Yer imleri

Ace Defender: Ejderha Savaşı

Alternatif isimler:

Ace Defender: Dragon War, boşta rpg ve kule savunucusu türlerini birleştiren sıra dışı bir oyundur. Oyun en iyi grafiklerle övünemez. Bununla birlikte, her şey oldukça niteliksel olarak yapılır, resim hoştur. Efektler ve animasyonlarla da her şey yolunda, ölçülü ve can sıkıcı değiller.

Ace Defender: Dragon War oynarken, bir isim ve avatar seçerken zaten bilinen prosedürle başlayacaksınız.

Oyun öncelikle bir arada iki oyun olmasıyla dikkat çekiyor. Oyunda iki farklı dövüş türü olduğu için oynamaktan sıkılmayacaksınız.

Kahramanlar üç gruba ayrıldı

 1. Doğa
 2. İlahi Işık
 3. Ay gölgesi

Beş kahramandan oluşan takımınızı oluşturmanız gerekecek. Geliştiriciler size bir ipucu olarak üç seçenek bıraktı ve ardından uygun savaşçıları nasıl seçeceğinizi kendi başınıza bulmanız gerekecek. Her savaşçının iki sıra yeteneği vardır. Birkaç benzersiz beceriden oluşan bir çekirdek mi? artı envanter yuvaları. Diğeri ise kule savunma dövüşleri içindir. Seviye atladıkça, tüm becerileri geliştirebileceksiniz.

Oyunun ana sayfasında oyunda birçok aktivitenin olduğu bir harita göreceksiniz, ancak hepsi ilk seviyelerden mevcut değil. Bazılarını açmak için belirli bir seviyeye ulaşmanız gerekir.

Oyunda bulunan konumların listesi aşağıdadır.

 • Cennet Kalesi.
 • Arena.
 • Krallar Arenası.
 • Hazine avı.
 • Boş Uçurum.
 • Büyü kalıntıları.
 • Şafak Kalkanı.
 • Test kulesi.

Bu konumların her birinde, kahraman kartları, altın ve deneyim alabileceğiniz birçok seviye vardır. Oyundaki en değerli para birimi olan kristallerin yanı sıra.

Oyunda elbette loncalar ve baskınlar var. Birçok yeri olan keşif gezisi.

Oyundaki arena biraz sıradışı ve iki modu var. Bir, kahramanlarınızın doğrudan savaştığı zamandır. İkincisi - görevinizin iki takım arasındaki savaşta kazananı belirlemek olduğu. Her iki durumda da, kazanmanız için ilginç ödüller sizi bekliyor.

İki savaş modu, biri, bir düşman ekibi savaşçılarınıza karşı çıktığında olağan boşta rpg savaş modudur. İkincisi, kule savunucusu tarzında. Bu durumda, ekibinizdeki savaşçılar bir sürü düşman birimiyle savaşacak. Savaşın başında sahaya sadece bir tane yerleştiriyorsunuz, daha sonra düşmanları yok ederken alınan puanlar için geri kalan savaşçılarınızı savaşa çekebiliyorsunuz. Bu durumda göreviniz 10 birim cana sahip olan kristalden düşmanları uzak tutmaktır. Kristal yok edilirse savaş kaybedilir.

Savaş ve hız değişimi sırasında kullanılabilir, herkes istediğini seçebilir.

Oyuna günlük giriş için bonuslar bulunmaktadır. Birkaç mağaza var. Birlik, Arena, Fesih, Hayvan İllüzyonları ve birkaç tane daha.

Oyun para yatırmadan bile oldukça rahat oynanıyor. Geliştiricilere teşekkür etmek isterseniz, bir şeyler satın alabilir ve geliştirmeyi biraz hızlandırabilirsiniz.

Ace Defender: Dragon War Android'de ücretsiz indir, sayfadaki bağlantıya tıklayarak hemen burada yapabilirsiniz.

Oyun, iki farklı türün alışılmadık bir kombinasyonu ile dikkatleri hak ediyor, hemen oynamaya başlayın ve kendiniz görün!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more