Yer imleri

Avatar Nesiller

Alternatif isimler:

Avatar Generations Mobil cihazlar için MOBA RPG oyunu. Grafikler elle çizilmiş, önünüzde çizgi film gibi. Karakterler oyuncular tarafından seslendirildi ve müzikler oyunun genel tarzına uyuyor.

Türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi, başarının anahtarı, tüm katılımcıların birbirlerinin güçlü yanlarını tamamladığı ve zayıf yönlerini telafi ettiği bir ekiptir.

Avatar Generations oynamaya başlamadan önce kendinize bir isim bulun, bir avatar seçin ve oyunu nasıl kontrol edeceğinizi ve ilk birkaç dövüşçüyü nasıl alacağınızı öğreneceğiniz kısa bir eğitimden geçin.

Daha fazla macera sizi bekliyor:

  • Seviye üstüne seviye tamamlayın, deneyim kazanın ve kahraman kartlarının ve ekipmanının parçalarını alın
  • Geliştirme ağacında size göre en yararlı yetenekleri seçerek yeni beceriler araştırın
  • Savaşçılar için silah ve zırh oluşturun ve yükseltin
  • Diğer oyuncularla müttefik olun ve görevleri birlikte tamamlayın
  • PvP Arena modunda hangi takımın daha güçlü olduğunu öğrenin

Bunlar oyuncuları bekleyen görevlerden sadece birkaçı. Proje sürekli geliştiğinden, periyodik olarak yeni oyun modları ortaya çıkıyor. Kahraman koleksiyonu yenilendi ve maceraların sizi beklediği daha da ilginç yerler var.

Oyunu yaratan geliştiriciler, Doğu kültüründen ilham aldı. Burada tipik kıyafetleri, bina stillerini görecek ve oryantal müzik dinleyeceksiniz.

Bütün bunlar huzur getiriyor ama rahatlamamalısın. Pek çok sert Doğulu savaşçı, küçük ekibinizi yenmek için can atıyor.

Denemekten korkmayın, yavaş yavaş kahraman koleksiyonunuz oldukça genişleyecek. Hepsini savaşta test edin ve en güçlü manga kompozisyonunu seçin.

Tüm kahramanlar, sıradandan en nadir epik sınıfa kadar çeşitli sınıflara ayrılır. Dövüşçüleriniz en basit sınıf olsa bile merak etmeyin, daha fazla kart toplamak size onları geliştirme fırsatı verecektir. Yükseltme, tüm özelliklerde en büyük artışı sağlar ve yeni yetenekler açar. Kendi başınıza deney yapma arzunuz yoksa, İnternet'teki aramayı kullanarak en başarılı seçenekleri kolayca bulabilirsiniz. Ancak bunu kendiniz denemek her zaman daha ilginçtir, birdenbire yenilmez bir savaşçı grubu oluşturmayı başaran sizsiniz.

Her gün oyuna girip günlük görevleri tamamlayarak güzel hediyeler alacaksınız.

Büyük tatillerde tematik ödüllü özel yarışmalara katılma fırsatı olacak. Bunlar, savaşçıların görünümünü değiştirmek için basit dekorasyonlar veya diğer zamanlarda elde edilmesi çok zor olan değerli eserler olabilir.

Oyun içi mağaza ürün yelpazesini günlük olarak günceller. Orada kahraman kartları ve diğer faydalı öğeleri satın alabilirsiniz. Satın alımlar oyun içi para birimi veya gerçek para ile yapılabilir.

Mağazadaki satışlar geliştiriciler için tek kazançtır. Oyunu beğendiyseniz, küçük bir miktar harcayın ve minnettarlığınızı bu şekilde ifade edin.

Avatar Generations'ı bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

En güçlü savaşçılardan oluşan bir takımı hızlı bir şekilde oluşturmak için şimdi oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more