Yer imleri

Maça ası

Alternatif isimler: Maça ası
Maça & ndash

Ace; İlk kişiden kübik, çok oyunculu, takım oyunu. Maça & nbsp Oyun Ace; Oldukça spesifik tüm ayrıntılar ve karakterlerin hatta elemanları tasarımcısı ayrıntıları şeklindedir.

herhangi bir bilgisayar oyunu gibi, Ace of Spades çevrimiçi bilgisayarınıza parametrelerine iddiaları vardır. Bu nedenle, biz komplike olmayan böyle sistem gereksinimleri, uygunluğu kontrol etmenizi öneririz:

 • CPU frekansı & ndash; 800 MHz,
 • Bellek & ndash; 256 MB
 • sabit disk alanı & ndash; 10 MB
 • kart & ndash; 64 MB;
 • Internet bağlantısı;
 • klavye;
 • fare.

, her şeyin oyunda kayıt geçebilirsiniz doğru olduğunu kontrol edin. Eğer torrent üzerinden ücretsiz Maça Ası indirebilirsiniz çünkü Ama her şey o kadar kolay değildir. Ya Ace of Spades şöyle olacak, karakter kontrol edin:

  1. Maça oyun Ace resmi web sitesini ziyaret
  2. , bir indirme oyun seçmek için
  3. Select & ndash; Kayıt;
  4. karakterinizin adını girin;
  5. da geçerli e-posta adresini gösterir. Sizin belirtilen verilerin doğruluğunu kontrol edilmesi tavsiye edilir
  6. & ndash seçmek için; kayıt.

Oyunun başında tüm maç seçimi ile başlar. Imha modu, birkaç tepeler, Diamond Mine, Zombi Modu ve takım savaş: Burada oyun modları sunulmuştur. Her mod geçişi özgün özelliklere sahiptir. Sonra ekip, yeşil keçeler seçin mavi felts. & Nbsp; Ve şimdi sizin karakter seçebilirsiniz. Dört Önerilen sınıflarından birini oynama fırsatı verilmiştir:

 • ustabaşı;
 • sniper;
 • Rocketeer
 • madenci.

ustabaşı & ndash; Onun kürek kavgası. Birincil silah: Bir makineli tüfek ve bir tabanca, onun emrinde bombası, tankı ve hazne duvarı vardır. Bu superweapon var - & nbsp; hızlı-ateş makineli tüfek ve bazuka.

Sniper & ndash; melee & ndash; almak. Silah: Tüfek, tabanca. Ayrıca, madenler, bunker ve küçük bir duvar. Çok hızlı, çevik ve daha iyi mücadele değişmekteydi.

Rocketeer & ndash; Melee & ndash; Kürek. Ekipman: Otomatik, roket sırt çantası. Ayrıca, bir roketatar, el bombası. Roket sırt çantası ile uçuyor.

Pickman - & nbsp; Bir almak ya savaşlarında bir kürek. Ekipman: tabanca ve dinamit. Ayrıca, barikatlar ve merdiven. Yakın dövüş Güçlü ve hemen tesislerin bir çok darbeler.

sıkılmış olmayacak gibi karakterler ile oyun Maça çevrimiçi Ace oyun. Bunlar tabii ki çok farklı değil, bak. Bu oyunun & ndash temel görevi; Hayatta kalmak için her şeyi inşa etmek, ancak yaşam için tüm kendilerini savunma ve savaş düşman ilk. Çalıştırmak ve sadece orada durmak ve sadece ateş ve hepiniz zaten olması iyidir. & Nbsp; Her oyun modunda kendi görevleri yanı sıra mevcut çünkü Ama bu, hepsi bu kadar değil. Genel olarak, zaman dinlenmek & nbsp; Bu mevcut değildir. Bu gerçek bir oyun, çünkü hangisi iyidir.

Ve tüm bu biliyorum ve oyun maça, başka hiçbir şekilde Ace hissetmek gerekir buydu. Ana şey & ndash hatırlamak için; Doğru ve hızlı koruma & ndash yaratmak; savaşta başarının anahtarı.

nbsp;

sadece 2011 yılından bu yana piyasada Maça oyun Ace, ve her zamanki gibi tür, ama zaten onun hayranı var değildir. Bunlardan biri haline gelebilir. İyi oyun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more