Yer imleri

Anna 1800

Alternatif isimler:

Anno 1800 zafere giden yolu belirlediğiniz heyecan verici bir strateji. Oyun, inanılmaz derecede gerçekçi görünen iyi grafiklere sahip. Seslendirmeler profesyonel düzeyde yapılıyor, müzikler uzun oyunlarda sizi yormuyor.

19. yüzyılda oynamaya başlayacak ve tarihin geri kalanında seçilen kültürün gelişimine rehberlik edebileceksiniz. Anno 1800 oynamaya başlamadan önce, kontrolün temellerini öğrenmek için kısa bir öğreticiden geçeceksiniz. Gerisini zaten oyun sırasında öğrenmeniz gerekiyor.

Bu oyun serisi oldukça uzun zaman önce ortaya çıktı. Oyunlar, bir dereceye kadar birçok kişi tarafından bilinen Civilization'a benzer. Ancak burada Taş Devri'nde başlamazsınız ve bu nedenle oyun ilk dakikalardan itibaren çok daha hareketlidir.

Başarıya giden hangi yolu seçeceğinize siz karar verirsiniz:

  • Savaş ve Fetih
  • Bilim ve teknolojinin gelişimi
  • Uluslararası düzeyde diplomasi ve entrika
  • Sanat ve dünyanın harikalarını yaratmak

Muhtemelen zaten anladığınız gibi, oyun tam olarak sizin için daha çok tercih edilecek tarzı sunabilir. Eyaleti ve şehirleri geliştirip modernize ederek ekonomik bir strateji olarak oynayabilir veya sonu gelmeyen fetih savaşları yapabilirsiniz. Seçim sizin.

Oyundaki ortam sürekli değişiyor, yeni bir çağın gelişiyle birlikte yeni teknolojiler kullanıma sunuluyor. Komşu devletlerin iklimi ve tutumu değişiyor. Yeni gerçeklere ne kadar hızlı ve başarılı bir şekilde uyum sağlayabileceksiniz ve ülkenizi refaha ve zafere götürüp götüremeyeceğinizi belirleyeceksiniz.

Ülkeniz ne kadar gelişirse, belirli faaliyet alanlarını yönetmek o kadar kolaylaşır. Aksi takdirde sadece üretim süreçlerinin yönetimi tüm zamanınızı alır ve diğer faaliyetlere dikkat etmeniz gerekir.

Teknolojiye ek olarak, yeni kaynaklara ihtiyaç vardır, örneğin, petrole ve hatta nükleer yakıta olan ihtiyaç artacaktır. Bu tür değişiklikleri zamanında fark etmek ve bir an önce gerekli miktarda üretimi sağlamak önemlidir.

oyun modu çoktur, herkes kendisi için doğru olanı seçecektir. Bir kampanya oynayın veya verilen parametrelere göre oluşturulmuş rastgele bir harita seçin. Bir veya daha fazla oyuncuyla çevrimiçi oyun da mevcuttur.

Her seferinde farklı bir ülke ve hatta bir kıta seçerek istediğiniz kadar oynayabilirsiniz ve her seferinde gelişim yolu farklı olabilir. Oyunu tekrar gözden geçirerek kendinizi bir askeri stratejist veya bilge bir yönetici rolünde deneyin.

Savaş sistemi açık, gerçek zamanlı strateji tarzındadır. Askeri birimleri yönlendirin ve hedefleri belirleyin, gerisini onlar halleder.

Oyundaki

AI, tarzınıza iyi uyum sağlar ve tek oyunculu harekatı oynasanız bile her zaman rekabet edebileceğiniz rakipleriniz olur.

Anno 1800'ü PC'de ücretsiz indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu geliştiricinin web sitesinden veya Steam portalından satın alabilirsiniz.

Oyunu hemen yükleyin ve istediğiniz herhangi bir eyaletin lideri olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more