Yer imleri

Ashes to Ashes

Alternatif isimler: Ashes to Ashes

Ashes & ndash Oyun Ashes; Gerçek bir nadir. Slayt neredeyse yirmi yıl önce aldı, ama bugün bile bu oyuncular güvendir. Onlar oynadıkları Bu projede, oyun ve bizim yurttaşımız milyonlarca oynayacak ve & laquo; meslektaşlarını & raquo; Dünya çapında. Kalite oldukça eski bir oyun modern sanat şaheserleri geymerskogo ile rekabet için kendini izin verir. Ve olarak Ashes to Ashes grafik ilke olarak, bir şey şaşırtıcı değil, hangi (zayıf olmasına rağmen, biz sadece oyun sonlarında 1996 yılında kuruldu gerçeğini unutmamak gerekir, ve zaman içinde bir çok kişisel ), sevdikleri oyun. & Nbsp;

Ashes to Ashes bize pc kesinlikle gerçekdışı kez söyler. En bilgisayara & nbsp gibi; Oyun doksanlar bu gelecek zaman olayların açıklaması dayalı, (şu anda, bu unutulmamalıdır, çok değildi). Ancak, bu projenin oldukça başarılı ve özgün & ndash haline geldi; değil sonunda, bugüne kadar bu konuda unutmayın, hiçbir şey için. Nadir & raquo; Ayrıca, birçok oyun bu ve laquo düşünün; çok daha ilginç bugünün oyunların en fazla.

oyun Ashes to Ashes indirmek için yeterli olacaktır başlatmak için. Oyuncular için çağdaş oyunlara alışık Ashes to Ashes dağılımları çocukça gevezelik görünüyor atlamak. Gerekli tüm kurulum dosyaları saniyeler içinde indirilir. Ve buna bile değer görünüyor, proje herhangi bir modern bilgisayar aygıtları sorunsuz çalışmasını olabilir söylemek.

The Kill & raquo oda

Ashes to Ashes bir & laquo olarak oluşturulan özel arenalarda, topraklarında giren zaman zaman oynamak gerekir;. Gelecekte nüfus cinayetlerin tefekkür daha iyi bir eğlence hayal bile edemiyorum. Bütün bu ortaçağ gladyatör dövüşleri korkunç andırır. Dünyanın en büyük arenasında mücadele sponsor şirketler ve kişiler bu kanlı gösteri çılgın eğlence & ndash olsun; bu yüzden, o çıkıyor, bu geleceğin acımasız gerçekliği gibi görünüyor.

Bazı komplo kıtlığı rağmen, ilginç Küller küllere oynayın. Manzara ve manzara sürekli değişiyor. Işten kıyafeti için iş değişiklikleri ve silah. Tuzlu ve hangi bir kesin konuşma, ve tüm önemli konuları & ndash başlar çünkü arsa şiddeti, yabancılar ile oyunun tarihini verir; Kötü uzaylılar agresif sözde gladyatör olarak zihninizi ilham. Çünkü tamamen kontrol edilemeyen ölüm makineleri haline vicdan ve namus yoksun bu yeni geçmiş eğilimleri,.

herhangi Ashes to Ashes Video monte itibaren, sizin karakter canavarlar işgali dünyanın bütün sakinlerini yayınlayacak anlayabiliyorum. Kötü & raquo; Sen istisna gladyatör kurtadam yok & laquo olmadan, hepsini yok etmek gerekli olacaktır bölge enfekte arenalarda, terk edilecek; beyinleri yenilgisinden sonra kurbanlarının dışarı düşüyor. & Nbsp;

Bu proje Duma veya Postel & ndash gibi oyunlar sevenler için ideal; kolay kullanım ve çılgın eylem ücretsiz dakika geçmesine yardımcı olacaktır.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more