Yer imleri

Ace Combat Assault Horizon

Alternatif isimler: Ace Combat Assault Horizon

Sistem gereksinimleri:

İşlemci: 2 @ Intel Core 2 Duo. 2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000+

2 OOZU GB

Ekran Kartı: 512 MB

Disk alanı: 16 GB

nbsp;

Ace Combat Assault Horizon - arcade havacılık simülatörü, türün en uzun soluklu dizilerinden biri geleneğini sürdürüyor. Ace Combat Assault Horizon 2015 yılında daha özel değil çok uzak bir gelecek oynayacak ve. Blatnoi & raquo; Oyunun kahramanı Albay Bishop, Birleşmiş Milletler'in askeri güçlerin bir birliğin lideri başka misyonu yerine radikal çete & laquo denilen yok etmek; Rus Hava Kuvvetleri ve NATO birleşik kuvvetler talimatları. Bir uçuş sırasında uçak, hiçbir yerden gemide boyanmış bir köpekbalığı ağzı göründü ve ona Bishop çıkarmak zorunda, ve bu arada bir köpekbalığı ile düzlem bir dönüş yapar ve bir savunmasız bir pilot koçu alır bayıltır. Bu hikaye herkes eğlendirmek olabilir, ama oyun Ace Combat Assault Horizon kadar basit ve bu kravat değil - kahramanı sadece bir rüya, ama gerçek bir yerde Kuzey Afrika'daki isyancılarla cesur pilotu kavgalar, ama onun hayallerinin olayların çok başlayacak olması Gerçek hayat pilot gerçek oldu.

nbsp;

Oyun

nbsp;

Çok yıllık çarşı geçmiş serisi uçuş simülatörü gurur başlığı iddiasını vermez, ama o Ace Combat Assault Horizon görünüyor ve bu gerekli değildi. Oyunun kontrolü sadece hiçbir yerde inşa edilmiş ve ana odak hoparlörden değil özgünlük olduğunu. Örneğin, Ace Combat Assault Horizon bir uçak ya da büyük sorunları yapmaz bazı fantastik gövde kitleri veya silah satın, tüm eylem yan yana Rus ve NATO pilotları mücadele garip bir çatışma içinde yer alır ve ana düşman Rusya'da organize suç grubu ferah bir isim & laquo; Blatnoi & raquo;. Ancak, oyun Ace Combat Assault Horizon ama daha az tanıdık uçağın da değil, yabancı kıtada bazı hayali dünya, Dünya gezegeni üzerinde tutuluyor serinin tüm parçaları, ilk olmuştur. Ace Combat Assault Horizon gerçek örnekler için tasarlanmış, herhangi bir uçak oynamak ve hatta tam modellerin adını yanı sıra ABD ve Rus kökenli savaş helikopterleri kaydedebilirsiniz. A & nbsp;

zaten birkaç onun tarz içinde en ilginç ve en popüler bilgisayar serisinin birinin yapımcıları beklediğiniz simülasyon, yolunda atılmış büyük bir adımdır.

nbsp;

CRA

nbsp;

sonraki sürümünü satın almak Ace Combat Assault Horizon hayranları arasında arzusunu tahrik etmek, geliştiriciler ilginç sürprizler çok sayıda hazırladık. Bunlardan en ilginç kontrol modu MKK oldu. Bu rejimin özü dövüş sistemi basitleştirmek etmektir. Koridor & raquo;; sen deli ritim mümkün görünmüyor wag ve döner atılgan kalkmak, bu nedenle bu tür çalkantılı hedefe nişan başlar olan rakibiniz, kuyruk oturdu Yani, daha sonra iki düğme itme, senin uçak görünmez & laquo içine atılır, hedefin yörüngesini tekrarlayarak. & Raquo;, siz zaman amaçlayan için uçuş yörüngesini ayarlamak için zaman yoksa, size & laquo bırakabilirsiniz çünkü otopilot ile bu modu karıştırmayın, koridor ve MKK otomatik olarak kapanabilir. Inovasyon coşkuyla karşılandı ve tam multiplayer savaşları göç değil, tüm oyuncuların böyle bir teşebbüs ile sevindi ve onlar için çok oyunculu fonksiyonu siz CRA kullanamazsınız bir savaş yaratmak için eklenmiştir edildi.

 

Bilgisayar oyunu Ace Combat Assault Horizon