Yer imleri

Adventure Lands: Aile Konağı

Alternatif isimler:

Adventure Lands Family Mansion, mobil cihazlar için eğlenceli bir çiftliktir. Grafikler geleneksel olarak çizgi film tarzında renklidir. Eğlenceli müzik ve iyi seslendirme.

Çiftlik oyunlarına zaten aşina iseniz, kontrolleri çözmeniz zor olmayacaktır. Yeni başlayan biriyseniz, burada Adventure Lands Family Mansion

oynamaya başlamadan önce size yardımcı olacak küçük bir öğretici var.

Sonra evin etrafında bir sürü ev işi ve heyecan verici maceralar bulacaksınız.

  • Para kazanmak için görevleri tamamlayın
  • Kaynaklar ve değerli eşyalar için adayı keşfedin
  • Çiftliği istediğiniz gibi tasarlayın
  • Hayvanlarla ilgilenin
  • Alanların boş olmadığından emin olun

Bu, oyundaki ana görevlerin bir listesidir, ancak burada sizi bekleyen tüm eğlenceli ve heyecan verici maceraları gerçekten ortaya çıkarmaz.

Keşfetmek üzere olduğunuz alan sisle kaplı, arazilerin derinliklerine inerek sisi dağıtabilirsiniz. Ama bunu yapmak o kadar kolay değil. Kelimenin tam anlamıyla kendi yolunu kesmek zorundasın. Bu, geri kazanılması çok zaman alan çok fazla enerji gerektiren zor bir görevdir. Ama oldukça çabuk toparlanıyor ve bu olurken oyun içerisinde kendinize başka bir aktivite bulabilirsiniz. Ek olarak, yemyeşil bitki örtüsü arasında, genellikle daha fazla ilerleme için ek enerji getiren nesneler ve bitkiler bulunur.

Seyahatleriniz sırasında görevleri tamamlamanıza yardımcı olacak ve size değerli tavsiyeler verecek birçok ilginç karakterle tanışacaksınız.

Ana görev, bir rüya çiftliği inşa etmektir, gezilerinizin amacı budur, bu sırada yapı malzemeleri stoklarını ve diğer yararlı kaynakları yenilemek mümkün olacaktır.

Çiftlik tasarımı size kalmış. En sevdiğiniz stili seçin ve daha kolay erişim için binaları ve tarlaları nasıl yerleştireceğinize karar verin.

Görünüşe göre bir kır çiftliğinden daha tehlikeli bir şey yok, ama bu değil. Genişletmek ve geliştirmek için gemi ve hatta uçakla seyahat etmeniz gerekecek.

Oyunu unutmayın, geliştiriciler günlük ve haftalık giriş ödülleri sağladı.

İnternet üzerinden arkadaşlarla iletişim kurma ve hatta ortak görevler gerçekleştirme fırsatı var. Takım kurabilir ve birbirinize yardım edebilirsiniz.

Oyun içi mağaza, ürün yelpazesini düzenli olarak günceller ve sıklıkla indirimler yapar. Satın alımlar hem oyun parası hem de gerçek para için yapılabilir. Mağazada para harcayarak geliştiricileri destekler ve çalışmaları için onlara teşekkür edersiniz.

Çiftliğin kendisi yiyecek ve daha fazlasını üretme yeteneğine sahiptir. Ürün satmak, daha fazla para kazanmanıza ve hatta enerjiyi daha hızlı geri kazanmanıza olanak tanır.

İndirimler genellikle mevsimlik tatillerde yapılır. Satışların yanı sıra günümüzde benzersiz ödüllü yarışmalar da düzenlenmektedir.

Oyun terk edilmedi, düzenli olarak yeni görevler ve dekor öğeleri getiren güncellemeler alıyor.

Adventure Lands Family Mansion, bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirilebilir.

Oyunu hemen yükleyin ve hayalinizdeki çiftliği kurmak için bir maceraya atılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more