Yer imleri

Albion Çevrimiçi

Alternatif isimler:

Albion Online kaliteli mobil çevrimiçi RPG. Çizgi film tarzındaki grafikler tatmin edici değil. Müzik iyi seçilmiş, parçaların çoğu birçok kişiye hitap edecek.

Oyunda devasa bir fantezi dünyasını keşfedecek ve karakterinizin becerilerini geliştireceksiniz.

Albion Online oynamaya başlamadan önce, oyun için beğeninize göre bir karakter yaratmanız gerekecek.

Bu oyundaki sınıf, kullanılan ekipmana göre belirlenir.

Seçim çok büyük:

  • Okçu
  • Warlock
  • Mızraklı
  • Şifacı
  • Kılıç Ustası

Bunlar oyunda mevcut olan sınıflardan sadece birkaçı, aslında çok daha fazlası var.

Tüm oyun alanı bölgelere ayrılmıştır. En güvenlileri kıyıya yakın yerlerde bulunur. Anakara merkezine ne kadar yakınsa, orada kalmak o kadar tehlikelidir. Aynı zamanda, elbette en değerli kaynaklar, en tehlikeli olduğu yerlerde çıkarılıyor. Ancak haritanın kırmızı veya siyah alanlarına tek başına gitmek, yalnızca neyi iyi yaptığınızı biliyorsanız buna değer. Bu bölgelerdeki bir karakterin ölümü, envanterin tüm içeriğinin kaybolmasına neden olacaktır. Oraya ancak çok güçlü bir savaşçıysanız veya loncanızdaki diğer oyuncularla birlikte seyahat edebilirsiniz. Piyasadaki en nadide ve en çok talep edilen kaynakların çıkarıldığı lonca savaşçılarının örtüsü altında. Oyundaki pazar, tamamen diğer oyuncular tarafından elde edilen mallardan oluşur, üzerinde hiçbir yerden hiçbir şey görünmez.

Hammadde toplamak ilk bakışta basit bir iş gibi görünebilir, ancak seviyeler arttıkça bu işlem çok uzun zaman alır.

Oyun, sürekli olarak diğer oyuncularla etkileşim kuracağınız gerçeğine odaklanmıştır. Kendi başınıza oynayamazsınız, becerileri geliştirmek çok zordur. Kaynak toplayıcı mı, tüccar mı, savaşçı mı, suikastçı mı yoksa çiftçi mi olduğuna karar vermen gerekiyor. Bundan sonra, seçtiğiniz faaliyet yönünü geliştirin.

Beceriler basit ve aynı zamanda zor pompalanır. Yüksek seviyeli bir kılıç kullanmak istiyorsanız, önce daha düşük seviyeli bir kılıçla deneyim kazanmalısınız. Zırh ve diğer aktivitelerde her şey benzer şekilde gerçekleşir. Ayrıca, zırhtan bahsediyorsak, o zaman sadece giymek yetmez, bu tür zırhları kullanabilmek için onunla savaşmanız ve hasar almanız gerekir, ancak daha yüksek bir seviyede.

Savaş sisteminin kendisi karmaşık değil, ancak savaş sırasında birbirini tamamlayacak becerileri kendi başınıza almak zor. İnternet, ipuçlarını kolayca bulabileceğiniz bu konuda size yardımcı olabilir.

Özünde, oyundaki her şey para kazanmaya bağlıdır ve sadece kazanarak karakterinizin silahlarını ve becerilerini geliştirebilirsiniz. Yerleşimler arasında seyahat ederek ve fiyat farkından kazanç elde ederek, lonca savaşçılarının koruması altında tehlikeli bölgelerde cevher madenciliği yaparak veya diğer oyuncuları soyarak nasıl yapacağınıza karar vermek size kalmış.

Yeterince biriktirmeyi başarırsanız, şehirlerden birinde bir arsa bile satın alabilir, üzerine bir tezgah yerleştirebilir ve kiralayabilirsiniz.

Bu sayfadaki bağlantıyı takip ederseniz,

Albion Online'ı Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu en zor çevrimiçi oyunlardan biridir, ancak aynı zamanda başarılı olmak çok daha keyiflidir. Bunu hemen oynamaya başlayarak yapabilirsiniz!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more