Yer imleri

Hava Çatışmalar: Vietnam

Alternatif isimler: Hava Çatışmalar: Vietnam

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2 @. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Ekran Kartı: 256 MB

Disk Alanı: 2 GB

Hava Çatışmalar: Vietnam - biz Vietnam Savaşı'nın krozeden en ünlü uçaklar 20. yüzyılın ortalarında gitmek zorunda çarşı video oyunu. Ama oyunu Hava Çatışmaları simülasyon çok sayıda elemanlarının varlığı gerçeğe daha yakın uçağın kontrolünü yapar ve çirkin aşırı yaşayacaksınız mürettebat için feci sonuçları olmadan fantastik virajlı yürütmek zor olacak, basit bir arcade oyunu değil. Hangar Hava Çatışmalar ışık savaşçılar, bombardıman uçakları ve saldırı Amerikan ve Sovyet üretimi dahil uçak yaklaşık 20 farklı modeller içerir. Buna ek olarak, oyuncu bir helikopter savaş helikopteri dönemi bir pilot olarak hissetmek fırsatı sunulacak. Tüm uçak modelleri çarpıcı doğruluk ile oluşturulan ve gerçek örneklerin kopyalanmıştır.

Ve orak ve İsveç ...

Misyon Hava Çatışmalar sırasında: Vietnam oyuncu pilot veya havadan tetikçi gibi hissetmek için, kontrollü bir uçakta yer onları değiştirmek için tekrar davet edilmeyecektir. Birinci durumda, uçağın uçuş yolunu kontrol etmek mümkün olacaktır, ve diğer, görevi düşman saldırılarına karşı uçak korumak olacaktır. Oyunda havadan silah veya bomba atmak gelen düşük seviyeli uçuş saldırı zemin hedefleri olması ve düşman havaalanlarını güçlendirmek zorunda misyonlar bir sürü. Oyun Hava Çatışmalar: Eğer uçak düzeylerinden birini kontrol etmek için kullanılabilir olacak, ama aynı zamanda basit emirleri vasıtasıyla düşmanın saldırı taktiklerini koordine tarafından tahrik emir vermek mümkün olacak zaman Vietnam, hafif bir taktik bileşeni vardır.

Mission

, Tüm misyonlar tek oyuncu kampanya oyunları göklerde yapılacak ve Vietnam Savaşı nadiren aynı işin iki karşılamak mümkün olacak çünkü değişecek çevre türler, ancak düşmanın gücü, hem de belirli bir düzey için bir görev listesi sadece. Başka bir şaşırtıcı özellik Hava Çatışmalar, tüm misyonları seri bağlantısı olacak hikaye tek oyuncu kampanya ile ilgili bu oyunu. Sorti arasındaki bir sonraki iş hedefleri ile bir brifing dinleyebilirsiniz, bazen dönüm noktaları, profesyonel tiyatrocular tarafından seslendirilen, video eşlik edecek. Tüm görevleri tek oyuncu kampanya tamamladıktan sonra, oyuncu kendi mevcut işini ve uçağı seçebilirsiniz tek misyonları, tüm kart oyunları sunulacak. Burada bir bombardıman uçağı düşman pozisyonları üzerinde ateş veya yüksek hızlı savaşçı başında gerçek bir hava mezbaha katılabilir.

Silahlar

Oyunda mevcut tüm uçak bu özel görev için en iyi cephanelik almak mümkün olacak bir silah seçmek için seçeneğiniz vardır. Tek oyuncu kampanya sırasında, seçim için silah listesi yavaş yavaş açılacak ve bir işten diğerine senin uçağın muharebe gücünü artırmak için adım bir adım olacaktır. Görevlerin performansında büyük değişkenlik için, mühimmattan devam, uçak savaş görevleri gerçekleştirmek için daha kolay olacaktır hangi seçmek için savaşta tüm uçak ve savaş birimi için silah bir listesini yapabilirsiniz. Bu seçenek, Amerikan yapımı uçaklar için değil, aynı zamanda Sovyet "şahinler" için değil, yalnızca ve size Vietnam üzerinde hava savaşlarda yer almak hangi tarafta karar vermek mümkün olacaktır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more