Yer imleri

Aion Online

Alternatif isimler: Aion Online

Online oyun Aion: sonsuzluğun kule - Yerde ve havada hem gelişebilir çok oyunculu online oyun. Aion yaratıcıları: sonsuzluğun kule online böylece yeni, inanılmaz güzel bir dünya yaratmak, Warcraft ve Lineage 2 birleştirdi. Oyun Atreia & ndash gerçekleşir; Dünya kez birleşmiş, ancak çeşitli ayaklanmalar sonucunda, iki yarış ayrılır: Elyos ve Asmodian, karşıt ve Balaur. Oyun Aion Katıl: sonsuzluğun kule standarttan biraz farklıdır. Öncelikle Dosya sekmesinde oyun istemcisini indirmeniz gerekmektedir ve bilgisayar kurulumu çalıştırın. Önce lisans sözleşmesini okuyun ve sonra basit bir kayıt geçmesi gerekir. Aion: E-posta adresinizi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi: sonsuzluk kayıt kule, standart veri istedi. Çek Aion bastıktan sonra: sonsuzluğun kule kullanıma hazırdır. Bir karakteri seçmek zorunda sonsuzluk kulesi: online oyun Aion oynamak için. Dört okullarda (savaşçılar, büyücüler, rahipler ve izciler) ile temsil ırk oyununda bir karakter, oluşturma ve iki sınıf için orada her okulda. Bu nedenle, oyun Aion bir karakter yaratma aşamasında: sonsuzluk çevrimiçi büyüleme kulesi. Detaylı seçim aşaması görünüşte gerçekten eşsiz bir karakter bile müdavimi MMORPG etkilemek yapabilir küçük şeyler geliştirilmesi ve uzun bir süre hatırlar karakter boyutu ile oynamak için bir fırsat. Başlangıçta oyun Aion: sonsuzluğun kule online bunu geliştirmeyi planladığınız hangi yöne bağlı olarak, bir karakter sınıfını seçin. Bir savaşçı temel özellikleri kuvvet ve dayanıklılık vardır. Daha da geliştirilmesi Savaşçı bir gladyatör veya vasi haline gelebilir. Mage oldukça zayıftır, ama aynı zamanda büyük bir hücum potansiyeline sahiptir. Mage bir büyücü veya pudra haline gelebilir. Priest savaş destekleyici karakterdir. Gelişiminin doruk noktasına ulaşan rahip bir şifacı veya büyücü haline gelebilir. Scout güçlü bir saldırı ve zayıf defansif becerileri ile çevik ve hızlı katil. Scout bir ok ya da suikastçı dönüşebilir.

Elyos veya Asmodian karanlıkta ışığında:

biz oynamak kim seçmek zorunda karakterini belirleyen. Üçüncü yarış & ndash; Balaur bir oyun değil. Sunulan karakter her altı gelişebilir, ancak en gelişmiş ikiden fazla meslek olası olduğunu unutmayın (silah ve zırh, simya, yemek pişirme, terzi ve zanaatkar üretimi), altı spesiyalleri.

Aion: sonsuzluk online oyun kule karakteri onikinci seviyesine ulaşmıştır kanatlar temin etmektedir verir. Bu doğru çalışmıyor uzun süre uçmak için, ve bu beceri özel beceri ve pompalanan çamurlukları geliştirmek zorunda olduğunu hatırlamakta yarar var. Oyun Aion oyna: Gerekirse sonsuzluğun Online kule uçuşlar sizi bulutların üstünde gizli eserler çeşitli toplamak için bir fırsat sunuyoruz ve kullanılan veya satılabilir ve kanatları havada savaş yürütmek için fırsat verin, çünkü ilginç ve, Balaur kaçmak Wings yeri doldurulamaz bir parçasıdır. Aion seviyesi 25 karakter ulaştıktan sonra: sonsuzluk oyun kule daha ilginç hale gelir. O andan itibaren, oyun karakteri gelecekte mümkün olacaktır kendisi için Abyss Points kazanmak karakterlerin, cinayeti ilginç şeyler satın almak için yere Abyss, gerçek insanlar arasında PvP savaşlarında yer almak için izin verilir.

Aion oyna: sonsuzluğun kule MMORPG tüm hayranları hitap edecek. Oyun güzellik yakalar ve kalp üzerinde düşman karşısında uçabilir havada savaş deneyiminden sonra sıcak ve parlak olduğunu ve Feat birçok kez tekrarlamak istiyorum.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more