Yer imleri

ArcheBlade

Alternatif isimler: ArcheBlade

ArcheBlade oyunu Koreli uzmanlar tarafından geliştirilen çok oyunculu oyundur. ArcheBlade size bir üçüncü taraftan oynarlar.

online oyun ArcheBlade kaydı hızlı. Oyun ArcheBlade kaydolmak için belirtmeniz gerekir:

1. Onun kullanıcı adı.

2. E-posta adresinizi ve şifrenizi yazın.

mücadele birbirlerine karşı

Seçilen tarafında ArcheBlade olacak oyun, & nbsp oynamak için.

oyundur & nbsp; Archeblade sen arcade oyunu mücadelede bulunan Özel teknikler ve combo kullanılır. Ayrıca strateji unsurları ile oyun komut katılacak.

Online oyunda ArcheBlade oynayabilirsiniz on karakterden birini temsil:

1. Renoah Collintz & ndash; o mekanın inanılmaz gücü algısı vardır. Onun uzmanlık öldürmek için, ama bir izci Renoah Collintz olarak mükemmel daha gösteriyor.

2. Elika Bayer karanlık elf. Bir sigorta şirketi ve diğer işletmelerin sahibi. O evrensel bir silah yaratmak suçlanıyor.

3. Gaspar la Velfanar & nbsp; - Bu cücelerin klan aittir. Bu Darkness priverzhenikam İmparatoriçe aittir. Bu karakter onun geleceği tahmin etmek mümkün oldu.

4. Cezanne La Gatal & ndash; Daha önce, gizli bir dedektif oldu. Karanlık büyü güçleri vardır. Onun görünümünü değiştirmek için karar gibi onun gerçek yüzünü kimse, göreceksiniz. O da Darkness İmparatoriçe bir bağlı olduğunu.

5. Elrath Nazaruth & ndash; o sevgi ve özveri oluşturmak Elflerin Krallığı, yaşadı. O güçlü bir büyü vardır ve Darkness İmparatoriçe düşmanıdır.

6. Dan Mei dev bir savaşçı kabile olduğunu. Kötü zamanlarda onun kabilesine kurtardı, çünkü Darkness İmparatoriçe tarafında savaştı.

7. Tiac Thompson Jr. Kıdemli Genel yedinci lig olduğunu. O her zaman kanun ve rasyonel kararlar saygı duyar. Ama buna rağmen, o çok kaba ve zalim oldu. Tiac Thompson Jr. O sihir biliyor ve dövüş sanatları var.

8. Dick Megaton Kıdemli Genel Gina. O buna rağmen, kan laneti ile doğan, fakat dünyada doğruluğu kurmak için söz verdi.

9. Renny Rich'Lich Kıdemli Genel Odessa olduğunu. O sihirli güçleri vardır ve Odessa Akademisi sihirli bir öğretmendir. O da bir casus hissediyorum oldu.

10. Valle Estrada Draco Emperatore Genel Dragons büyük torunu olduğunu. Yedinci priverzhenikom lig olarak kabul edilir. O shirif.

bu karakterlerin hepsi benzersiz yetenekleri vardır.

Bilgisayarınızın aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını

, online oyun ArcheBlade oynayabilirsiniz:

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 1) & nbsp

; Intel Core2 Duo 1,86 GHz & ndash; işlemci.

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 2) & nbsp

; 2GB & ndash; RAM.

& Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp 3) & nbsp

; 2.5 GB & ndash; Sabit disk.

Birlikte daha eğlenceli alarak yapılan online oyun ArcheBlade serbest zaman kaydolmak için arkadaşları ile.

en üst düzeyde tüm hedefleri izleyin ve böylece oyun ArcheBlade başarı kazanmak. Bu inanılmaz ve heyecan verici savaşlarda Size iyi şanslar!

nbsp;

nbsp;

 

Online kayıt ArcheBlade