Yer imleri

Athanaton

Alternatif isimler: Athanaton Immortal Warriors

önce Athanaton çevrimiçi & mdash; ölümsüz savaşçıların dünyası eşi görülmemiş savaşlar! Hiç şüphe yok ki: Bu ücretsiz tarayıcı oyunu dikkatinizi dışarı gitmemeli.

Athanaton online oyun erişilemez onun uzaya boşuna gerektirmez: sadece bir internet bağlantısı ve modern bir tarayıcı (Google Chrome sürüm 5 olması gerekir. 0, Firefox 6. 0, Opera 11. 10 ve benzeri. ) İşte Flash Player sürümünü 10 destekler. 0 veya daha yüksek.

Athanaton böylece sosyal ağlar (Vkontakte, Facebook, Twitter ve kendi hesapları var olanların şaşırtabilir oyunu kaydol. ), Onlardan doğrudan oyuna girmek mümkün olacak beri. Kullanıcılara yukarıda belirtilen ağ kaynaklarını tedavi etmezseniz, sadece iki alanları doldurmak zorunda:

1) Geçerli e-posta,

Korsanlara karşı oyun hesabınızı korumak için tasarlanmıştır

2) Şifre,. Bu çok basit ve hem harf ve rakamlardan oluşur değil arzu edilen bir durumdur.

Sonraki Athanaton Online kayıt okumak ve Sözleşmesi'ni kabul etmek isteyecektir. Ayrıca (sadece ayrılmak veya uygun kutusunun işaretini kaldırın) oyun haberleri için kayıt olabilirsiniz. Gönder & raquo; & laquo üzerine tıklayarak, kayıt Athanaton adında bir işlemi tamamlamak.

Online Athanaton oyun oynarken gerçekten başlamak için, öncelikle (eğer umurumda değil, tavsiye durdurmak), sonra ndash için & sunucu tanımlamanız gerekir; Açılan sayfada & ndash On; Kullanıcı adınızı (oyunlarda tanınması için isim) girin. Hemen Athanaton online oyun hakkında bilgi edinmek, karakterlerden birini seçmek ister nereye önünüzde konuşlu birliklerin grupları tıklayarak detay yapabilirsiniz:

1) Conan & mdash; Phoenix asker (mükemmel koruma + affetmez saldırı) açtı;

2) Cadı Atelanta & mdash; Ateşli süvari (saldırı ve sihirli güç hızı)

3) Kratos & mdash; Phalanx çekiç (saldırı büyü artı konsolidasyon yıkıcı)

4) Ağustos & mdash; (; Ruhunu doldurur bom ana silah & ndash) Altın süvari

5) I & mdash Richard; Bir yaylı tüfek (zırhlı ücret) ile At

6) Robin Hood & mdash; Soul Hunters (düşmanın morali ruh bom + basıncı soldurma)

7) Beowulf & mdash; Kar Warriors (hız + sihirli, düşmanın düşürücü moral)

8) Orianti & mdash; Kar kalkanı ile Okçular (; Dairesel pusu & raquo; güçlendirilmiş koruma + laquo, karışıklık içine düşmanın ön saflarına atar).

kahraman yetiştirmek için, her gün oyun daha iyi bu yüzden bir egzersiz başlamak öğrenmek, oldukça uzun bir süre Athanaton online oyun oynamak gerekiyor. Karakter ve asker özelliklerinde tüm değişiklikler profiline giderek bulunabilir. Bu arada, kahraman reenkarnasyonundan gibi bir işlev bulunmaktadır. Onun başarı düzeyine 51 için kullanılabilir hale gelir. Bu, aynı karaktere Athanaton oynamak için geri alma imkanınız var anlamına gelir, ama ilk seviye, sadece onun ordusu çok daha güçlü olacak ve kişisel istatistikler & mdash; Bu değişiklik olmayacak.

Başarılı Athanaton prosedürünü oynamak istiyorsanız

aşağıdaki ipuçlarını uygulayın:

sayısız binaları -Moderniziruyte. , Baştan onları geliştirmek yerine, daha sonra, herhalde daha kaçırılan anları pişman öğrenin.

-Vypolnyayte görevleri Athanaton online oyun sürekli sağlayacak. Her başarıyla tamamlandı görev için size gelişimi için küçük bir ödül alacaksınız.

gelişmekte olan fırsatlara gibi birçok kahramanlar -Nanimayte.

-The resmi oyun sitesi oyun ihtiyacınız olan bilgiyi bulmak için herhangi bir zamanda olabilir Manuel başlıklı bir yardım bölümü vardır.

tavsiye son parçası: asılı çarpıcı fırsatı kaçırmayın! Katılın!

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more