Yer imleri

Strateji Çağı

Alternatif isimler:

Age of Strategy, mobil cihazlarda oynanabilen sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Oyun, retro tarzda basitleştirilmiş 2d grafiklere sahiptir. Bu oyunu bozmaz ama özgünlük verir. Üstelik stratejik oyunların ana unsurunun grafik olmadığı yönünde bir görüş var. Seslendirmeler kaliteli, müzikler güzel.

Oyun kendi tarzında benzersizdir ve diğer projeler gibi değildir. Burada 500'den fazla farklı kampanya bulacaksınız!

Zafer çok zor olabilir.

  • Her hamleyi düşünün ve rakibinizin hamlelerini tahmin etmeye çalışın
  • Yeni tür birliklerin ve büyülerin kilidini aç
  • Size savaş alanında avantaj sağlayacak teknolojileri öğrenin
  • Yapay zekaya veya dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı yarışın
  • Görevleri tamamlamak için yıldızları toplayın ve onları değerli taşlarla değiştirin

Oyunda sizi bekleyenlerin hepsi bu kadar değil.

Yönetim uygun şekilde uygulanır. Oyunun başında, arayüzle nasıl etkileşim kuracağınızı hızlı bir şekilde öğreneceğiniz için faydalı ipuçları alacaksınız.

Age of Strategy oynamadan önce bir kampanya seçin. Bunu yapmak kolay olmayacak. Yukarıda belirtildiği gibi, oyunda 500'den fazla kampanya mevcuttur. Gerçek tarihte gerçekleşen birçok savaş var. Bunların arasında Truva Savaşı gibi tüm dünyada bilinen ünlü savaşlar var.

Savaş alanlarında elde edebileceğiniz yıldızları toplayın.'den sonra, oyun içi mağazanın para birimi olan mücevherlerle takas etmek mümkün olacak.

Oyunun başında her tür birlik ve kart mevcut değildir, bazılarının kilidini açmak için belirli koşulları karşılamanız gerekir.

Daha becerikli ve becerikli general savaşları kazanır. Ordunun büyüklüğü önemlidir, ancak asıl mesele bu değildir. Tarihten bilindiği gibi savaşlar genellikle az sayıdaki ordular tarafından kazanılırdı.

Hem yapay zekaya karşı çevrimdışı hem de gerçek insanlara karşı çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Gelişen teknoloji çok önemli. Bu sayede düşmandan daha iyi silahlara sahip daha güçlü bir ordu elde edebilirsiniz.

Oyundaki tüm savaşların gerçek prototipleri yoktur. Bazı kampanyalarda büyülü yaratıklar vardır ve savaş büyülerini kullanmak mümkündür.

Oyun içi mağaza size oyun para birimi karşılığında büyü satın alma, yeni kartların ve birlik türlerinin kilidini açma fırsatı verecek. Sadece oyunun para birimi olan değerli taşlar ödeme için kabul edilir. Gerçek para gönüllü olarak geliştiricilere bağışlanabilir, para karşılığında sandık veya eşya satın alınamaz. Oyun, kazanmak için öde mekaniğini kullanmaz.

Geliştirici çok duyarlı ve oyunda düzenli olarak iyileştirmeler yapıyor. Bireysel istekleri bile kabul eder ve ilginç yeni karakterler veya oynanabilir yerler ekleyebilir.

Kendi kampanyanızı oluşturmak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir düzenleyici var.

Android'de

Age of Strategy oyununu bu sayfadaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu hemen yükleyin ve geçmiş yılların 16-bit oyunları tarzında yapılan stratejinin tadını çıkarın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more