Yer imleri

Tanrılar Arena

Alternatif isimler: Tanrılar Arena

şu anda online olarak oynayabilirsiniz Tanrıların oyunu Arena.

Burada bilge sihirbazlar, savaşçı dünya ile görüşecek, hırsızlar çok kurnaz bulunmaktadır. Sen ölümsüzlük anahtarı almak için tüm düşmanları yenmek zorunda.

Eğer gerçek bir kahraman ve hiçbir şeyden korkmayan iseniz tanrıları meydan olacak ve kuvvet herkes için olmadığını çünkü

, o zaman bu oyun sizin için olduğunu.

Facebook, VKontakte, sınıf arkadaşları ve benim dünyama:

Tanrıların Arena online oyun kayıt sosyal ağlar ile mümkündür. Ayrıca oyunun web sitesi üzerinden kayıt olabilirsiniz. Kayıt için belirtmeniz gerekir:

1) E-posta adresi.

2) tüm oyuncular göreceksiniz isim.

3) şifrenizi girin.

& nbsp; oyunu Tanrılar Arena Eğer bir acemi için arayış geçmek zorunda bir karakter seçin oynarlar. Bu arayışı ile tüm oyun kuralları ile görüşecek.

Tanrılar üçlü çatışma içeren online oyun Arena. Sen kendisi için ve diğer iki tarafın karşı sadece mücadele edebilirsiniz.

Arena Tanrıların Simülasyon para cezası ile cezalandırılır. Farklı tarafların tüm düşmanlarına saldırmak zorundadır, ya da en azından otomatik yumruk kullanın. Hareketsizlik durumunda da yıldırım saldırabilir.

Bir tarafı çöktü veya asker bazı partiler savaşta yeterli miktarda gelmezsen

, onlar oyuna katılmak mümkün olmayacaktır, ve savaş kalan iki takım arasında oluyor.

& nbsp Oyun Arena Bogov bir dizi özellik vardır:

1) savaş sırasında, taraflardan her biri 30 karakterden fazla aynı anda mevcut olabilir.

Bir karakter ölürse

2), daha sonra bunun için yeni bir karakter kısmını başlayabilir.

3) Eğer, oyunu başlatmak için özel bir seçenek için bir başvuruda sonra, o zaman "satırında olsun", hiçbir koltuk mevcut olmadığını bilgilendirilir. Bu uygulamayı gönderdikten sonra, savaşmak istedim hangi oyun ve konumları terk etmek mümkün olmayacaktır.

nbsp;

Aşağıdaki gibi

oyunu Tanrılar Arena liderlik tanımlanmıştır:

1) Savaşın başlamasından sonra her yerde yarım saat sonra "lider" rakiplerini isabet (hasar) en fazla sayıda indirebilmek olabilecek bir kahraman tarafından belirlenir.

2) lideri ekibi olan liderlik karakteri, herhangi bir işlevi devredebilir. Lideri öldürüldü ise, düğme otomatik olarak hasar büyük miktarda neden sonraki karaktere, liderlik aktarılır.

3) Bu düğmeyi kullanarak, lider savaşta taktik manevralar için, aynı zamanda, ona vermek için gerekli sırayla fırsatı kendi oyuncularını taşıyabilirsiniz.

Arena oyunu seviyeleri Tanrılar katılımcıların "yüzen sınırı" davranır.

Her arena bağımlılığı her istenilen düzeyde aktif karakter sayısı kaynaklanır önce. Burada, en küçük sayı "insan faktörü" ve sayısı, bu alanda her iki tarafta katılımcı en fazla sayısına göre belirlenir belirli bir yüzdesi çıkarılır.

katılımcı sayısı oyun panelinde bazı seçenekler bulunabilir.

Arena Bogov & ndash; Gerçek kahramanlar için bir oyundur!

nbsp;

nbsp; ,

 

Tanrılar Arena online kayıt