Yer imleri

alpha Centauri

Alternatif isimler:

Alpha Centauri, uzun süredir dünya çapında oyuncuların beğenisini kazanan bir geliştiriciden bir uzay stratejisidir. Oyun PC içindir. Bugün, oyun eskimeyen bir klasik olarak adlandırılabilir. Grafikler artık kimseyi etkileyemiyor, ancak her şey o kadar da kötü değil, özellikle iyi bir strateji için, en iyi grafikler zorunlu bir özellik değil. Oyundaki ses mükemmel ve oyuncuların kesinlikle seslendirme ve müzik seçimi konusunda herhangi bir şikayeti olmayacak.

Bu oyunda olay örgüsüne göre insanlık önemli bir tarihi olayla, uzay kolonizasyonunun başlangıcıyla karşı karşıyadır. Bu süreçten siz sorumlu olacaksınız.

Koloni kurulacak gezegenin adı Alpha Centauri.

Mevcut yedi gruptan birini seçin ve yakın zamana kadar ıssız gezegeni keşfetmeye başlayın.

Bu süreci yönetmek kolay olmayacak ve buna alışmanızı kolaylaştırmak için geliştiriciler sezgisel öğrenmeyle ilgilendiler.

  • Yararlı malzemeler bulmak için gezegenin yüzeyini ve içini keşfedin
  • Tüm sakinlerin yeterli erzağa sahip olduğundan emin olun
  • Yerleşimi savunmak için bir ordu oluşturun

Bu oyunda son derece gelişmiş bir AI sistemi ile karşılaşacaksınız. Oyun sırasında rakibin gerçek bir kişi olduğu görülüyor.

Pek çok stratejinin aksine, bu durumda çok esnek bir yönetim sistemine sahip olacaksınız. Sadece seçtiğiniz birimleri inşa etmekle kalmaz, aynı zamanda bunları kendiniz tasarlama fırsatına da sahip olursunuz. Bu süreçte, optimum düzeyde koruma, manevra kabiliyeti ve silahlanma arasında bir dengenin sağlanması önemlidir. Ek olarak, elde edilen birimler aşırı derecede pahalı olmamalıdır.

Önerilen grupların her birinin kendi lideri ve kendine has özellikleri vardır. Hangi oyun tarzının size uygun olduğuna dair bir fikriniz varsa, en uygun grubu seçin. Bu oyunlarda yeniyseniz, rastgele seçmeyi deneyebilirsiniz. Ancak oyun başladıktan sonra seçimi değiştiremeyeceğinizi, her şeye yeniden başlamanız gerekeceğini unutmamak önemlidir.

Alpha Centauri oynamak, kesinlikle Civilization oyun serisinin tüm hayranlarına hitap edecek. Bu oyun aynı geliştiriciye sahip. Bu proje ünlü oyun döngüsünün öncüsüdür.

Uygarlık gibi, Alpha Centauri de çeşitli şekillerde kazanılabilir:

  1. Diplomasi
  2. Bilim ve teknoloji
  3. Askeri genişleme

Ve tabii ki kültür.

Barışçıl bir yol seçerken, güçlü bir orduya sahip olmanız gerektiğini unutmayın, aksi takdirde sinsi düşmanlar tüm başarılarınızı zorla almak isteyecektir.

Liderlerin her birinin başarısı zafere eşdeğer olan kendi nihai hedefi olduğundan, seçilen grup da final oyununu etkiler. Bu nedenle, hiziplerin özelliklerini okumak çok önemlidir, böylece ne için uğraştığınızı bileceksiniz.

Alpha Centauri PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam platformundan veya geliştiricinin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Oyun uzun zaman önce piyasaya sürüldü ve şu anda bu başyapıtı kitaplığınızda oldukça ucuza edinebilirsiniz.

Uzay strateji oyunlarını seviyorsanız hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more