Yer imleri

Ace Çevrimiçi

Alternatif isimler: Ace Çevrimiçi

Online oyun Ace Online iyi grafik ve iyi takip manzara ve arazi ile bir uzay savaş simülatörü olduğunu. Ace online oyun egzotik uçakta hileci çeşitli zevk sağlayacaktır. Ve & laquo her türlü büyük bir seçim; losyonlar & raquo; uçaklar için bile en zorlu oyuncuları tatmin edecek. Online Ace oynamak için indirmeniz ve Fogeym zapuskatr yüklemeye başlayacaktır. Ace online kayıt, sadece kurulan zapuskatra varlığında gerçekleştirilir. Iki şekilde çevrimiçi Ace yap: Eğer erişilebilir bir e-posta adresi girmek için altı basamak imajını tanıtmak ve bir hesap oluşturmak için tıklayınız gereken ilk adımda online oyun As standart kayıt veya Facebook hesabınızı kullanabilirsiniz kaydettirmek için Fogeyme içinde. Eğer zapuskatr koymak gerekir kayıt ikinci aşaması dört rakamdan oluşan bir kod gönderdi ve tıklayın & laquo; giriniz & raquo;. Üçüncü adım girin ve şifrenizi doğrulamak içindir. Dördüncü aşama Ace çevrimiçi kayıt, lisans ve kullanıcı anlaşmaları gözden geçirmek ve indirmek ve bilgisayarınıza Oyun yüklendikten sunuyor.

online oyun Ace oynamak için size şiddetli muhalefet var olduğu arasında iki hizip, biri katılmak zorunda olacak ve sadece sizin tercih hangi tarafı karar: hükümet veya paralı asker. Bir sonraki adım, harfler ile sınıflandırılır uçak, vücut seçimidir. Bu nedenle A tipi uçağın gövde tankına benzer ve zemin boyunca hareket edebilir. Konut tipi B uzun menzilli mücadele için tasarlanmıştır. Sınıf konut ve şarj etmeden uzun süre mücadele sağlayacaktır. Gemi onarımı ortağı Muhafaza sınıfı M. Bu oyun yürürlükte çok iyi dengelenmiş olduğunu fazlalaştı, bu yüzden sizin gibi ilkesine uçağı seçebilirsiniz.

hizip ve uçakta karar verdik ve uçabilir kez. Oyunda uçağın kontrolü yeteri kadar basit ve sürüler halinde düşman ve ustaca kaçmak düşman füzelerini imha edebilir zaman oyun, saat sonra birkaç buna alışmak. Belirli beceri ve zeplin geliştirmek için gereken uçağın standart araçlara ek olarak bu yana ilginç oyun online Ace, oynayın. Bir kurşun geçirmez tankın içine uçağı açmak ya da tecrübe artan miktarda iyileştirilmesi, onu bir süper güçlü gemi olanak sağlayacak çevrimiçi Ace. Her yeni seviyede binaların yeni türleri kullanmak için izin verecektir. Saldırı, savunma, yakıt, enerji, kalkan ve ruhu: Tüm bunların yanında, Ace online oyun Eğer geminin standart özellikleri sizin takdirine olan geliştirmenizi sağlar. Kısacası, nereye çevirmek olacaktır.

bireysel ve grup araştırıyor gerçekleştirmek için, arenada savaşlara katılmak için, gibi düşünen insanların bir lonca katılmak, arkadaşlarıyla gruplar oluşturabilir çevrimiçi Ace yapabilirsiniz oynamak. Ace Çevrimiçi oyuncular bir sonraki seviyeye gitmek için gerekli çeşitli görevler sunuyor. Bu uçuşlar bazen kasabaya geri gitmek zorunda arasındaki mühimmat ikmali veya herhangi bir öğeyi artırmak için dikkati çekiyor. Bu şehir geliştiriciler savaş alanında parlak ve muhteşem resimlerle oldukça uyum içinde, grafik açısından oldukça zayıf çalıştı, ancak bu bile gerçeği genel resmi yağma yok fazlalaştı.

Bizim zaman iyi bir online simülatörü bulmak o kadar kolay değil çünkü

Ace Online, türün tüm hayranları tarafından zevk olacaktır. Motor roars, senin uçağın piste sizleri bekliyor. Tüm Ace Online oyun, go ahead!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more