Yer imleri

ARC Srvayvl Evolved

Alternatif isimler: ARC Survayval Evolv

Oyun ARK Survival Evolved: Dinozorların Şafağı.

Bilginize: Stüdyo Joker ( bir yayıncı olarak ), sanal Bodrum LLC Efecto Stüdyoları ve İçgüdü Oyunları oyunu eski vahşi dünyada 3 alışılmadık bir ürünü erken açıldı. 06. 2015. Eylem, Rol Oynama, indie projesi: Bir macera oyunu ARK Survival Evolved Tür ile karakterizedir.

eksiklikleri belirleyerek, geliştiriciler yardımcı olmak için geçişi sırasında böylece Şimdi herkes ARK Survival Evolved, küçük bir ücret karşılığında indirebilirsiniz.

orada hayvanlar, silah, bina ve kabileler şeklinde bazı eklemeler vardı, ama bu güncellemeler daha büyük olacak ve oyun sonunda oluşturulduğunda ilgi daha acele rahat bir fiyata ARK Survival Evolved indirmek, böylece maliyeti artacak sürümü piyasaya sürülmesinden bu yana.

Vahşi İnsanlar & ndash; vahşi görgü.

nasıl & ndash düşünün; konfor olmadan yaşamak ve günlük hayatta hakkı için mücadele etmek. Bu yeni gelenler tüm milletlerden oyuncular uyanmak hikayesi plaj ile başlar. Giysiler onlara uygun itibaren, sadece Adem ve denetim kendisi ve arazi sonra, çok uzun süre açık havada kalmak daha iyidir.

dinozorların insan kabileleri krallığı ile bir arada yırtıcı, vahşi Dünyanın her yerinde. Mahalle her üye farklı bir gıda hizmet vermektedir, ancak insan ırkına ait olduğu, kendi cilt daha pahalı olduğunu ve korunması gerektiği gibi, karşılıklı yarar olduğunu.

prehistorik sürüngen evcil ve daha sonra diğer uluslarla bir savaşta, uzun mesafelerde hareket etmek, malların taşınması için de kullanılabilir. Kendi özellikleri ile 70'den fazla dinozorlar oyunu eklentiler ortaya çıkmasıyla türlerinde artmaya devam ama sinek su, toprak ve yeraltı karıştırmak bunlardan artık yeter. Buna ek olarak, oturan, onları çağıran, akrepler ile büyük sürüngenleri alabilirsiniz zırh kaplı korkunç acı kuyruk taşkın altında geri.

Ama bu mümkün kılmak için, bu birleşmeye & ndash gereklidir; Böyle sert bir dünyada tek hayatta olmaz. Sonra onun potansiyelini artırmak için kabile geliştirmek gerekir. Herhangi bir anda size saldırabilir ve biz kararlı bir saldırı püskürtmek için hazırlamak gerekir. Sen basmış bir silah lazım? Hayvanlar. Ve teknoloji gelişmektedir ve çadır evde güçlü büyümeye yakında gelecek bir taş balta, mızrak ve yay yerine ateşli silah olacaktır.

, av ve düşmanları takip, ormanda yarış düzenleyin Pterodactyl & nbsp sinek, kar kapakları dağların üzerinden. Modern bir ilkel kabile geliştirmek, kaynakları ve deneyimi toplayın, kendi topraklarını çarpma ve güçlü yarış haline gelir.

ARC Survayval Evolv sunan bir ses arayüzü ve İngilizce, ama oyun net, sezgisel ve hiçbir zorluk sunuyor.^11 OS: 64 bit; Windows Vista / 7 SP 1/8 ( 8.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more