Yer imleri

Assassins 4 Creed: Black Flag

Alternatif isimler: Assassins 4 Creed: Black Flag

Assassins Creed 4: Black Flag - modernitenin bile en hırslı eleştirmenlere göre en cazip oyunu. Projenin tüm özellikleri geliştirilmiş. Şimdi programı, daha gerçekçi animasyon daha yoğun olacak ve arsa daha heyecan verici ve ilginç. Yeni proje yaklaşık 50 önemli yerleri var olacak tamamen açık dünya uygulanacaktır. Şimdi oyuncular, sen Maya harabelerini ziyaret edebilirsiniz büyük şehirlerde ve küçük köylerde kullanılabilir olması şeker tarlaları üzerinde bir göz ve orman ziyaret, bilinen bağlantı noktalarını ve keşfedilmemiş mağaraları ziyaret edecek.

Oyun Assassin Creed 4 korsanlık günlerinde koyar. Tüm oyun Karayipler'de 1715 yılında gerçekleşir. Şimdi korsanlar - su değil sadece gerçek ustaları, aynı zamanda yere. Bu insanlar açgözlülük ve zulüm dayanarak kendi politikasını teşvik edilmektedir. Zemin, kanunsuz üzerinde. Oyunun bu bölümünde ana vurgu deniz seferleri, korsan gemileri, su savaş üzerine. Creed bilgisayarınızda 4 ayarı suikastçı, Gemilerin farklı türleri arasında seçim yapabilirsiniz. Derhal partiye projeyi girdikten sonra Galka denilen kişisel gemi, mevcut olacak. Onları ve Assassins Creed 4 pc oynamak için ilk kez olacak, o, sen kendi ihtiyaç ve gereksinimlerine göre değiştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Assassin Creed yeni bölümü sunulacak üç ana büyük şehirler

1. Havana.

2. Kingston.

3. Nessau.

Karakterin kendi takım seçmek mümkün olacak. Oyunun Assassins Creed 4 için harika bir fırsat size batıkları keşfetmek için deniz dibi detaylı bir çalışma sağlayan özel bir dalış çan, kullanmanıza olanak sağlar. Gemin diğer gemilere saldırmak ve onları yağma mümkün olacak.

Nasıl kendilerini geliştiriciler, Assassin Creed 4 Black Flag ilan - oyunun en eksiksiz sürümü. Projenin ana kahramanı cesur Edward Kenva olacaktır. Bu onun mücadele beceri ve cesareti sayesinde diğer denizcilerin ve korsanların saygı kazanmak başarmış, genç bir korsan kaptanı. İnanması zor, ama bile Karasakal genç cesur adam için duyduğu saygıyı dile getirdi ... ve korsanları tarafından inşa edilen tüm kaybolması tehdit eski bir çatışma içine çekti.

Oyuna başlamak için, erişim tuşları satın alıp bilgisayarınıza Assassins Creed 4 indirmek gerekir. Tüm proje katılımcıları daha eğlenceli olacak aşmak için yeni misyonlar ve görevler çok vardır. Önceki projelerden farklı olarak, dördüncü kısmı henüz Rusça'ya tercüme edilmemiştir, ama bu gerçek sizi mahcup olmamalı - kontrol sezgisel düzeyde öğrenmek kolaydır.

Eğer Assassin Creed 4 indirebilirsiniz kez

, sen oyun geliştirilmiş ve kolaylaştırılmış ne kadar kontrol göreceksiniz. Örneğin, ana karakter o tehlikede olabileceğine inanıyor zaman kaporta görünmezlik kendi ve tehlike bittiğinde otomatik olarak sadece onu alabilir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more