Yer imleri

Asfalt Xtreme

Alternatif isimler:

Asphalt Xtreme, ünlü Asphalt serisinin oyunlarından biri ancak bu sefer yarışlar asfalt üzerinde gerçekleşmeyecek. Asphalt Xtreme'i mobil cihazlarda oynayabilirsiniz. Grafikler çarpıcı manzaralarla güzel, arabalar gerçek gibi görünüyor. Bu serideki oyunlar için geleneksel olan seslendirme kusursuz bir şekilde yürütülür, arabaların her birinin kendine özgü sesi vardır ve müzik tarzı tercihlerinize göre seçilebilir.

Oyun çok eğlenceli, tüm aksiyon anları ağır çekimde gösteriliyor ancak dilerseniz bu seçeneği devre dışı bırakabilirsiniz.

En hızlı yarışçılar sıralamasında ilk sıralara girmek zor.

Yol boyunca birçok zorlukla karşılaşacaksınız:

  • Tüm araç filosunun kilidini açın
  • Makinelerinizin performansını artırın
  • Yarışları kazanın ve yan görevleri tamamlayın
  • Sürüş becerilerinizi göstermek için diğer oyuncularla çevrimiçi olarak yarışın

Bu liste, bu oyunda sizi bekleyen eğlencenin tamamını yansıtmamaktadır.

Bir arabayla başlamanız gerekecek. Daha fazlasının kilidini açmak için yarışları kazanın. Diğer arabaların kilidini açmak için özel kartlara ve oyun içi para birimine ihtiyacınız olacak.

Belirli sayıda kart toplayıp gerekli seviyeye ön yükseltme gerçekleştirerek bir arabanın sınıfını iyileştirebilirsiniz.

Arabanın sınıfı ve seviyesi ne kadar yüksekse, geliştirmeniz gereken kart ve para da o kadar fazladır. En güçlü arabaların kartları diğerlerine göre daha nadirdir, dolayısıyla aracın sınıfı ne kadar yüksek olursa, onu garajınıza koymak ve maksimum seviyeye yükseltmek o kadar zor olur.

Arabalar çeşitli türlere ayrılır:

  1. Spor hatchback'ler çevik ve oldukça hızlıdır
  2. Güçlü arabalar en hızlısıdır ancak kontrol edilmesi daha zordur
  3. SUV'lar yeterince hızlı, iyi yol tutuşlu, daha dayanıklı ve rakiplerinizi kırarak başa çıkmanıza olanak tanıyor
  4. Canavar kamyonlar, boyutlarına göre hızlı ve manevra kabiliyeti yüksek, diğer tüm araçları ezebilecek dev tekerleklere sahiptir
  5. Kamyonlar büyük ve ağırdır, uzun süre hızlanırlar ama sonra hiçbir şey onları durduramaz, direksiyon ağır ve yavaştır
  6. Buggy'ler en küçük ve en çevik olanlardır, yüksek hıza sahiptirler ancak en az dayanıklı olanlardır, daha büyük araçlardan uzak durmak daha iyidir

Her araba tipinin, potansiyellerinin en iyi şekilde ortaya çıktığı kendi pistleri vardır.

Arabanız hasar görürse biraz zaman kaybedersiniz ve bunu telafi etmeniz zorlaşır. Ayrıca bazen yarışın ek görevlerinde, onu hasar almadan tamamlamanız gerektiği anlaşılıyor.

İşlevsel yükseltmelere ek olarak, arabalarınızı özel görünümlerle kişiselleştirebilirsiniz; bunların birçoğunu elde etmek kolay olmayacak; önce sürüş becerilerinizi göstermeniz gerekecek.

Çevrimdışı oynamak mümkündür ancak tüm modlar kullanılamayacaktır, bazıları ağ bağlantısı gerektirir.

Bu sayfadaki bağlantıyı kullanarak

Asphalt Xtreme'i Android'ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz, ancak yalnızca popüler Netflix video hizmetine aboneliğiniz varsa oynayabilirsiniz.

İnanılmaz arabaları sürerken eğlenmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more