mücadele, yaşam haklarını savunmak olacaktır. & Nbsp;

Eğer sekizinci gün online oyun oynamak gibi

, üç temel uzmanlık karakteri gelişme yolunu seçebilirsiniz:

& bull; infantryman

& bull; ok

& bull; tıp

Buna ek olarak, aynı zamanda 6 farklı oyuncu sınıfları mevcut olacak. Her oyun silah ve ikramiye kendine özgü sınıf vardır. & Nbsp;

Eğer sekizinci gün online oyunu oynamaya başladığınızda

, o zaman karaktere sahip olacak birçok beceri aşina olmak gerekir. Bunlar yeteneği vardır:

& bull; güç

& bull; çeviklik

& bull; saldırı

& bull; koruma

& bull; beka

becerileri büyümek Göstergeler orantılı size deneyim işe. Deneyim oyunun senaryo verilmektedir diğer oyuncularla ya da canavarlar ve takımlar görevler ile kavgalarına alabilirsiniz.

Buna ek olarak, oyunda özel becerileri çeşitli alabilirsiniz:

& bull; okçu yeteneği

& bull; madencilik faaliyetlerinin yeteneği

& bull; günlüğü

& bull; fiyatlarının

& bull; margin

& bull; eritme

& bull; Demircilik

& bull; Carpenter

& bull; ve diğerleri

Bu beceriler ölçüde sert dünyasında karakterinizin hayatını kolaylaştıracak, hem de bile kaydedebilir ve oyunda var olan ekonomik sisteme katılarak para kazanmak için izin verir.

başarıyla sekizinci gün oynamak için, siz savaş beceri master gerekiyor. Siz klan savaşları katılmak diğer oyuncularla arenada mücadele edebilirsiniz, canavarları yok.

Eğer mücadele yorgun olsun

, çeşitli binalar ve sürprizler ve eşsiz eserler bir sürü poz oyun alanları çeşitli keşfetmek için çok fazla zaman geçirebilirsiniz. Buna ek olarak, oyun görüntüleri ve manzara benzersiz bir dünya. & Nbsp;

Sekizinci Gün online oyun, sosyal ağlar ve ndash desteği vardır; Bir fan topluluğu Vkontakte, yanı sıra çeşitli bloglar geliştirme ve yönetim vardır.

Eğer Sekizinci gün oynamaya başladığınızda

, o zaman forumunda başlayanlar, çok sayıda kılavuzları olacak.

Oyunu 8 gün online günlük yaşamın monotonluğu uzaklaştırır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more