Yer imleri

Menşe Çağı

Alternatif isimler:

Age of Origins Bu türdeki diğer hiçbir oyuna benzemeyen MMO stratejisi. Grafikler 3d, kaliteli, oldukça gerçekçi görünüyor. Seslendirme inandırıcı, müzikler iyi seçilmiş.

Oyunun olayları, nüfusun çoğunu tek arzuları ne pahasına olursa olsun yaşayan küçük insan gruplarını yok etmek olan kana susamış zombilere dönüştüren Z virüsü salgınından etkilenen bir dünyada geçiyor.

Age of Origins, en iyi öğretici görevleri tamamladıktan sonra oynanır. Böylece tehlikeli durumlarda nasıl davranacağınızı çabucak anlayacaksınız.

Medeniyeti yeniden kurmak zor olacak:

  • Bölgeleri boşaltmak için zombi kalabalıklarını yok edin
  • Savaşçılarınız için geliştirme yolunu seçin
  • Ekibinizin en iyi silahlara ve ekipmanlara sahip olduğundan emin olun
  • En güçlü ve en çevik dövüşçüleri alarak takımınızı tamamlayın
  • Diğer oyuncularla sohbet edin ve ittifaklar kurun

İlk bakışta her şey basit ama gerçekte birçok savaş sizi bekliyor ve ana düşman zombiler değil, kara aç insanlar olacak.

Oyunun amacı başkente ulaşmak, kontrolünü ele geçirmek, düzeni sağlamak ve insan uygarlığını canlandırmak.

Oyun başladığında, zombilerin saldırısına karşı koymanız gerekecek, ancak zamanla en tehlikeli düşmanların hayatta kalan diğer gruplar olduğunu anlayacaksınız.

Yürüyen cesetlerle çeşitli konumlarda ve iklim koşullarında savaşmak zorunda kalacaksınız. Hemen uyum sağlamak ve doğru taktikleri seçmek, deney yapmak her zaman mümkün değildir. Sınırsız sayıda deneme hakkınız var. Oyunda zafer daha yetenekli ve hünerli oyunculara gelir, sadece ara vermek en iyi seçenek değildir.

Şehrinizin toprakları temizlendikten sonra hayatta kalanlarla ilgilenin. Küçük ordunuzun saflarını, askeri işler için yeteneklere sahip yeni savaşçılarla doldurun.

Diğer oyuncularla düşman veya arkadaş olabilirsiniz. Karar vermek size kalmış. Benzer düşünen insanlarla bir ittifak oluşturun ve görevleri birlikte tamamlayın. Ancak diğer oyunculara çok fazla güvenmeyin, öncelikle bu oyunda herkes kendi çıkarını düşünür.

Oyuna düzenli ziyaretler ödüllendirilecek. Günlük ve daha değerli haftalık giriş ödülleri var.

Mevsimsel tatiller, diğer zamanlarda mevcut olmayan ödülleri kazanabileceğiniz oyuna ilginç temalı görevler getirecek.

Oyun içi mağazada farklı silahlar, ekipmanlar, dekor öğeleri ve değerli kaynaklardan oluşan zengin bir ürün yelpazesi bulacaksınız. İndirimli satışlar düzenli olarak yapılır, ürün yelpazesi her gün güncellenir. Oyun para birimi veya gerçek para için satın alma yapabilirsiniz. Para için satın alma yapmak gerekli değildir, oyunu beğenip beğenmediğinize ve geliştiricilere finansal olarak teşekkür etmek isteyip istemediğinize bağlıdır.

Oyun güncellemelerinde, geliştiriciler daha da fazla macera, daha güçlü silahlar ve daha güçlü zırh bulacağınız yeni konumlar ekliyor. Heyecan verici yeni özellikleri kaçırmamak için güncellemeler için düzenli olarak tekrar kontrol edin.

Bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak

Age of Origins'i Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İnsanlığın kana susamış zombilerin saldırısı altında yeryüzünden kaybolmasını önlemek için oyunu yükleyin ve hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more