Yer imleri

Zırhlı Warfare Projesi Armata

Alternatif isimler: Proje Armata
^^1

Zırhlı Savaş tankı savaş stratejik simülasyon3^^

bir geliştirici sürüm yeni bir oyun Zırhlı Warfare hazırlanıyor, bir multiplayer online simülatörü tankı savaşlar olduğunu. Askeri teçhizat yardımı ile savaş Hayranları yarattığı büyük oyun planı en ince ayrıntısına kadar dışarı çalıştı olacak ve ekipman sayısı, tüm benzer projeler aşıyor.

Zırhlı Warfare oyuncu olabilir hangi bir simülatör:

    ^9 farklı askeri teçhizat ve topçu,
  • 10^, daha iyi mücadele yeteneği arkadaşlarıyla klanlar halinde birleşmiş * 9 * tren ve pompalanan muharebe aracı mürettebatı,
  • muharebe mürettebat komutanları öfke ve makineden makineye onları nakli.

ek olarak, oyuncular oluşturmak ve kendi temel savunmak için fırsat var. Bir askeri üs üzerinde Her bina, ikramiye getiren ekipman, silah ya da mürettebat pompalama sürecini hızlandırır. Oyuncular ortak bir strateji ve savaş taktikleri geliştirmek için çevrimiçi bir metin sohbet ile birlikte oynarken, kendi faaliyetlerini koordine edebilir.

açık manzara hangarda oluyor teknolojisi ve kart mücadele Tesviye, her mevsim, kış, yaz, sonbahar ve ilkbaharda mücadele edebilirsiniz. Askeri çatışma harita üzerinde hemen hemen tüm sahne, köprü ve yapılar havaya uçuruldu ve imha edilebilir. Sadece yerleri açık kırsal ve kentsel savaşta mücadele ayrılır.

araçlar geliştiriciler mücadele ülkelerin bölünmesini anlamına gelmez oyun, oyuncu kimden o farklı ekipman türleri, farklı ülkelerin üreticileri, yani bir veritabanı bulunur ve olabilir satın alabilirsiniz, birkaç tedarikçiler verilir T - 90 ve Leopard 2.

Oyuncular modern savaş gerçek bir kazanan gibi hissediyorum, unutulmaz bir deneyim ve güzel bir vakit olsun Zırhlı Warfare indirmek için davet edilir.

^Askeri teçhizat 0^Yorum Zırhlı Warfare^2.3^ ^3:

geliştiriciler oyunculara savaş alanında amaç ve rol için teknoloji seçimi geniş bir yelpazede vermek

  • Savaş tankları - onlar mükemmel zırh ile iyi silahlanmış olan en güvenilir ve yararlı bir tekniktir. Bir çift, o sığınakta saklandığını olsa bile, düşmanı yok hangi ile üç savaş deneyimi düzeyleri ve teknolojik donanıma sahip, uygun pompalama sonra, füzeler kontrol eder. Hızlı algılama sonra güvenli bir mesafeye uzağa hareket edecek duman koruma etkin kullanımını korumak için.
  • ^Oyunda 9 zırhlı savaş araçları ağırlıklı olarak keşif için kullanılır. Bunlar çok farklı bir askeri donanım. Tekerlek izci kötü korunmuş ve ağır silahlı, ancak zor onları kontrol, daha fazla hız geliştirmek, ancak uygun beceri ve çok topçu ile düşmanları indirebiliriz. Keşif aracının daha yavaş^9 piyade savaş araçları, ancak daha güçlü silahlarla donatılmış ve bu birden fazla isabet dayanabilir sorun bile tank ve yukarıdaki zırh neden olabilir. ^9 tank imha - ince zırh ve büyük bir depo silahlarla tekerlekler üzerinde hızlı makineler. Shoot- ve - run stratejisi pusu mücadele için onların varlığı gereklidir, ama bir aracın ömrü çok kısadır. ^9 Topçu - arka aydınlatma ve duman füzeleri mücadele patlar.

oyunu Zırhlı Warfare oyuncu mürettebat komutanı ve savaş makinesi öncü benzersiz almak için zaman ayrılan miktar altın ve prim statüsü almak için, bir takma ad saklıdır görmek ve ilk oynama şansı verecek bir paket parti beta, satın alın. Zırhlı savaş stratejisti ve kahraman hissedin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more