Yer imleri

Alba - Bir Yaban Hayatı Macerası

Alternatif isimler:

Alba - A Wildlife Adventure inanılmaz sevimli bir macera oyunudur. Çarpıcı 3d grafikler burada oyuncuları bekliyor. Dünya kulağa son derece gerçekçi geliyor ve karakterler çok komik konuşuyor. Müzik eğlenceli ve canlandırıcı bir atmosfer yaratır.

Oyun, halihazırda birkaç şaheser yayınlamış olan bir stüdyo tarafından yaratılmıştır, bu oyun da bir istisna değildir.

Ana karakterin adı Alba'dır. Bu, bir Akdeniz adasında büyükanne ve büyükbabasını ziyaret eden küçük bir kız.

Yazı tropik bir cennette geçirmekten daha heyecan verici bir şey yoktur. Alba ile birlikte arkadaşı Ines de adaya geldi.

Bu yaz yapacak çok şeyleri var:

  • Küçük bir adanın tüm sakinlerini tanımanız gerekiyor
  • Bölgenin her köşesini keşfedin
  • Bu yerde hangi hayvanların, kuşların ve böceklerin yaşadığını inceleyin
  • Adanın sakinlerine yardım et

Ve tabii ki, eğlenin ve egzotik manzaraların tadını çıkarın.

Adaya gelen ana karakter, bu cennette yaşayan birçok farklı yaratığın bulunduğu ilginç bir rehber alır ve kesinlikle hepsini görmek istediğine karar verir. Bu göründüğü kadar basit bir iş değil çünkü rehberde tehlikeli hayvanlar var.

Alba şanslı ve burada burada sıra dışı kuşlar veya kelebeklerle tanışıyor. Çok kibar bir kız ve sürekli olarak hayvanların sorunlarını çözmelerine ve hatta beladan kurtulmalarına yardım ediyor. Adada tehlikeli sakinler olmasına rağmen, oyunun kahramanına karşı agresif davranmazlar ve hatta onlara yardım etmesine izin verirler. Ines, Alba'ya kampanyalarında sıklıkla eşlik eder ve bir kişinin başa çıkamayacağı görevlerde yardımcı olur. Ada okyanusun ortasında yer alır ve zaman zaman sörf kıyılarına çöp atarak bu muhteşem yerin sakinlerini tehdit eder.

Alba yavaş yavaş adada yaşayan daha fazla insanla tanışır. Bir noktada aklına AIWRL adında bir organizasyon yaratma fikri gelir. Kızların tasarladığı bu organizasyon, yerel fauna ve floraya yardımcı olacaktır.

Çoğunlukla yerel kasabada kibar ve yardımsever insanlar yaşıyor, bu nedenle kız arkadaşlar onları iyi bir amaç için organize etmeyi başarıyor.

Oyunda kesinlikle aceleniz yok, dilediğiniz kadar gezip çevreyi keşfedebilirsiniz. Bu mekanın her köşesi çok detaylı çizilmiş ve manzaranın her parçası yerli yerinde.

Lorena Alvarez'in parmağı olduğu için müzik çok hoş ve uygun.

Alba - A Wildlife Adventure oynamak öncelikle çocuklara hitap edebilir, ancak yetişkinler de basit görevleri tamamlamak için biraz zaman harcamak isteyebilir. Ne de olsa, her yetişkin bir zamanlar çocuktu ve birçoğu büyük olasılıkla büyükanne ve büyükbabalarıyla geçirdikleri yaz tatillerini nostaljiyle hatırlıyor.

Alba - A Wildlife Adventure PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam portalında veya resmi web sitesinde nominal bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Oyunu yükleyin ve birçok maceranın sizi beklediği egzotik bir adaya keyifli bir yaz gezisine çıkın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more