Yer imleri

Aliens: Colonial Marines

Alternatif isimler: Aliens: Colonial Marines

Oyun Aliens: Colonial Marines - son dakikaya kadar birinci muallakta oyuncular tutmak olabilecek bir proje. Bir Deniz sömürge Devletleri Christopher Winther'e ve korkunç canavarlar Alien ile toplantı olacak. Korkunç olaylar ve entrika uygun atmosfer ve Kanun tüm oyun kampanya geçmesi zorladı. Bazı teknik kusurları olmasına rağmen, oyun oldukça iyi görünüyor. Değil, farklı yaştan ve milletten pek çok temsilcileri bugün onun hayranları arasında boşuna.

Aliens: Colonial Marines pc, geliştiriciler göre, yeni nesil motor somutlaştırmak başardı size doğru aydınlatma almayı sağlar. Bu teknolojiler çok sık ortaya bir kez, ama şimdi onlar taslak somutlaşan vardır! Bazı eleştirmenler bu teknoloji sadece geçen yüzyılın bir temsilcisi projesini yapmak mümkün olduğuna inanıyorum, ancak, gerçekte, sadece anturazhnye verir. Bana inanmıyor musunuz? Check it out!

Colonial Marines:

Oyuna başlamak için, ön-Yabancılar indirmek gerekir. Hızlı internet ve uygun bir torrent tracker minimum yükleme işlemi azaltacaktır. Proje girmeden, size çok şey aydınlatma ve yüksek kaliteli dokular reklamı görürsünüz. Kalp üzerinde el, biz 2013 yılında tüm aynı oyunu daha iyi görünebilir unutmayın, ancak böyle bir kararın kendi çekicilik vardır. Bu projede nasıl oynanır, Colonial Marines ve rahat bir oyun ayarları için gerekli tüm koymak için gerekli olduğu: Sonunda, ne yabancılar çok iyi biliyorum.

, Özel bir dikkat yapay zeka hak ilginç bir oynanış sunuyor. Bizim yabancılar Devam: Colonial Marines onun hakkında hikayenin bir bakış niteliğindedir. Proje yapılır "dindar" diyorlar. Şansını neredeyse hiçbiri sizi şaşırtabilir bu nedenle Muhalifler, aniden saldırmak hemen hemen hiç. Sadece atmosfer ücret ve ek yarar paralı oluşturmak - sadece toprak örtüsü oturmak ve sadece arada bir yerden bir yere taşınmış çoğu zaman.

Oyun Aliens: Colonial Marines çok yüksek onu yaşamamış sadece lehine kazanmak için izin karmaşıklık düzeyi, ancak yeni başlayanlar ve oyun iftihar edemez. Yakından zamanında sağlık düzeyini izlemek ve bunu telafi deneyin. Ne basit düzeyde, ilk yardım kitleri ve ek koruma da doğrudur neredeyse gerekli değildir.

Geleneğe göre, becerilerini geliştirmek için yardımcı ve performans savaş silahları geliştirmeye, karakter pompa gerekir. Daha güçlü, kullandığınız silah, hızlı düşmanı yok edecek büyük olasılık. Pompa sisteminin mevcut tüm modları için aynı, yani başa yalnızca bir kez ve sonraki tüm oyun için ihtiyacınız olacak.

Oyunun tüm faydalarını görmek için Kendi gözleri Yabancılar için baktım olabilir: Colonial Marines Video trailer.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more