Yer imleri

Vanguard Çevrimiçi

Alternatif isimler: Avangard Çevrimiçi

Oyun & nbsp oynamak için; Vanguard Çevrimiçi MMORPG türünde online oyun hemen hemen tüm gelişmiş hayranlarını memnun olacak. Oyun Vanguard Çevrimiçi kolayca ilk kez online savaşlara katılmak bir adam anlayacaksınız. Ama bizon online oyunlar masterovityh, bunun nedeni onun zorlayıcı atmosferik için etkilemek için emin olabilirsiniz. & Nbsp;

Vanguard kesinlikle oyun istemcisi ek kurulum gerektirmez;

Oyunun lehine bizim hızlı zamanda da Online Oyun & nbsp söylüyor. Oynamak için gereken tek şey internete istikrarlı bir bağlantı, Internet & ndash; Online oyun tarayıcı ve & nbsp; Vanguard. & Nbsp;

Kayıt & nbsp; Vanguard size çok zaman almayacaktır. Oyunun ilgili bölümü, e-posta adresiniz, cinsiyet, isim ve karakterin yarış girin. Sonra onlarla anlaşmayı onaylamak için oyunun kuralları ile tanışma. Vanguard başarıyla tamamlandı ve serbestçe Online & nbsp oyunu oynayabilirsiniz;; oyun & nbsp katılın Vanguard.

oyuna başlamadan önce oyunun hiziplerin biri lehine bir seçim yapmak zorunda. Onların sadece iki & ndash; Kaos ve Sipariş. Oyunda Kaos kırmızı vurgulanan gruplar ve Usulü & ndash askerleri; mavi. Kaos güçleri için oynamak orklar, goblinler, siyah şövalyeler ve diğer fantezi kötülüğün komut mangaları altında gitmek. Sipariş yan seçimi, sen şövalyeler, elfler ve cücelerinin yardımıyla onlara karşı olacaktır.

oyun Vanguard Çevrimiçi Kaleleri yakalamak ve çevrimiçi diğer oyuncularla savaşları içinde cesaret ispat etmeniz gerekir hangi şövalyelerin kuvveti, yönetmektir. Çoğu zaman oyun Haçlı çevrimiçi Bu gerçek zamanlı heyecan verici bir taktik savaşları içinde yapılacaktır. Geliştirmek ve kendi hendek ve savunma kuleleri ile bir rezidans dönüşmesi devam edebilirsiniz kale ele geçirdi.

oyunda Her ünite dar uzmanlık vardır. Her zaman akılda online savaşlar süvariler mükemmel anlamıyla süvari karşı oluşturulan Lancerları dışında herhangi bir ayak birimleri ile baş söyledi. Okçular her zaman daha güçlü muadillerinin gerisinde melee tarafından yakın olmalıdır.

oyun oynamaya devam etmek, bu eğitim Hall ziyaret karakterlerin özelliklerini iyileştirmek gerekir. Yani oyun hayranları ve pompalama karakterleri tatmin edecek. Sen sihirli runes kullanarak bilgeliği okuyan, dar bir uzmanlık üretebilir. Ya da gelişmiş silah ve zırh kullanımı püf noktalarını öğrenmek. Ya da uzmanlık gelen makinelerin yardımı ile şehirler kuşatması konusunda uzman olmak. Ayrıca düşman konvoylarına yağma, zenginliği doldurmak.

Bu oyunların belirgin karmaşıklığı oynamak & nbsp öğrenmek rağmen, Vanguard zor değildir ve tür MMORPG başlayanlar. & Nbsp; oyuncular hızlı oyunun kullanışlı arayüzü alışmış ve Haçlı kütüphanesinde daha ilginç bilgi görebilirsiniz.

Bu oyun önemli bir parçası olduğu için

Bir Dünyada kalmak ve Vanguard online pazarda asla ziyaret oynarken, bu mümkün değildir. Oyuncular için, piyasa döviz kuru oyuncuları tarafından ayarlanır Vanguard borsalarında olduğunu. Ayrıca bu online açık artırma katılabilir. Ihale Ancak rakip bahis öldürmek mümkün sırasında saat sürer.

tabiri caizse & laquo için mücadele yorgun iseniz; açık & raquo; Dünya Vanguard Online, sen & nbsp çalışmalısınız; kuvvetlerini Zindanlarda. Bunlar grup için ve iyi kazanç teslim geçtikten sonra tasarlanmıştır.

Online oyun avangard sadece bir gece için bir oyun değil. Diğer MMORPG & nbsp aksine, parlak tasarımı ve oyunun arayüzü sizin ve arkadaşlarınızın aynı canlı duyguları içerir. Vanguard - Sonunda arkadaşlar şirkette cevap verecektir online oyun: & laquo; kurnaz ve güçlü ve bilge dünyasında kimler? & Raquo;. Vanguard kaydı senin hangisi en iyi general bilmek yardımcı olacaktır.

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more