Yer imleri

Albeni

Alternatif isimler: Allure, Glamour

büyüleyici bir fantezi dünyasına & nbsp Hoşgeldiniz; Allure & nbsp; Online!

dünyanın başlangıcı Kaos göklerin ve yerin yaratıldığı Büyük Lordu, koydu. Insanların yaşadığı Dünya'nın Efendisi, gökyüzü ruhları verdi. Büyük Lord & raquo kanını, ardından yere & laquo adında bir kaynaktan güç buldu kurnaz ve sanatlı büyücüler vardı;. Onların büyüleriyle büyücüler zayıf insan zihnini tabi olan Wizards, doğa güçlerini itaat. Yeryüzünde yaşayan ölümlüler hor; Lord & raquo gövdesi; Clan ruhları, gururla kendini & laquo çağırdı. Sihirbazlar ve alkollü içkiler dünyada iktidar için birbirleriyle savaştılar ve savaşın sonu değildi, ve hiçbir kazanan yoktu.

Bu arada, insanlar iki güçlü imparatorluk yarattık ve ellerinde dünyanın kaderi aldı. Belirleyici savaşı Sarı İmparator kazandı. Müttefik büyücüler, alkollü içkiler ve kırık, onlara tapıyorlardı insanlar, kendi efendisi savaşta öldürüldü zorlar. Magi güçlü büyülü bir kapta hapsedildi.

Insanlar büyüdü ve zenginleşti ve

Dokuz asır insanlar büyücüler ve ruhları bir dünya imparatorluğunun yaşadı.

Ama yüzyıllar büyü gücünü zayıflattı.

ve hapis büyücü, Allure & nbsp kapsar insan ırkı harika dünyayı yok ve köleleştirmek için istekli özgürlüğü istekli şeytani güçlerin düzenlemesi, haline gelmiştir; online oyun.

Nerede şer güçlerini mağlup cesur savaşçı, değil mi? Nerede toz içine atılmak olacaktır, kötü ruhları ve düşmanları uysal olacaktır bilge büyücü vardır? Nerede savaşa erkeklerin bir ordu kurşun ve imha dünyayı kurtaracak akıllıca general? Belki bu güzel dünyanın bir kahraman ve kurtarıcı olacağını?

Oyun & nbsp; Allure & nbsp; Çevrimiçi olan çok mütevazı sistem gereksinimleri :

    GHz
  • Intel Pentium IV 2.33 MB RAM
  • 256
  • ekran kartı 128 MB
  • Internet bağlantısı

online oyun Allure oynamaya başlamak için, oyun karakteri kayıt olmanız gerekmektedir.

oyunu Allure çok basittir katılın. Yetkilendirme & raquo; bloğun & laquo sağ üst köşesinde; Click & laquo; kayıt & raquo;.

Bir sonraki sayfada, girmek adı (onun kahraman bir hayali isim), güçlü bir şifreyi ve onun e tip - [ 20] mail (oyunculuk - bu kod aktivasyon olacak). Ayrıca okuma ve Kullanıcı Sözleşmesi ve kabul ettiğinizi onaylamanız gerekiyor Oyunun kuralları.

tuşuna basın ve laquo; up & raquo;. Allure & nbsp; Online kayıt geçirilir.

oyunu online Allure oynamak için, büyü ve dövüş sanatları & ndash üç okul takipçileri bir karakter seçmeniz gerekir; üç oynanabilir sınıflar .

Kobo & ndash; kılıç dövüşü, saldırının ana ve iyi savunma, onlar güvenilir arkadaş ve yoldaşların dönüştürerek, yaban hayvanları evcilleştirmek için biliyorum.

Amrita & ndash; Güçlü büyücüler, onlar Rüzgar, Dünya'nın ve Ateş güçlerine tabidir. Muska ve büyü kullanarak, anında uzayda hareket edebilir ve büyük bir mesafe kırma darbe teslim.

okul takipçileri Po & ndash; nişancılar ve kendi rüzgar enerjisi gibi bir yay ve oklar. Kendini konsantrasyon felsefe ve savaşta onları durdurulamaz hale getirmek için yeteneği derin bilgi.

farklı okullardan takipçileri arasındaki üstünlüğü için sürekli bir mücadele her biri kendi güçlü ve zayıf yönleri vardır vardır.

Allure Online oyun size tat ve özellikler uyacak bir sevdim karakteri seçmek için fırsat verir.

Kayıt Allure antik gizemler ve harikalar sizin muazzam bir fantezi dünyasına açacak, en gelişmiş bilgisayar teknolojisi kullanılarak oluşturulan. Canlı ve gerçekçi manzara yıl hava süresine göre değişir, iyi çizilmiş. Sen çiçek çiçek bahar, yaz sıcaklık ve kuraklık göreceksiniz, sonbahar yaprakları sararmaya ve düşmek. Kışın, her şey kar ve buzla kaplı ve daha kötü hale gelir, çünkü kış & ndash; kötü ruhları ise.

Allure & ndash oyna; Bu korkunç canavarlarla mücadele etmek gizemli zindan , keşfetmek demektir ve neredeyse yenilmez patronlar . Zafer zor olmuştur, ama ödül harika & ndash; Sihirli eserler , büyülü bölgesinin yeni görevler ve maceralar, yeni düşmanlar ve ödüllerle yeni yerleri ve yeni oyun, yol açarak. Savaş tek başına veya güvenilir arkadaş bir ekip ile olabilir.

Elbette, en ilginç şey & ndash; Bu diğer oyuncularla savaşlar , tek mücadele ve büyük savaşlar.

mücadele yorgun, ya da sadece silah yükseltme ve zırh bir tüccar olarak deneyebilirsiniz isterseniz.

gerçek arkadaşlarınızı davet ve Allure oynamaya başlamak, bir yumruk irade ve cesaret içine toplayın!

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more