Yer imleri

Dokuz Dünya

Alternatif isimler: Asgard

Oyun Dokuz Dünya: Tanrı olmak zor.

Döndürme stratejisi, hedefe ulaşmak için net bir eylem planı gerektirir. Her oyuncunun kendine has bir hikayesi var, ancak eğer bir fantezinin hayranıysanız, İskandinav efsaneleri için bir zayıflığınız varsa, MMORPG'ye tapıyorsanız ve sorumluluktan korkmuyorsanız, Nine Worlds oyunu sizin için yaratılmış. Asgard, eski tanrılar tarafından parçalara ayrılır ve bazıları iyi vaaz verirken, diğerleri insanları kötülük pozisyonuna yönlendirir. Uzun bir soğukluk savaşa yol açtı ve çökmesine rağmen, bazı sıcak noktalar sık ​​sık parlıyor ve biri düşman saldırısını engellemek için tamamen silahlandırılmalıdır. Hangi yol sizi cezbeder - oyuncularla ya da yağma, kaçakçılık, yağma ve esaret ile huzurlu bir mahalle? Oynamak için Dokuz Dünyalar'a başla ve kendi stratejini seçerek onu zafer ve refahın altına sokabilmek için kentin kontrolünü ele geçir. Ayrıcalıklar ve güçler alacaksınız, kazanma yolunda tüm olasılıkları tam olarak kullanma şansı sizin seçiminiz.

oyunu oynamak için Dokuz Dünya'yı deneyimli bir oyuncu olarak, yeni başlayanlar için başlangıç ​​dersini dikkatlice unutmayın. Olası eylemler, kontrol yöntemleri ve ayarları gösterilecektir. Böyle kapsamlı bir eğitimden sonra, tüm şüpheler, sorular kaybolacak ve bazı püf noktaları anlayacaksınız:

 • Novichkam güçleninceye kadar kasabasında saklanıyorsa iyi olur. Ekonominin inşası ve ordunun gelişmesi ile meşgul olun ve güçlenerek komşularınıza saldırın.
 • Şahsen, sadece askerler üzerine pompalayabilirsiniz ve otomatik olarak savaşırlar.
Şehir için

Eekonomi çok önemlidir ve ordunun her noktada tatmin olması için bolca kaynak bulmak ve mal üretmek gerekir. Saldırgan, soygun, ayrılan ve şehrinizi ganimetle terk eden haydutların ziyaretini periyodik olarak bekleyin. Hazineye giren eşyaların akışını eski haline getirmek için şirketi ve madeni çalışma durumunda iade etmek için acele edin. Komşularınıza silahlı bir ziyarette bulunmak istiyorsanız, ordunuza emir vererek bunu yapabilirsiniz, ancak bunu yalnızca kendi üstünlüğünüzden eminseniz yapabilirsiniz.

Kahramanını öğren.

Belirli bir karakteri değil, ordu dahil tüm altyapıları olan bütün bir şehri kontrol ettiğiniz gerçeğiyle başlayalım. Ancak, temsil edilen beş yarıştan askerleri kiralayabilirsiniz:

 • Magi
 • Ölümsüzler
 • Devler
 • Elfler
 • Cüceler
Her türün doğasında var olan erdemlerle

dezavantaj. Mesela devler cüceleri korkutuyor, ama onlar elflere göre daha düşük ve bunlar cücelerin saldırısına düşecekler. Her karakterin niteliklerini inceleyin, silahlı bir birimini oluşturun ve sürekli gelişimine katılmayı unutmayın. Bu kayıt, Dokuz Dünyalar’ın arkasında olduğu zaman bölgedeki her oyuncu tarafından ele alınacak. Kahramanlar ayrıca renk tanımına göre kategorilere sahiptir:

 • Oranzhevye
 • Menekşe
 • Krasnye
 • Sinie

Kırmızı en güçlü ve nadir örneklerdir ve aksine mavi karakterler zayıf noktalara aittir, ancak kahramanların ruhlarını toplamanın temeli olarak demonte edilebilirler ve yüksek endeksli kahramanları seçtikleri anda ihtiyaç duyulacaktır. Ruhlar aynı zamanda kahramanların gücünü arttırmanın bir yolu olarak kullanılabilir ve tüm nitelikleri en üst seviyeye çıkarırsanız, düşmanın bütün ordusunu yayabilecek en değerli savaşçı haline gelir.

Nine Worlds

iPlayer, Napolyon planlarınızı yerine getirebileceğiniz, bir ittifak kurabileceğiniz, korkunç patronları yok edebileceğiniz, en üst düzeyde puan alabileceğiniz, faydalı bonuslar alabileceğiniz, şehrinizin sınırlarını genişletebileceğiniz, tarayıcı tabanlı harika bir stratejidir. Fakat en önemli şey, yalnızca en layıkının tırmanabileceği ve 100 katın hepsini kıran cennetteki kulenin fethi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more