Yer imleri

Valiant Arms İttifakı

Alternatif isimler: Valiant Arms, AVA Alliance

Valiant Silah Alliance ndash; yeterince IMO [7 ] Shooter . Oyunun & ndash ayırt edici özellikleri; Kaliteli grafikleri ve detaylı çizim. Ne anlamı diğer atıcılar ve ndash in ise; Eğer oyun AVA size fırsat verir, ateş genellikle oldukça hızlı koşmak ve olabilir. Oyunun grafik motoru gelişmiş grafik yetenekleri sağlayan, gelişmiş destekler. Eğer atıcılar gibi ve uzun ve zor düşünmek için bir şey gerekir oyunlar için bakmazsak Bu dinamik oyun, kayıtsız terk etmeyeceğim.

Oyunun arsa dünya hakimiyeti için savaş meşgul olacağını varsayar. Gezegen üzerinde hakimiyet için rekabet sen ve başlatmak zorunda kalacak biri savaşan iki hizip, klan, gel. Battlefield sokaklar destansı savaşı kaynaklanan dev bir metropol şehir haline gelir.

çok çeşitli olarak Mühimmat, yanı sıra katılabileceği kavgalar çeşitleri. Dikkatli ve özenli bir detay çizim mücadele oyun boyunca muhteşem görünüyor ve taraftarlar orada ilginç bir mücadele değil sadece katılımcılar, aynı zamanda. & Nbsp; Oyun ilginç olacak hem nedeni tek askerler ve bir takım oyuncusu, o oyuncular için bir savaş komuta ve kişisel görevler gibi orada oyun. Uygun modu seçerek, toplu savaşlar dünyasına daldırma ya ya da tek başına misyonu yürütmek için.

Karakter Sınıfları AVA çevrimiçi [ 7] Sniper, Assault, ya da takım lideri olarak adlandırılır. Net Özel keskin nişancı, saldırı, kısa mesafelerde mücadele ustasıdır. :

Sadece para kazanmak değil, aynı zamanda oyun para almak için oyun Silahlar. Buna ek olarak, oyun sırasında tamamen mühimmat değiştirebilirsiniz. Oyun AllianceOfValiantArmsпредоставляет şans tamamen oyuna silah değiştirmek için: oyuncular mevcut izmarit, varil ve oyunda gerekli diğer öğeleri. Bu silah bir özelliği bunu yapmak için modifiye ve sizin için uygun olmasıdır.

, size en kısa sürede geçti & nbsp olarak oynamaya başlayabilirsiniz; AVA kaydı. Eğer oynamayı öğrenmek sonra , sen ikramiye bir sürü sunulacak. Biz tetikçi ile ilgileniyor beri, ana güç-up düşmanları çekim için kullanılabilir. Oynarken yanı sıra, yeni bilgi ve beceriler, ve sonra başlık kazanmak, karakter pompalanır. Yavaş yavaş, oyun sırasında Oyun A. A. Daha iyi oynamak için sağlayan: hızlı yeniden yükleme, hesap azalan verimler dikkate alarak daha kolay hale gelir. Bunun bir sonucu olarak, karakter hızlı ve daha iyi çekim çalışır.

Eğer isterseniz

AVA , bu oyun bir çok avantaj vardır oynamak için. Ücretsizdir, bu yüzden herkes olabilir oynarlar. Nişan birçok kullanıcı tarafından sevilen bir oyun, popüler bir sürümüdür. Oyun savaş farklı mod vardır, iyi tasarlanmış grafikleri vardır ve silah toplam aralık 70'den fazla birimleri vardır. AVA atıcılar ve yeni başlayanlar olarak profesyonel oyuncular olabilir oynamak ve tüm zevk onların bölümünü alacaksınız.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more