Yer imleri

Fury Age Of

Alternatif isimler: Fury Age Of

Fury oyunu Age Of iPhone ve iPad için özel olarak geliştirilen - modern teknolojiyi, işletim sistemi iOS temelinde çalışıyor. Proje, birçok oyun stratejik tarz favori uygulanan ve PVP unsurları içerir edildi. Oyun sadece fantezi oyunu savaş olmadan bir hayat düşünemiyorum olmayanlar için uygundur. Bu uygulama - işte bir kahve molası sırasında doğrultusunda veya ayakta, işe giderken bir iki dakika geçirmek için harika bir yoldur. Canlı grafikler, basit ve erişilebilir bir arayüz, iyi oyun - Bütün bu Fury iyi karakterize Yaş değildir.

Fury Online

Yaş - kendi krallığının gerçek bir güçlü onur için mücadele diktatör ve özgürlük gibi hissetmek için büyük bir fırsattır. Sen güçlü ve cesur şövalyeler oluşan kendi benzersiz ordu inşa edebilirsiniz. Sonuçta, sizin gibi sadece cesur savaşçılar, tüm hedeflere kazanmak ve elde edebiliyoruz.

Oyunu başlatmak için, Apple cihazınıza indirmek ve kurmak zorunda olacak. Dışında Fury kaydı ihtiyacı Age Of yüklemek için sadece AppStore'da. Sen önce kendi telefon ya da tablet ayarlanır ve birkaç saniye sonra oyun zaten yüklü girmek ve flört açık olacaktır gerekir.

Proje takım sağlar. Arkadaşlarınız online Fury Age Of oynuyor iseniz, (iyi, bir takım için çok doğru) o zaman sadece birbirleri için yapılır, ruh halinizi ve fikirlerinizi paylaşın. Bir kaç saniye, kendi klan oluşturmak düşmanları ile birlikte mücadele etmeye devam etmesini ve gibi düşünen arkadaşlarını davet edebilir için. Eğer hala meslekten aslında generalliğini, ve bir ordu yönetmeye hazır olmadığını düşünüyorsanız bu durumda, varolan klan birine katılarak, askeri deneyim ve pratik kazanmak mümkün olacak. Anında size geciktirir mevcut ve yeni ortaya çıkan arkadaşları ile iletişimi, ama genel bir fikir saat çeşitli stratejilerin uygulanması ve geliştirilmesi üzerinde iletişim sağlayacak - Kısacası, sadece bir kez bıkkın alırsınız.

Eğitim göreceğiniz Fury Age Of Çal (ve onunla birlikte yeni bir tane oluşturmadan) arazinin sakinleri ve dünyanın bölgenin Vozrdivshihsya saldırgan fikirli sakinleri arasında askeri bir çatışma hikayesi. Bu savaş daha otuz yıldır süren ve bugün sonuç sizin ve ekibinizin bağlıdır. Sadece seçim oyuncular birkaç temel karakter yarışları mevcut olacaktır:

1. İnsan.

2. Elf.

3. Cin gibi.

Onların bağımsızlığa rağmen, tüm ırklar düşman karşısında birleştirmek zorunda kaldı. Ortak çabaları ve nihayet rahat bir nefes için izin - kötülük yenildi. Ancak, zafer sevinç çok uzun sürdü - Kısa bir askeri mütareke mezhdurasovye çatışmalar yenilenen gayretle parlama kadar sonra. Bütün bunlar ne sebep olabilir ki? Eğer Fury Age Of oynamaya başladığınızda öğrenin! Acele ve indirmek ve bu oyun arkadaş bulma anlatır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more