Yer imleri

Anarchy Online

Alternatif isimler: Anarchy Online, Anarchy

Anarchy Online oyun gezegen Rubi-ka üzerindeki uzak gelecekte ayarlanmış bir evrensel olarak kabul MMORPG vardır. & Nbsp;

nbsp;

gezegen kurum Omni-Tek ve gezegenin kontrolü için isyancılar klan yanı sıra mevduat notum (yakıt nanobotlar) arasında kanlı bir mücadele ile kaplıdır. Online oyun Anarşi oynamaya başlamak için güçlü şirket kontrol galaksi, il gezegenlerin birinin ikamet olarak sahip olacaktır.

nbsp;

Anarchy Online oldukça güzel grafiksel yapılan oyun, bu bir iyi araştırılmış bir hikaye hattı ve müzik geliştiricileri de seçilmiş olduğunu hissedilir.

Anarchy Online oynamaya başlamadan önce, kayıtlı olması gerekir. Anarchy Online oyununda da Katıl standart:

bir kullanıcı adı girmeniz gerekir

e-mail adresi

girin ve şifrenizi onaylamak için

lisans ve kullanıcı sözleşmesini okuyun

İstenirse

, sen haberler, güncelleştirmeler Funcom abone olabilirsiniz. Zaten Funcom kayıtlı ise, yeniden kayıt, sadece ikinci aşamaya gidebilirsiniz, gerek yok. Anarchy Online kayıt oyun istemcisini indirirken içerir. Orijinal oyun istemcisi indirin ve bilgisayarınıza yükleyin, orijinal oyun, ama aynı zamanda onun tamamlayıcısı Notum Savaşları, Shadowlands, Alien Invasion, The Lost Eden ve Xan Legacy değil sadece erişim elde edeceksiniz.

nbsp;

Anarchy Online kaydı tamamlandığında

, sizin karakter oluşturmanız istenir: kısmını belirlemek için (Tarafsız, Klan, Omni-Tek), ırk, cinsiyet, eşsiz beceri ve gelecekteki karakter meslekler.

nbsp;

Anarchy Online'da dört yarışlarından biri için oynayabilirsiniz. Homo Solitos günümüz insanı ile özdeşleşmiş diğerlerinden daha, ve ırksal özellikler herhangi bir meslekte başarı elde etmek oyuncuya yardımcı olacaktır, ancak herhangi bir alanda uzmanlaşmak olamaz. Atroksy & ndash; Büyük güç, dayanıklılık ve özveri, böylece Strength ve onları mükemmel savaşçılar olmasını sağlayan diğer ırkların olanlar, daha yüksek Stamina bu aseksüel varlıklar.

Opifeksy & ndash; istihbarat ve örtülü operasyonlar için oluşturulan bir yarış temsilcileri çoğu saldırıları atlatmak için izin Çeviklik ve kaçıyor yüksek düzeyde ile karakterizedir.

Nanomagi & ndash; genç yarış, entelektüel ve zihinsel gelişim, ancak nedeniyle organizmaların belirli aktiviteye gezegen Rubi-Ka üzerinde bulunabilir güç ve dayanıklılık sınırlı parametreler ile.

nbsp;

Anarchy Online Oyun tüm yararlı set, oyun karakterleri arabayla her karakter ateşli silahlar da dahil olmak üzere, çeşitli taşıyan uçağın, şehrin etrafında hareket geleceğin kenti, gelip uzun yıllar sizi alır ve sadece koruyucu cihazlar.

nbsp;

Anarşi Online tesviye koşuluyla, ortaçağ oyuncak ile ilişkili bir ölçüde olabilir size büyücüler ve çeşitli satıcıları ve otomatik mağaza ve nanoteknoloji de olmadı alışveriş, yerine beyin implantları kullanacak büyü okuyan .

nbsp;

Anarchy Online olarak ortaçağ oyunlarda olduğu gibi, savaşta, takım saldırılar ve görevler çok sayıda bekleyin. Anarchy Online oyununda da sadece tek bir sorunla karşı karşıya mümkün olacaktır: nereye Rubi-Ka gün dünyada kendinizi gibi, oyun geçirebilirsiniz gün içinde fazladan birkaç saat olsun, yakında ondan uzak kırmak için olası değildir. Anarşi her zamanki MMORPG hayranları ve fütüristik oyun hayranları hitap edecek oyunu online oyna.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more