Yer imleri

Alfa Empire

Alternatif isimler: Alfa Empire

Alpha İmparatorluğu Online & mdash; Oyun galaksinin Alpha kontrolü için heyecan verici bir büyük ölçekli uzay savaşları dikkatine Stratejik oyuncak tarayıcı. Tarzı fantezi hayranları bu büyüleyici fantastik hikaye ve çarpıcı grafik hiçbiri kayıtsız terk basitçe mümkün değil!

son ​​teknolojiyi takdir amacıyla, Alfa İmparatorluğu online oyun yapılmış hangi ile, bilgisayarınızın aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir:

1. İşlemci: Pentium 133 MHz (veya benzeri)

2. RAM 16 MB

3. Boş disk alanı & mdash; 60 MB.

Her şey iyi giderse, oyun Alpha İmparatorluğu kayıt formuna geçmek için çekinmeyin:

adınızı & mdash -Specify; Alpha İmparatorluğu'nda oynamak için gereken bir isim

oyun haberleri veya şifre kurtarma almak için e-posta adresinizi niteliğinde girişimler;

-Pridumayte şifresi;

-Podtverdite şifresi;

resimde İngilizce kelime-girin.

Basın ve laquo; Oyunu Oyna & raquo; Alfa Empire sahne online kayıt tamamlar. Bir sonraki adım & mdash; oyun yarışları, önce sayfa Kayıt Athanaton gidin resmi internet sitesinde görebileceğiniz kısa açıklamaları arasında seçim:

1) Terrans (onlar - kişi) & mdash; En genç yerel ırk, ama zaten uzay alanlarını kontrol etmek arzusunu ifade etmiştir. Ve & mdash bir ayırt edici özelliği; zırh / güç / hız & mdash bir arada; Onları uzayın uçsuz bucaksız uzanıyor fethetmek için izin veriyor.

2) Ksenoborgi (böcekleri) & mdash; Onlar hızlı regenerate sağlık ve enerji çünkü Alfa İmparatorluğu oldukça ilginç oynadığı mükemmel uyum ve çok sayıda yarış, hasar ve gemilerin & mdash büyük yayıldı; En ucuz.

3) Drakkar & mdash; Çok eski, ama insan olmayan, ırkı. Onlar diğer ırklardan, hayvanlardan, kendi görüşüne göre, hemen hemen hiçbir farkı kendilerini üstün düşünün. Oyunu, gemiler Drakkar yavaş mağaza enerji, ancak birçok olarak en fazla 1-2 kez bir gün katılmak niyetinde olanlar için en uygun. Ayrıca, diğer insanların karada sık sık saldırılar üzerinden oyun çevrimiçi Alpha İmparatorluğu oynamaya çalıştığınızda, ama sadece barışçıl sadece zorunlu savunma & mdash başvurmadan, kendi sisteminde geliştirmek istemiyorsanız; Bu yarış size en uygun olacaktır.

Yani & laquo karar verdik; milliyet & raquo; ve nihayet online oyun Alpha İmparatorluğu oynamaya başlayın. İlk etapta görürsünüz Ne:

-Stars

-Planetu

-Birçok asteroitler.

Şu anda, size ev sektöründe olacaktır (& laquo; Metropolis & raquo;) & mdash; Nerede hiç kimse kişisel alan, ama olsun. Temel aksiyon oyunu Alpha İmparatorluğu Çevrimiçi üç ila yedi gezegen her uyum sektörlerde çok sayıda oluşan Genel galakside yaşanıyor. Genel galaksiye almak için, portal açmak ve Colony aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

en önemli şey hatırlamak:

Metropolitan Area -to kimse olsun ama can not you;

zayıf portal -through bir sömürgecileri ve keşif alabilir;

-sen metropolde yaşam için oturabilir, ancak büyük olasılıkla, bunu yorgun alacak. Colony Base! Özellikle, kolonilerin olmadan oyun anlamsız olacaktır

orada değildir çünkü sisteminizi bulamazsınız map -On.

aşağıdaki adımlara Alpha İmparatorluğu, aslında, azaltılabilir online oyun dikte şeylerin sırası: kaynakları istif, gezegeni iyileştirmek ve yeni inşa filo kolonize teknolojilerin ağacı incelemek için üç boyutlu teknoloji! Kesinlikle bir şey yapmak ve nerede büyümeye, yani & hellip; Gemiye alana hoş geldiniz!

olan & nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more