Yer imleri

Etkilenen Bölge Taktikler

Alternatif isimler: Etkilenen Bölge Taktikler

Zon Taktikler Etkilenen oyun tamamen yeni bir oyun istemci bilgisayar olduğunu. Burada gerçek bir taktisyen olması gerekir savaşlar dünyasına atılmak olacaktır.

Zon Taktikler kayıt Etkilenen oyun sadece yetişkin kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Oyuna katılmak için belirtmek gerekir:

1. Onun kullanıcı adı.

2. Kullanıcı adınız ve şifreniz.

nbsp;

oyun Etkilenen Bölge Taktikler aşağıdaki becerilerini kullanarak yanı sıra, sunulan moddan birinde oynayabilir:

  Oyuncu karşı
 1. Oyuncu. Bu gerçek rakiplere karşı mücadele benzersiz bir mod.
 2. adımlar. Bu modda kendi taktik becerilerini göstermek mümkün olacak.
 3. Yönetim birimi. Bu askerlerin komutasında bütün grup düşman herhangi bir sayı ile başa çıkmak mümkün olacak hangi modudur.
 4. barınakların kullanımı. Barınaklar kullanarak tüm taktik becerilerini kullanmak sağlar.
 5. Binalar
 6. Savaş. Siz barınaklar için tüm odalar ve cepheler kullanabilirsiniz.
 7. Capture the Flag. Bu modda, düşman temel yakalamak ve mümkün olduğunca uzun tutmak gerekir. Savaş başarılı için, takım uyumlu çalışması gerekir.

nbsp;

sizin için gerekli sınıfı seçerek olacak Etkilenen Bölge Taktikler oyna:

 1. Askerler sınıf Komandoları iyi izci ve keskin nişancılar vardır. Onlar mükemmel görünürlük var ve onlar gizli bir yüksek düzeyde. Fighters başarıyla çeşitli müzakereleri yürütmek yakalama noktalarını kontrol istihbarat meşgul olabilir. Onlar zayıf zırh var, ama aynı zamanda da güçlü keskin nişancı tüfekleri, yanı sıra el bombaları çeşitli kullanın.
 2. Stormtroopers çok yönlü bir sınıf vardır. Onlar başarılı savaş farklı durumlarda çalışır. Stormtroopers başarıyla çekim tuşu noktaları ile, pozisyonları kavga, ya da tüm takımın güçlendirilmesi savunan düşman saldırısı. Onlar ortalama ile karakterizedir. Savaşlarda ortak otomatik silahlar, el bombaları ve el bombaları kullanın.
 3. ağır piyade güçlü silah kullanıldığı ve zırh çok güçlü. Bu sınıf, diğer sınıflar ve hemen hemen her savunma kırmak için fırsat açan anahtar gücü temsil eder. Hepsi düşmanlarına kritik hasara neden olabilir. Ağır piyade belli belirsiz düşük inceleme ve sahip oyunda, en yavaş sınıftır.
 4. Yangın desteği herhangi bir saldırı başarısızlığa mahkumdur hangi olmadan savaşlarda en iyi destek olduğunu. Sürekli etkileşim istihbarat askerlere ateş destek savaşın gidişatını tersine çevirebilirsiniz. Onlar büyük bir mesafe ile düşmanları saldırı gücü vardır. Koruyucu zırh füze ve havan diğer sınıflara çok zayıf, bu nedenle çok ihtiyaç duyulan yardım var. Yangın desteği sürekli konumunu değiştirmek gerekir. Belirli bir sınıfın & ndash başarının anahtarı; Savaş Bu sabit hareket ve hareketlilik.

Online Bölge Taktikler Etkilenen oyun kuşkusuz dünya çapında oyuncular ile büyük bir başarı kazanmak gerekir.

Online Bölge Taktikler Etkilenen dünyasına girin ve eğlenceli bir sürü olsun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more