Yer imleri

Asheron Çağrı

Alternatif isimler: Asheron Çağrı

oyun Asheron Çağrısı kahramanca fantezi türünde ünlü multiplayer online oyuncak. Oyunun yaratıcıları standart görünüm değil, onun takım arkadaşları ile heyecan verici sürüş dünyasına hoşgeldiniz. Bu formda dünya daha on iki yıl vardır fethediyor. Ve bu gücünü kaybetmez.

Oyunun kalitesi için, Asheron Çağrı oynamaya başlamadan önce, biz oyunun sistem gereksinimleri ile bilgisayarınız ile kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Şöyle Ve onlar:

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; RAM & nbsp; - 2 GB

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; kart & ndash; 256 MB

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; CPU frekansı & ndash; 2 GHz

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Internet bağlantısı;

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; klavye;

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; fare.

her şey gibi Yani. Asheron Call kaydı - Ama bile tren isim vermek oyun, sizi çizim oldukça basit bir şekilde geçmek zorunda. Bu sizin belirtilen bilgileri kontrol edilmesi tavsiye edilir:

 1. oyunu Asheron Call resmi web sitesini ziyaret
 2. , çek seçin
 3. adınızı girin;
 4. en az altı karakterden oluşan bir şifre oluşturmak ve Konsey, hesabınızın güvenliği için, diğer şebekelerde bu şifreyi kullanmayın
 5. gelip şifrenizi yazınız
 6. tekrarlamak & nbsp; önceden belirtilen şifresi;
 7. , e-posta adresinizi girin
 8. & ndash seçmek için; kayıt.

Gelecekte girmek sadece adını ve parolasını belirtmek için daha kolay olacak ve oyunda konum. Asheron Call çok ilginç oynarlar. Bilimkurgu, seni içermez, gerçek varlık, dünya.

Oyunun başında görüntünün, karakterinizin görünümünü hakkında dikkatlice düşünmek gerekir. Anlamak gerekir gibi detaylara Tüm bu büyümenin biraz koşmak yavaş, ama çok zeki ve büyük bir & ndash olacak; Bu ve hızlı bir şekilde gözden kaybolur seviyor, ama o kolay olurdu düşmana almak için.

oyun dünyasında Asheron " s Online üç yarış bir seçim var Çağrı: İnsanlar, Lyudzhiany ve Tumeroki. Burada da, dikkatli olmak zorunda. Gelecekte bir meslek seçmeniz gerekir, ve çünkü tüm ırklar meslek kısıtlamalar var.

, aynı zamanda ve nbsp; Oyun için oyun üç kıtada kendi hayranlarına mevcut yaratıcıları:

 • Osteth
 • Omishan
 • Linvak Masif.

kendinizi & ndash zarekomenduete kolay Kıta tarafından tavsiye başlayanlar için; Osteth.

Osteth & ndash; Halkının bir yarış yaşadığı. Parlak, göz alıcı çiçeklenme Botanik Bahçeleri & ndash gibi, gezegenin bir parçası; vaha.

Omishan & ndash; tumerokov konut. Avcılık için ideal, bazı orman aşılmaz çalılıkların etrafında olduğu gibi. Ve canavarlar bulunur.

Linvak Masifi & ndash; lyudzhianov için mesken. En korkunç kıta, yaratıklar grubu doldurma ve yalnız boyunca. Bitkilerin az sayıda Highlands.

Bir grup, İttifak ve Türkiye: Burada denir olarak

, belirli gruplar halinde birleştirmek için fırsat verilmiştir. Bu mücadele ölçeğine bağlıdır. Ince atamaları, ya da büyük ölçekli savaş ve topraklarının & ndash nöbet yürütülmesinde birbirlerine yardımcı olsun; Bu Kingdom olduğunu.

Bu kötü bir şey oyun elinizi deneyebilirsiniz önermez görünüyor.

nbsp;

nbsp;

AC oyunu sizleri bekliyor. Eğer uygun ayarı ve müzik eşliğinde mükemmel grafikleri ile oyun dünyası bekliyor zaman nasıl dışarı tutabilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more