Yer imleri

APB Reloaded online

Alternatif isimler: APB Reloaded online

APB Reloaded Online & ndash; çatışma çeteler ve polis anlatıyor heyecan verici yeni multiplayer oyun. Oyun bizim zaman gerçekleşir ve kullanıcı şahsen sökme katılmak ve sonucunu etkileyebilir.

nlayn oyun & nbsp orijinal; APB Reloaded Realtime Worlds tarafından geliştirilen, ancak Gamers First kazanılmasından sonra, önemli ölçüde geliştirilmiştir ve yeni bir seviyeye getirdi. Oyunun gelişimi ünlü oyun GTA geliştiricisi parçası David Jones aldı.

APB Reloaded online oyun aşağıdaki minimum sistem gereksinimleri vardır:

- İşletim sistemi: Windows XP,

- İşlemci: Intel Core 2 Duo işlemci 2. 13 GHz

- RAM: 2 GB;

- video: 256 MB Radeon X1800,

- DirectX 9. 0s;

- Sabit diskteki boş alan: 5 GB;

- Internet bağlantı hızı: 512 Kbit / sn.

Uygulamada, uygun bir oyun işlemi için bu parametrelerin küçük olabilir. APB Reloaded oyun online, olan aşağıda önerilen gereksinimleri vardır:

- İşletim sistemi: , Windows Vista / , Windows 7,

- CPU: 2. 4 GHz , Intel Çekirdek 2 Dörtlü ya da benzeri,

- Bellek: 4GB

- video: GeForce 8800 GT 512 MB veya eşdeğeri;

- geniş bant Internet bağlantısı.

bilgisayar ayarları oyunun gerekliliklerini, & nbsp karşılaması durumunda; p, EGISTRATION oyun ve nbsp gerçekleştirilebilir; APB Reloaded . APB Reloaded & nbsp; Çevrimiçi & nbsp; & nbsp; Kayıt çok az zaman alır ve kullanışlı olarak imal edilmiştir. İndir & raquo;; bu online oyun için & laquo seçmeniz gerekir, o zaman bir dosya & laquo indirmek için yapılacaktır; Zapuskatr & raquo;. Dosya bir bilgisayara yüklendikten sonra, sadece onu çalıştırmak ve yönergeleri izleyin. Bu p EGISTRATION & nbsp; APB Reloaded bitti ve oyun doğrudan geçebilirsiniz.

ve ciğeri APB Reloaded & nbsp; Online kullanıcı iki gruptan birini oynamak için izin verir: SUÇLULARLA veya uygulayıcıları .

SUÇLULARLA & ndash; haydutların bu hizip, onlar San Paro kentinde suçlarından başlatanlar vardır. Bandits & ndash; Bu barışçıl kentte de, canlı değil adamlar ve şiddetli bir reaksiyon polis neden daha onlar sürekli çeşitli bozuklukları düzenlemek vardır. Eşkıya tarafında olma, kullanıcı iki temel görevleri çete kasaba gerçekleştirmek zorunda kalacak. Birincisi, iş çok sorumlu olmayacaktır, temelde her şey bir sonraki doğru yere teslim, çizim grafiti, uyuşturucu hırsızlığı ve benzeri bir arabanın kaçırılmasıyla düşecektir. Bütün bu görevlerin yerine getirilmesinde olduğu gibi, oyuncunun yetkisi artacak ve o daha karmaşık, sorumlu ve tehlikeli görevler verilecektir. & Nbsp; Tabii ki, bu büyümeye ve yapılan iş için ödüllendirecek. Ve aynı zamanda online & nbsp oyun; APB Reloaded , çünkü çeşitlilik ve özgünlük de ilginç haydutların işi alır. Örneğin, misyon & nbsp başında ise; İşi konulmuştur sadece çalmak ve doğru yere araba almak, daha sonra iş büyük ölçüde oyuncu olduğu ortaya çıktı duruma bağlı olarak, takviye olabilir. Ve tabii ki, bu durum her zaman kolay, ama her zaman büyüleyici değil ne olduğunu anlamak gerekir.

uygulayıcıları. Oyunun & nbsp Ve istenmeyen adam; APB Reloaded & nbsp; & nbsp; Online polis - korumak ve suçlulardan kenti savunmak için gelir. Polisin görevleri çok kolay değil suçluların yakalanmasını içerir. Herkes etkili bir suçluları yakalamak için gidiyor. & Nbsp; Polise oynamak, oyuncu ajanı Prentiss Kaplanlar ve Muhafızlar görevleri alacaksınız. Polis iş kolay ve tehlikeli değildir. Örneğin, görev teslim & nbsp; altın veya A noktasından B noktasına A para büyük toplamı tehlikeli ve karmaşık. Zırhlı araçlar ve diğer gelişmiş güvenlik önlemlere rağmen, bu değerli kargo ele olacağı muhtemeldir. Kesinlikle suçlular zaten güzergah hakkında bilmek ve her an saldırmaya hazır olun. Sen, elbette, eşkıya yeterli cevap vaktim yok ve başka bir rota ile gelip paldır küldür düz istenilen noktaya acele ve naedyatsya, o zaman daha karmaşık saldırganların avlamak olacaktır olabilir.

en üst düzeyde grafik, tam olarak nasıl ve akıllı kontrol sistemi.

APB Reloaded & nbsp herkes için; Kullanıcıların çözmek için, oynamak. & nbsp oynamak emin tanınan tek şey; APB Reloaded olursa olsun oynamak kime ilginç olacak. & Nbsp;

 

APB Reloaded online kayıt