Yer imleri

Astronix. Evrenin Masters

Alternatif isimler: Astroniks

AstroNix oynamak için: Masters of the Universe, bu minimum sistem gereksinimleri gerekir:

& bull; İşlemci: Celeron, MHz

& bull; Ekran Çözünürlüğü: 800x600

& bull; OS: Windows

& bull; Tarayıcı: Internet Explorer

& bull; varlığı eklentisi: Flash-Player 7.

Ayrıca, oyunu online AstroNix oynamaya başlamak için: Masters of the Universe, kayıtlı olması gerekir. Oyun AstroNix katılın aşağıdaki gibidir: evrenin Masters geçerli:

1) bir takma & ndash ile gel; senin karakterin adı.

2) kat seçin.

3) şifrenizi girin.

4) geminin geleceği adını verir.

5) email adresi girin.

6) kuralları ve kullanıcı sözleşmesi katılıyorum.

kez tüm altı ürün yapılır, kayıt AstroNix: Evrenin üzerinde Masters.

İnsanlığın birkaç yüzyıl boyunca tutulan alan enginliğini keşfetmeye başladı beri. Galaxy insanlara komşuları karşısında yeni arkadaşlar ve düşmanları bir araya geldi. Her medeniyet kaynakları avlanan ve daha fazla yaşam alanı kazanmaya çalışıyor. Yani, ırk birbirine & ndash yok etmeye başladı; sonraki kanlı savaşlar medeniyet insanların toplam imha karşı karşıya koymak. Son savaşlardan birinde, ordu savaşan taraflar kayboldu ve kaos bindirildi. İnsanlık her zamanki yaşam terk etmek zorunda, anıları veda ve güneş sistemi ve Toprak dedi. & Nbsp;

Galaxy sakin uzun bir süre sonra. Hala gezegen içinde derin gizli arzulu avcılar zenginlik, çünkü ancak yollarda bu yıldız, güvenli olmamıştır. Sen engin uzayda yolunuzu bulmak ve Evrenin Master olmak zorunda!

AstroNix çevrimiçi Sizin ana hedefi galaksinin en güçlü ve etkili olarak, kendi uzay imparatorluğu, galaksinin ve seni olma ikincilleştirilmesini oluşturmak için, karakterinizi geliştirmek. & Nbsp;

AstroNix aşağıdadır: Evren Kayıt Üstatlar, yıldız sistemindeki bir uzay istasyonu tau ile macera başlar. Gemin araçları ve modül küçük bir miktar ile silahlı, sizin karakter düzeyinde bir artış ile bu değiştirebilirsiniz. Farklı yıldız sistemlerini ziyaret öğrenme ve yeni gezegenler keşfetmek, galaksinin büyük expanses üzerinden uçmak için, para ve deneyim kazanmak gerekiyor. & Nbsp;

dördüncü seviyelere ilk diğer oyuncularla savaşlarda deneyim kazanıyor, karakter geliştirme mücadele edecek. Gemiyi tamir ve silah, özel bir para birimi ve ndash satın almak için; Kredi. Bina Vakantor işi varsa, bunlardan biri için başvuruda ve kredi kazanabilirsiniz.

AstroNix çevrimiçi Benimkini geliştirmek zorunda, Galaxy gelişen ekonominin, fabrikalar inşa. Gelişmekte olan ve gemi geliştirerek mümkün olduğunca sınırsız uzay çaba her karakter.

Broken gemi Dock tamir edilebilir, siz tersanelerde zarar konut yerini alabilir ve dükkanda size silah, askeri teçhizat ve mühimmat satın alabilirsiniz.

Oyunun başarısı aşağıdaki bağlıdır:

& bull; gözlem,

& bull; Gövde,

& bull; zeka,

& bull; reaksiyon

& bull; silah hasarı.

Eğer sürekli karakter becerilerini geliştirmek olan, bu seçeneklerin hepsi pompalama.

, oyununda silah dört tip vardır:

& bull; plazma

& bull; itici

& bull; lazer,

& bull; enerji.

oyun AstroNix: Universe Online Masters her oyuncu farklı savaşlarda yer almak için izin verir:

& bull; grup;

& bull; klan & ndash; klan karşı klan

& bull; kaotik & ndash; rastgele sırayla bir grup asker tarafından oluşturulan

& bull; tek.

Bütün savaşlar altıgen hücrelerden oluşan alanlarda gerçekleşecek. Tüm savaş adımda gerçekleşir. Savaşı kazanmak için sizin karakter gerekli özelliklerini arttırmak deneyim puanı almak.

yeni silahlar, yeni ekipman, gemi ve fırsatlara erişim Her seviyede. Gezegenlerin fethi, elde kaynaklar, üretim geliştirme: Oyun çok iyi ekonomik bileşenin etkisini geliştirilmiştir. Seviye 32 ulaştığınızda, evrenin bir usta haline gelecektir. & Nbsp;

Online oyun AstroNix: Masters of the Universe size uzay galaksi expanses karşısında unutulmaz bir yolculuk verecektir!

nbsp;
 

Astronix