Yer imleri

Assassins Creed: Brotherhood

Alternatif isimler: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Oyun Assassin Creed Brazerhud, Aksiyon macerası tarzında geliştirilen Fransız şirketi Ubisoft Montreal'den muhteşem bir çok oyunculu oyun. Olayların süresi XVI yüzyılın XV başlangıcının sonudur. Sahne İtalya Üçüncü şahıs görüşü. Tam geçiş 15 saat sürer. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlar var. Oyunun özü, diğer kullanıcıların karşısında sayısız görevlerin, çeşitli bilgisayar karakterleriyle sıcak savaşların ve gerçek rakiplerin gerçekleştirilmesidir. Oyunun bulunduğu yerlerde soylu suikastçi Ezio Auditor da Firenze ile Roma'daki Şövalyeler Tapınakçıları arasında dövüş yapılır. Ana rakipleriniz Borgia klanının temsilcileri olacak. Hikaye, kronolojik bir çerçevede gelişir. Kullanıcılar hikaye görevlerini tekrar etme şansına sahipler. Geçmişten günümüze geçen ve sonra geri dönen ilginç bir an. Günümüzde bir kez, bu dönemin ana karakteriyle tanışacaksınız - Animus 2 makinesini kullanmanın bir yolunu arayan Desmond Miles. Ataları hakkındaki bilgileri okumak ve geçmişe aktarmak. Ancak tarihi çizginin ana karakteri Ezio Auditor da Firenze'dir. Ek olarak, aralarında Leonardo da Vinci, Niccolav Machiavelli veya Caterina Sforza gibi efsanevi kişilikleri olan birçok karakter vardır. AssassinsCreed: Brotherhood'ı indirmeye karar vererek, geçmiş yüzyılların atmosferine atlayabilir ve canlı maceralar için hatırlanacak baş döndürücü bir yolculuk yapabilirsiniz.

Diyelim ki, AssassinsCreed: Brotherhood oyununun dikkatinizi çektiğini ve bunun hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğinizi varsayalım. Bu proje Assassin in Creed serisinin üçüncü oyunu olduğundan, bu ürünün öncekilerden ne kadar farklı olduğunu düşünmek uygun olacaktır. Oyunun arsa orijinal sürüm olaylarının bir devamıdır. Bazı değişiklikler savaş sistemine maruz kaldı. Artık savaşlar daha dinamik ve saldırgan saldırılar bir sözleşme imzalama girişimlerinden daha fazla hoş karşılanıyor. Politikanız çoğunlukla doğaya saldırgan olduğu için askerlerin işe alımı ve eğitimi ile ilgilenmek akıllıca olacaktır. Katillerinizi şehrin her yerine yerleştirebilecek ve sıradan askerler, subaylar, atlatanlar, İsviçreli muhafızlar, atıcılar, destekçiler, haydutlar, gangsterler ve hermetistler ve kurt adamların olduğu düşman baskısına etkili bir şekilde direnebileceksiniz. Cephaneliğinde değişiklikler var. Bundan böyle AsassinsCreed: Brotherhood (Zırhçılık) Zırh çok daha çeşitlidir. Oyuncunun amaçlarına ulaşmasına yardımcı olacak her türlü aracı kullanmasına izin verilir. Zehirli oklar, paraşütler, çift gizli bıçaklar, gizli silahlar, gelişmiş uçaklar, sabit silahlar ve diğer birçok şey doğaçlama araçlarınız haline gelir. Özel fonksiyonlar önemli bir rol oynar. Örneğin, kartal vizyonunu açabilir ve savaş alanındaki durumu çok hızlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. AssassinsCreed: Bir kartal görüntüsü açıldığında Brotherhood videosu şu şekilde değişiyor: istenmeyen nesneler arka planla birleşiyor (artık göze hoş gelmiyor), düşmanlar kırmızı olarak gösteriliyor, müttefikler mavi, değerli eşyalar ve barınaklar beyaz renkle vurgulanıyor ve görevin amaçları sarı. Böylece, göze çarpmayan nesneleri kolayca tespit edebilir ve taktiksel durumu değerlendirebilirsiniz.

Birbiri ardına iş yapmak, oyun parası kazanmak ve gelişmek. Her adımda daha güçlü, daha iyi donanımlı ve bu nedenle kendinden emin bir hale gelirsiniz. Oyundaki çok yönlülüğü seveceksiniz. Bu arada, AssassinsCreed: Brotherhood oyununu neden indirmeniz gerektiğine dair başka bir tartışma var. Bir oyun stili seçin ve her kullanıcının hakkı tadı daha fazla olan modu kullanın. Yalnız oynayabilir veya sekiz numara olan çok oyunculu modları deneyebilirsiniz. Bunlar Aranıyor, Karmaşık Aranıyor, İttifak, Zor İttifak, Cinayet, Avcılık, Escort, Sandıklar için avcılık. Bir kelimeyle sıkılmayın! Katılın ve kendiniz görün!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more