Yer imleri

Exigo Orduları

Alternatif isimler:

Armies of Exigo'nun benzersiz oyun moduyla gerçek zamanlı stratejisi. PC'de oynayabilirsiniz. Grafikler iyi detaylarla güzel. Oyun yüksek kalitede seslendiriliyor. Müzik, Armies of Exigo'yu çok atmosferik hale getiriyor ve muhtemelen çoğu oyuncunun ilgisini çekecek.

Oyundaki olaylar, büyük ölçekli bir çatışmanın yaşandığı bir fantezi dünyasında geçiyor.

Birkaç grup:

  1. İmparatorluk insanları ve müttefikleri
  2. Canavarlar, insansı kertenkeleler ve barbar kabileler
  3. Düşmüş ölümsüzler ve canavarlar

Her grubun kendine has benzersiz özellikleri vardır. Hangisinin oyun tarzınıza en uygun olduğunu anlamak için açıklamayı inceleyin.

Denge iyidir ve eğer yetenekli bir hükümdar varsa her iki taraf da galip gelebilir.

Başlamadan önce, geliştiricilerin size ne yapacağınızı ve oyun arayüzüyle nasıl etkileşim kuracağınızı gösterecekleri kısa bir görevi tamamlayabilirsiniz.

Oyun sırasında birçok zorluk sizi bekliyor:

  • Kullanışlı eserler ve değerli kaynaklar bulmak için büyülü dünyayı keşfedin
  • Zindanlara inin
  • Atölyeler ve kışlalarla bir şehir inşa edin
  • Silahları ve zırhı geliştirin ve yeni teknolojileri öğrenin
  • Düşmanlara direnmek için bir ordu oluşturun
  • Mümkün olduğunda savaşçılarınızın becerilerini geliştirin

Bunlar Armies of Exigo PC'de sizi bekleyen aktivitelerden bazıları.

Oyun birçok yönden Warcraft gibi klasik projelere benziyor.Oynanış çok benzer, ancak bazı ayırt edici özellikler var. Armies of Exigo'da yer üstü dünyasının yanı sıra bir de yer altı dünyası var. Bazen düşman orduları en beklenmedik yerlerde karşınıza çıkabiliyor ve buna hazırlıklı olmanız gerekiyor. Kampınıza yapılacak sürpriz bir saldırıyı püskürtmek zordur, özellikle de ordunuz uzaktaysa. Buna karşı koymak için savunma yapıları ve duvarlar inşa edin.

Haritada dolaşırken zindanlarda saklanan düşmanların tuzağına düşmemeye dikkat etmelisiniz.

Çarpışmalardan yalnızca düşman ekibi çok daha güçlüyse ve kazanma şansı yoksa kaçınılmalıdır; diğer durumlarda savaşa girmek daha iyidir. Armies of Exigo'da savaşçılarınız yalnızca diğer birimlerle savaşarak daha güçlü hale gelebilir ve seviyelerini yükseltebilirler; gelişimin tam olarak nasıl gerçekleşeceği seçtiğiniz gruba bağlıdır.

Daha önce Armies of Exigo'yu çevrimiçi oynamak mümkündü, ancak artık sunucular zaten devre dışı ve yalnızca yerel kampanya mevcut.

Orduyu yönetmenin yanı sıra, mevcut kaynakları akıllıca yönetmek ve öncelikleri seçmek de gerekir. Her şeye aynı anda yetecek kadar kaynak olmayacak, bir seçim yapmak zorunda kalacaksınız.

Oynamaya başlamak için öncelikle Armies of Exigo'yu bilgisayarınıza indirip yüklemelisiniz.

Armies of Exigo ücretsiz indir, ne yazık ki işe yaramıyor. Oyunu satın almak istiyorsanız geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret edin veya Steam portalına gidin. Oyun zaten bir klasik olduğu için fiyatı artık düştü ve indirimler sırasında Armies of Exigo'yu ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Klasik RTS strateji oyunlarını seviyorsanız ve fantastik bir dünyada güçlü bir orduya liderlik etmek istiyorsanız hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more