Yer imleri

Anno 1503

Alternatif isimler: Anno 1503

Anno 1503 Bu türün bugünkü haline gelmesini sağlayan stratejilerden biri. PC'de oynayabilirsiniz. Oyun bugünlerde zaten bir klasik. Retro tarzı grafikler, ayrıntılı. Seslendirmeler başarılı, müzikler hoş.

Bu sürüm, yayımlanan tüm eklemeleri içerir; bu, olasılıkları genişletir ve oyunu daha da ilginç hale getirir.

Dünyanın en etkili devletini yaratmak için bir yolculuğa çıkın. Bu kolay bir iş değil ve herkes bunu yapamaz. Başarı şansınızı artırmak için biraz eğitim alın ve yönetim becerilerinizi geliştirin.

Başarıya ulaşmak için birçok görevi tamamlamanız gerekir:

  • Kolonilerin yerlerini seçin
  • Şehirler ve çiftlikler inşa edin
  • Bilimsel keşifler yapın ve teknolojileri öğrenin
  • Yerleşimleri güvende tutmak için güçlü bir ordu oluşturun
  • Diplomasiye katılın, sadık müttefikler bulun ve hain düşmanları aldatın
  • Yeni projeler için ticaret yapın ve para kazanın

Bütün bunlar oyunda sizi bekleyen ana aktivitelerdir.

Bu projeyi herkes sevmeyecek, klasik oyunları gerçekten sevmeniz gerekiyor. Ayrıca en iyi grafikler hiçbir zaman iyi stratejiler için zorunlu bir özellik olmamıştır.

Birkaç oyun modu var:

  1. Script
  2. Kampanya
  3. Serbest mod

Size uygun olanı seçin. En ilginç şey kampanya olacak.

Oyun alanı oldukça geniştir ve birçok iklim bölgesini kapsamaktadır. Buzulların bulunduğu Kuzey Kutbu'ndan ekvatora yakın tropik bölgelere. Bu bölgelerin her biri kendine özgü kaynakları üretebilir ancak her yer yerleşim kurmaya uygun değildir.

Oyun 250'den fazla bina türü içeriyor, hepsi benzersiz, onları karıştırmak imkansız olacak.

İlk başta kaynak sıkıntısıyla karşılaşacaksınız ve bunların çıkarılması zamanınızın çoğunu alacak, ancak yavaş yavaş bu değişecek.

Şehir planlaması sizi uzun süre büyüleyebilir, şehirlerin nasıl görüneceği ve ne kadar iyi korunacağı yalnızca size bağlıdır.

Askeri işleri ve orduyu geliştirmek, yerleşimleri geliştirmekten daha az önemli değil. Komşu devletlerin liderleriyle iletişim kurarken bazen çatışmanın eşiğinde dengede kalmak zorunda kalacaksınız. Kabalığa zayıf görünmeyecek, aynı zamanda ülkenize yönelik bir saldırıyı kışkırtmayacak şekilde yanıt vermelisiniz.

Tüm dikkatinizi ticarete veya diplomasiye odaklamak isteseniz bile saldırgan komşuların saldırısına uğrayabilirsiniz. Bu durumda halkınızın geleceği ordunun gücüne ve liderlik yeteneklerinize bağlı olabilir.

Çok çeşitli silahlar ve birlik türleri, size kimin karşı olduğunu dikkate alarak uygun stratejiyi uygulamanıza olanak tanır. Doğru hareket ettiğiniz takdirde üstün bir orduyu bile yenmeniz mümkün.

Anno 1503'ü internet olmadan oynayabilirsiniz. Sadece oyunu yükleyin ve ağa bağlanmadan eğlenebilirsiniz.

Anno 1503'ü PC'ye ücretsiz indirme, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyun Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesinden satın alınabilir.

Kendi ülkenizi yönetmek ve onu refaha ulaştırmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more