Yer imleri

Attila Toplam Savaş

Alternatif isimler:

Attila Total War tarihin en büyük fatihlerinden birini konu alan strateji. Attila Total War'ı PC'de oynayabilirsiniz. İyi, gerçekçi görünümlü grafikler burada sizi bekliyor. Seslendirme profesyonelce yapıldı. Müzik zevkli bir şekilde seçilmiş ve oyunun genel tarzına uygun.

Bu oyunda karakteriniz birçok kişinin tanıdığı komutan Attila'nın kendisi olacak. Şehirleri yok edin ve düşmanlar arasında panik yaratın ya da tam tersi, savunan tarafla birlikte istilayı durdurmaya çalışın.

Seçim yapılabilecek üç kesir vardır:

  1. Batı Roma İmparatorluğu
  2. Barbarlar
  3. Doğulu savaşçılar

Listelenen tarafların her birinin kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri vardır. Seçim yapmadan önce açıklamayı okuyun. Herhangi bir grup kazanabilir ancak bunun için bilge bir hükümdar ve komutan gerekir. Barbar sürülerini yenmek mi yoksa o zamanın en gelişmiş uygarlığını yok etmek mi istediğinize karar vermek size kalmış. Veya her bir fraksiyon için kampanyaları tek tek inceleyebilirsiniz.

Başarıya ulaşmak için çok şey yapmanız gerekir:

  • Değerli kaynaklar alabileceğiniz ve bunların çıkarılmasını organize edebileceğiniz yerlerin konumunu keşfedin
  • Yerleşimleri genişletin ve buralarda bulunan binaları iyileştirin
  • Savunma yapıları oluşturun, şehirleri aşılmaz duvarlar ve savunma kuleleriyle çevreleyin
  • Teknolojileri geliştirin, kazanmayı kolaylaştıracak daha güçlü silahları kullanıma sunacaklar
  • Para kazanmak için ticaret yapın
  • Diplomasiye odaklanın, ittifaklar kurun ve düşmanlarınıza hata yaptırın

Bu, oyun sırasında sizi bekleyen ana görevlerin listesidir.

Ulusların kaderinin bağlı olduğu sorunları çözmeye başlamadan önce eğitimden geçmelisiniz. Fazla zamanınızı almaz, arayüz basit ve anlaşılırdır ve herkes kontrolleri kendi tercihlerine göre özelleştirebilir.

Oyunun ilk dakikalarında kaynak eksikliğiyle karşılaşacaksınız, ancak doğru geliştirme yolunu seçerseniz bu sorun oldukça hızlı bir şekilde çözülebilir. Daha sonra yerleşim yerlerinizin güvenliğini sağlamak ve ancak ondan sonra yeni bölgeleri fethetmek için yola çıkmak en iyisi olacaktır.

Gerçek zamanlı olarak savaşmanız gerekecek. Tüm eylemlerinizi önceden planlamaya çalışın çünkü savaş sırasında her saniye önemli olacaktır. Eğer düşmanlarınızı yenemiyorsanız stratejinizi değiştirerek tekrar deneyin. Savaşa başlamadan önce kaydetmeyi unutmayın, böylece gerektiği kadar deneme şansınız olur.

Grafikler etkileyici, olup bitenler gerçekçi görünüyor.

Attila Total War oynamak, ayarlardaki ayarlanabilir zorluk seviyesi sayesinde hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için ilgi çekici olacaktır.

Oyun sürekli bir İnternet bağlantısı gerektirmez; oyunu yükleyerek İnternet olmasa bile oynayabilirsiniz.

Attila Total War'ı PC'ye ücretsiz indirmek maalesef çalışmayacak. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

Kendinizi bu inanılmaz gerçekçi strateji oyununa kaptırmak ve tüm düşmanlarınızı yok etmek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more