Yer imleri

Fırtınaya Karşı

Alternatif isimler:

Fırtınaya Karşı, roguelite unsurlara sahip bir şehir kurma simülatörüdür. Oyun PC'de mevcut, performans gereksinimleri düşük, optimizasyon iyi. Grafikler renkli ve gerçekçi. Oyun profesyoneller tarafından seslendirilmektedir, müzikler hoş olup uzun seanslarda bile sizi yormayacaktır.

Konu ilginç. Her şey ölümün eşiğinde olan bir hayal dünyasında gerçekleşir, bunun nedeni ise aralıksız yağan yağmurdur. Karakteriniz Yanık Kraliçe'nin naibidir. Vahşi yerlerde dolaşırken göreviniz şehirler inşa etmektir. Her biri yeni bölgenin ve sakinlerinin koşullarına uygun olmalıdır. Ayrıca kraliçe sizin için sürekli olarak giderek daha zor görevler belirler.

Bu tür karmaşık projelere girişmeden önce oyun mekaniğini ve kontrollerini anlamak için küçük bir eğitim almanız gerekecek.

Oyunda seni bekleyen pek çok farklı şey var:

  • Kaynak çıkar ve biriktir; onlarla yeni bir yerde her şeye yeniden başlamak daha kolay olacak
  • Yeni binalar inşa edin ve mevcut binaları yükseltin
  • Teknoloji üzerine araştırma yapın
  • Şehrin nüfusunun hiçbir şeye ihtiyacı olmadığından emin olun, bu kolay olmayacak çünkü çok farklı ihtiyaçlara sahip beş kadar ırk şehrin duvarları içinde bir arada yaşıyor
  • Doğal kaynaklardan en iyi şekilde yararlanmak için doğa şartlarına mümkün olduğunca uzun süre direnmeye çalışın
  • Ticaretle meşgul olmak

İşte oyun sırasında karşılaşacağınız görevlerin küçük bir listesi.

Yol boyunca sizi bekleyen zorlukların hepsi bunlar değil. Fırtınaya Karşı oynadığınızda diğer her şeyi öğreneceksiniz.

Yolculuğunuz sırasında beş biyomu ziyaret edeceksiniz ve orada hayatta kalmak zorunda kalacaksınız. Her seferinde değişen koşullara uyum sağlamak zorunda kalacaksınız. Bir topluluğun yaşamından ve refahından sorumlu olduğunuzda bunu yapmak kolay değildir.

Çoğu şey size bağlı ama her şey değil.

Diğer yerleşimlerle ticaret yapmak, eksik malzemeleri almanıza yardımcı olacaktır.

Sizi ziyaret eden tüccar her seferinde yeni ürünler getiriyor. Ne olacağı üzerinde hiçbir kontrolünüz yok. Uygulamayı bulmak ve mevcut kaynakların çoğunu kullanmak gerekir.

Kontrolünüz altındaki bölgeyi genişletin ve mümkün olan en kısa sürede yeni yerleşim yerleri inşa edin.

İnşa ettiğiniz tüm şehirler birbirinden farklı olacaktır. İlerledikçe yeni binaların çizimlerini alacaksınız. Ayrıca koşulların her farklı olması, binaların da farklı şekilde yerleştirilmesini gerektirecektir.

Fırtınaya Karşı'yı çok uzun süre oynayabilirsiniz. Oyunu bir süreliğine bıraksanız bile muhtemelen geri dönmek isteyeceksiniz. Farklı iklimlere sahip farklı yerlerde yeni yerleşim yerleri oluşturmak heyecan verici bir faaliyettir.

Gerekli dosyaları indirip oyunu yükledikten sonra artık internete ihtiyacınız kalmayacak. Bir dizüstü bilgisayar veya tablet kullanarak hareket halindeyken bile istediğiniz kadar çevrimdışı oynayabilirsiniz.

Fırtınaya Karşı'yı PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu satın almak için Steam portalını veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret edin.

İnanılmaz şehirler inşa ederek birçok heyecan verici akşam geçirmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more