Yer imleri

Apocalypse 2056

Alternatif isimler: Apocalypse 2056

Apocalypse 2056 Online & ndash; ücretsiz sıra tabanlı strateji oyunu. 2056, Dünya güçlü bir ısı kimse durmuyor, insanlar helak felaket için kıyamet felaketini kavradı. Antarktika & ndash; o olmadan yaşayabilir en azından gezegenin sakinleri yaşamak hemen hemen hiçbir şey var; & nbsp kalan bir yer. Birisi çekim ile kavga yükseltir ve birisi barışçıl madenlerin giriştiler. & Nbsp;

Ve sen? Ben global bir felaketin ardından dünyayı yaşamak istedim?

Sorunsuz online oyun oynamak için

Apocalypse 2056 oyunu gibi sistem gereksinimleri sunuyor:

& bull; ortalama PC ayarları;

& bull; Bağlantı Intrenet.

Zaten dayanılmaz ve oyunda resmileştirilmesi geçmek Apocalypse 2056 ihtiyaç oynamak istiyorsanız. Kayıt Apocalypse 2056 olarak oldukça basit ve hızlı sürmeyecek. Home sizin belirtilen bilgileri kontrol edin:

1. 2056 oyun Apocalypse resmi web sitesini ziyaret

2. & Ndash seçiniz; Kayıt

3. karakter için bir isim girin,

4. Seç kat

5. Önerilen sınıfların, onlar hakkında bilgi almak, size oluşacak istediğiniz ukazhaite

6. Girilen bir yarış seçiniz;

7. Eğer okudum onay kutusunu ve kullanıcı sözleşmenin şartlarını kabul

8. Pencerenin & ndash tıklayın; kayıt.

Ve şimdi burada. Korkutucu gözlük & ndash; değil cesaretsizlendirmek için. Şiddet bu dünyada hayatta kalmak için: Şimdi basit bir iştir. Oyun & nbsp belirtildiği üzere; Apocalypse 2056 üç teklif sınıflardan biri oynayabilir:

& bull; asker,

& bull; saldırı

& bull; izci.

Asker & ndash; orta mesafe büyük savaşlar için çok yönlü, doğru sınıf savaşçısı. Orta hasara neden olur. Herhangi bir tür silahlarla Skillful. Güçlü bir zırh yoktur.

Stormtrooper & ndash; iyi bir yakın dövüş geliyor. Bu bıçak becerileri bulundurma sahiptir. Ağır hasara neden. Güçlü zırhı vardır. Güçsüzlük & ndash; düşman uzun mesafelerde hassas, ama hayatımızın iyi bir kaynağı vardır.

Scout - & nbsp; uzaktan savaş & ndash yürütmek için uygundur; hızlı ve çevik. Onuncu seviyede keskin nişancı tüfeği tutar. Bu süre melee güçlü, ama en iyi uzun menzilli değil, hafif zırh vardır.

Ayrıca, & nbsp; Apocalypse 2056 oyun yarış seçmek sunuyor:

& bull; homo

& bull; DOE

& bull; eco.

Ve bunun yanında biz okumak zorunda olduğu Sitedeki görüşecek: Dünyada üretimi, karakter, beceri, harita, ticaret, klan, sohbet, görevler, silah, zırh, implantlar, canavarlar, ipuçları ve tarih.

Tabii ki, dünyada bu tür olaylardan sonra belirli yaratıklar mutlaka günlük yaşam & ndash engel olacak olacak; canavarlar.

savunma, savaşlar ve işgaller üretime ek olarak teşvik alacağınız uygulanmasına ilişkin atamaları verilecektir.

Ve savaşa gitmek ne arada,, gerekli ya kendilerini isteği atmak, ya da diğer kullanıcılar için bir davet aldı etmek.

oyunu online Apocalypse 2056 oldukça eğlenceli oynamak. Ve yüksek kaliteli, renkli grafikler ve ndash tüm sayesinde; gerçekçi karakterler, canavarlar ve afetler sonrasında bütün dünya. Siz karakter olur her şey yaşanıyor birlikte görünüyor.

oyuna taşıyabilirsiniz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more