Yer imleri

Predator 2 Aliens versus

Alternatif isimler: Predator 2 Aliens versus

Muhalefet yabancı yırtıcı ve uzun zaman önce başladı. Bu hikaye ders ve bilgisayar proje dikkat mahrum olamazdı, izleyiciler milyonlarca, tarafından sevilir. Predator 2 vs oyunu Aliens - harika bir hikaye, destan sadece tüm tasarrufu özellikleri. Yeni bir oyunun geliştiricisi olarak firma Monolith oldu. Proje geliştiriciler huşu ve büyük sorumluluk ona yaklaştı ve takdir oyuncular tespit edilemedi. Hoş yazılım şirketi sadece filmde iletilen temel hikaye fikirleri korunmaz, ancak önceki projede gösterdi hikayesi ihmal etmedi gerçektir.

Hemen fanlar yabancı avcı umut ve tam haklı olacağını uyarıyorlar. Aliens Predator karşı 2 adet Monolith tanıma, en iyi Hollywood eleştirmenlerinden layık bir senaryo gerçekleştirmek için başardı. Burada tüm sonuçları ile bir sınıf aksiyon oyunları yaratmak için gereken her şeyi. Sizin kahraman, canlı karakterler, gerçekçi sahne ile anlaşma gerekli atmosferi yükselmek ve bir fincan kahve için uzak yapmaz, bir ruh hali, mükemmel bir diyalog oluşturmak zorunda kalacak. Oh, ve Predator karşı 2 oyunu Yabancılar pratikte önemli ölçüde gerginlik ve canlandırıcı giderir özgü mizah, sırılsıklam ne için hazırlıklı olun.

Tesadüfen, sonra Predator 2 vs Aliens indirmek mümkün başlayacak, oyun, sırasında, ana karakterler arasında olduğunu keşfedeceksiniz birçok yeni gelenler olacak. Örneğin, dava kez ciddi diş avcı yaşadı Rus paralı bir grup saldırgan bir lider olması gerekir. Şiddet yabancılar ile puanları tüm ana karakterler. Onların muhalefet Bir gerçekleşme düz ve monoton olmaktan - karakterler arasındaki etkileşim oyun daha ilginç hale getirir.

Scene bulmaca Predator 2 çok daha eğlenceli hale gelir vs Aliens oyun yapım, oldukça sıradışı bir şekilde görev yaptı. Oyunun yaratıcıları geleneksel üniforma ardışık şirketleri terk etmeye karar verdi - bunun yerine, kelimenin gerçek anlamda, öykü hatları parçalarını toplamak zorunda. İlk başta, tüm çok kafa karıştırıcı ve anlaşılmaz görünebilir, ancak birkaç dakika sonra bunu tüm oyunları göründüğünün farkındayız ve bu harika olurdu!

Her yeni bölüm bir hikaye, ama aynı zamanda grafik performansı, müzik, eşsiz bir atmosfer değil sadece. Eğer ziyaret edecek ayakkabı karakterlerin her biri, kendine özgü karakteri, oyunda monotonluğu engelleyen bireysel zihniyet vardır.

Kendiniz için projenin tüm erdemleri görmek, test etmek istediğiniz, elbette, ve yeterince oyunun tüm faydalarını temsil Predator 2, vs açıklayıcı bir video yabancılar tarafından muayene edilecektir.

 

Predator 2 Aliens versus