Yer imleri

Hava Çatışmalar: Pacific Taşıyıcılar. Asa Pasifik

Alternatif isimler: Hava Çatışmalar: Pacific Taşıyıcılar. Asa Pasifik

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2 @. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Disk Alanı: 2 GB

Hava Çatışmalar: Pacific Taşıyıcılar - Dünya Savaşı'ndan bu yana çarşı uçuş simülasyon uçak elemanları ile bilgisayarın başka bir parçası. Oyun Hava Çatışmalar: Pasifik Aces olarak Rusya'da bilinen Pasifik Taşıyıcılar, Pasifik bucaksız ABD ve Japon kuvvetleri arasında savaş önünde bizi alır. Daha Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük deniz üslerinden biri Japon saldırı uçakları sonra, Amerikalıların küresel askeri çatışmaya katılmak zorunda kaldılar, Pearl Harbor olarak bilinen Pearl Bay, beklendiği gibi Pasifik Okyanusu oyunu Aces, kaynaklanır. Rahat Amerikan askerlerinin gafil yakaladı, ancak ciddi hasar hala biraz rezervleri bulmak için ve yeterli bir tepki imparatorluk havacılık vermek mümkün oklemavshis edildi. Bu gün hakkında huzursuz ve bize Hava Çatışmalar söyle: Pacific Taşıyıcılar 2012, sen uçaklar Amerikan, aynı zamanda Japonya değil ünlü örnekleri özgürce uçabilir bir oyun.

Oyun

Teşekkür Hava Çatışmalarda bileşen yönetimi çarşı: Pasifik Taşıyıcılar 2012 mastering çok zaman alır. Asa Pasifik uçuş yönü sorumlu olacak tek bir fare imleci hareketi ile kanatlı uçan katilini yönetecek ve iki düğme silah ve damping sorumlu bomba kullanmak olacaktır. Çeşitli misyonlar oyunu Hava çatışmalar sırasında oyuncu: Pasifik Taşıyıcılar havadan mücadele ya da düşük düzeyde uçuş, bomba havaalanları ve düşman gemilerine uçan düşman kuvvetlerini karşılamak için hiçbir zaman var. Sadece bir oyun Hava Çatışmalar: Pasifik Taşıyıcılar hava teknolojisi üç farklı çeşit sunuyor - hızlı ve bomba havaalanları ve limanlara yüzey hedefleri ve dalış bombardıman mücadele için hafif savaşçıları, torpido bombardıman uçakları. Alışılmadık kamuflaj uçak veya yeni silah bir çift için geçerli olacak oyuncu ikincisi onun için bir arayış görev yaşayacaksınız tahakkuk edecek basit bir rol modeli vardır. Oyun Pasifik Okyanusu'nun Aces ve oyuncu silahlar için bunların her seferde önceden uçak bütün bir filo kontrol etmek ve başka bir uçaktan geçmek için savaş sırasında bir stratejik bileşeni vardır. Aktif düşmanlıkların durumda mühimmat bitkin eğer anahtarı, size yardımcı olabilir. Uçak değiştirme, onboard silahlar için havaalanına cephane sonraki bölümünü uçmak için zamanınız olacak geri bu zamanda iş ve bilgisayar asistan olacak.

Görünüş ve ağ oyun

Düşman taşması sualtı veya hava ekipmanı ve bombalama zemin hedefleri ortadan kaldırmak için görevleri yapmak, çok çekici bir görünüme seyreltilmiş olacaktır. Eğer gözler için sadece bir bayram kendiniz için talep üzerine düzenlemek böylece oyun seçenekleri, seçenekleri geniş bir listesi var. Tüm görevleri tamamladıktan sonra tek oyuncu kampanya "ziyafet devamıdır" tek oyuncu kampanya modunda birçok savaşı tüm kartlar mevcut savaş, ağ için yol çalışacaktır.

 

Bilgisayar oyunu Hava Çatışmalar: Pacific Taşıyıcılar