Yer imleri

marş

Alternatif isimler: anzême
10 yıldır

Game Marşı macerası.

Birkaç yıl, BioWare'in stüdyosunu fantastik bir hikayesi olan tamamen yeni bir oyun ürünü çıkarmak için aldı. Halen geliştirilmekte olan oyun Marşı, özellikle 2017'deki E3 sergisinden sonra oyun dünyasını karıştırdı.

Tanıtım videosundan, Marş'ın inanılmaz maceralar öngörerek oyunu oynamaya daha istekli olacağı anlaşıldı. Platformlarda ortaya çıkacaklar:

  • PC
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Ancak en heyecan verici haber, proje yazarlarının gelecek 10 yıl boyunca yavrularına eşlik etmeyi planladıkları. Bu henüz belli değil, devamı olarak eklentiler veya bireysel oyunlar şeklinde olacak.

Kıyamet sonrası

ilahi.

Marşı 2018'den indirilebilir, bu nedenle geliştiricilerin geliştirdikleri evreni yeni mucizelerle doldurma zamanları vardır. Gezegenin bir felaket olduğu bir zamanda yerleşmelisin. Ve uzun zaman önce oldu, vahşi toprakların ıssızlıklarına bakılarak. İnsanlar bir zamanlar büyük şehrin eski kalıntılarına yerleşti. Bugün, onları yalnızca “büyük dünya” duvarından koruyarak, yaşam için tolere edilebilecek bir durumda tutabilirler.

Bir gün medeniyeti yok eden korkunç bir kaza olduğu açık. Sadece bir avuç insan hayatta kaldı, yaşamıyor, ancak bu yeni dünyada varlığını sürdürüyor. Bazen yerleşim yerlerinin dışına çıkmaları gerekiyor. Bu amaçla, dayanıklı zırhla donatılmış özel koruyucu giysiler geliştirilmiştir. İnsanları dış çevreden tamamen korurlar, ancak atmosferden ya da içinde yaşadıkları gerçeğinden daha çok korktukları henüz net değildir.

Bu rol yapma eyleminde, tehlikeli durum sıkıntısı yoktur. Günlük hayatta kalmak, savaşmak ve zor durumlardan kurtulmak zorunda kalacaksınız. Bir paralı asker olmak, üç ortakla birlikte vahşi doğayı keşfetmek için Marşı oynamaya gideceksiniz. Her an saldırmaya hazır olan tüm kötülüklerle doludur. Şehrin sınırlarını bırakmak, dikkatli olun, çünkü bundan sonra hayatınız bir iplik tarafından asılıyor. Vahşi ormanda yaşayan canavarların yanı sıra, düşman yerleşiminin sakinlerinin diğer birçok rakibi var. Ayrıca zor koşullarda hayatı kolaylaştıracak nadir eserler ararlar.

Bu yüzden ekip olarak tehlikeli bir yolculuğa çıkmak daha iyidir, böylece her an birbirinize yardım edebilirsiniz. Bir plan geliştirmek, onu takip etmek ve mayınlı eşyalar operasyondaki tüm katılımcılara ortak fayda sağlayacaktır.

Ekipman hakkında.

Kostümler ve silahlar hakkında ayrı ayrı söylenmeli. Kahramanların giydirildiği kıyafetler, ekzotik “Cirit” tir ve kaçınılmaz bir ortamda hayatta kalmak için tüm fonksiyonlarla donatılmıştır. Onlar farklı tiptedir ve her biri kendi silahıyla donatılmıştır. Ancak, her seçenek pompalandığında değişebilir ve tanıdık bir şekilde gerçekleşir.

  • Hareketli arazi
  • Hareketli öğeleri
  • Kişisel donanımınızı (uzay giysisi, silah) yükseltmek için bunları kullanın.
  • Başka eşyaları satıp alın

En iyi zırhlı kıyafet, sadece koşarken hızlanma değil, aynı zamanda bir jetpack ile uçma ve hatta su altında dalış yapma şansına sahip olacak. Yerlerin genişletilmesi, farklı unsurlarda yapılması gereken işleri sağlar.

Marşı'da yapmanız gerekenler sizi ve çevreyi etkiler. Oyuncular olağandışı fenomenlerle çarpışma, yıldırım deşarjları, başka boyutlarda portallar açma ve yeni gezegenlerle karşılaşacaklar. Neler oluyor, büyüleyici ve biraz korkutucu. Açık dünya büyüleyicidir ve olan bitenin dinamikleri oyun boyunca iyi durumda tutulur.

 

marş