Yer imleri

Avatarlar: Chaos Yaşı

Alternatif isimler: Avatarlar, Avatar

Genel Oyunu Avatar: kaos dönemi.

Avatar Dünyası: kaos dönemi çevrimiçi klasik bir fantezi oyunu tüm özellikleri ile rol oynuyor. Oyun kaos dönemi, size ilginç maceralar, heyecan verici turnuvalar, mini oyunlar ve mantıksal düşünmeyi gerektiren bulmacaları verir. Çok yüksek sistem gereksinimleri sınırsız erişim, çünkü bu ücretsiz tarayıcı oyunu multiplayer. Avatar oynamaya başlamak için: kaos dönemi bir İnternet bağlantısı, sistem Microsoft Windows 98SE / Me / 2000 / XP, Pentium 300 MHz, 128 MB RAM ve DirectX uyumlu ekran kartı gerekir. Kaos Online Kayıt Yaş: Avatar yardımcı olacak oyunun bir üyesi ol. Oyun Client indir gerekli değildir. Oyun Avatar katılın: kaos dönemi aşağıdakileri gerektirir: & nbsp;

oyun karakterin adının 1) Giriş;

2) Kayıt kodu ve sonraki satırda yeniden giriş

3) E-posta (e-mail)

4) doğum gerçek tarih unutmayın;

5) zemin Not

6) uygun alana Fade basamak

7) Kullanıcı Sözleşmesi kabulü,

8) Oyunun yasaları kabul etti

9) yukarı basmak.

Kayıt Avatar: kaos dönemi geçti ve dünyanın kapalı alanlarda vardı. O eski tanrılar, şimdi Avatar habitat, yer ölüyor evren son kalesi haline geldi. Sen benzersiz bir karakter yaratmak için kendi rolü oyuna girin. Gelecekte, oyunu Avatar: Online kaos dönemi daha yüksek bir forma reenkarne için bir fırsat verir. En yüksek forma uygun her yarış için. Örneğin, elf bir melek ya da vampir, şeytan veya cin Efreet ve böylece içine dejenere olabilir. & Nbsp;

oyun yarışında içinde yakından bakalım. 7 toplam

- insanlar;

- elfler,

- orcs

- cüceler,

- trol

- Dan

- şeytanlar.

Oyunda insanların en yaygın ırkıdır. Bunlardan Sınırlamalar bilinmemektedir. Bu çok yönlü yarış gelişimi için büyük bir potansiyele sahiptir. Buna ek olarak, kolay bir kişinin öğrenmesi. & Nbsp;

elfler & ndash; olağanüstü çeviklik sahip ince organları ile görkemli yaratıklar. Doğal doğruluğu bu ırkın temsilcilerinin iyi okçuları kabul edilir verir. Ancak, onlar için balta ve sopa kullanarak sınırlıdır.

Orklar & ndash; dövüş sanatı doğuştan kalite kime inanılmaz güçlü savaşçılar. Gurur varlıklar ustaca onları durmuyor yay ve zihin büyü kullanımında gücünü ve sınırlama kullanın.

Cüceler & ndash; Ünlü zırh gücü olan ustaların piedmont yarışı. Onlar için yay ve sihirli ışığa Erişim sınırlı, ama silah geri kalanı çok akıllıca var.

Troller onların büyük boyutu ile etkilemek. Özel beceri ve ndash Efsanevi yürekli yaratıklar; yara iyileşmesi. Tüm troller için silah, mızrak, kılıç, yay ve büyü kullanımına ilişkin sınırlıdır.

Dana doğal kara büyü ve vampirizm çekilmek. Avatarlar dünyanın tüm sakinlerinin değilse büyük bir nefretle, şüphe ile onları tedavi. Bu yaratıklar uvorotlivye silah farklı türlerini kullanabilirsiniz. Sadece kulüpleri kendilerine Kısıtlı.

Bağlı yangın eleman ateşli iblisler cilde sahip ve onlara hem fiziksel hem de büyülü hasar azalır. Bu yarış için nedeni fiyonklar, yaylar, büyü ve hafif sınırlı, ama onlar bu noktada zahmet etmeyin görünüyor.

Avatar: oynayabilirsiniz kaos, deneyim kazanıyor ve yenilenme amacıyla becerilerini geliştirmeye dönemi. Bu özellik zorlu görevler bir dizi başarılı tamamlanmasından sonra elde edilir ve en yüksek ödül olarak kabul edilir. & Nbsp;

Toplu eylem online oyun son bir yerde de değil. Bir klan ve ndash katılın; kiminle uzun mesafeli seyahat yüklerini taşımak ve kanlı savaşlar kazanmak kolaydır, oyuncuların toplumun bir üyesi olmaktır. & Nbsp;

Oyunun bir başka özelliği, dinler varlığıdır. Avatar: Kaos online oyun Age bir tanrı olarak kendini denemek isteyen herkesi tanır. Dinlerini düzenleyerek, gerçek oyuncuların takipçileri toplamak gerekir. Daha onlar daha güçlü tanrı var.

Oyunun & ndash temeli; Dinamik gerçek zamanlı savaş. Ama sadece bu meslek için tüm zaman harcamak olmaz. Ayrıca kazancın yollarını düşünmek gerekir. Para (oyun para birimi) ve altın (gerçek oyunun web sitesinde satın alınır): İki para biriminin türü vardır. Oyun para kazanın, turnuvalar ve savaşlar katılan oyuna yeni oyuncular çeken verilirse deşifre ve el sanatları yapıyor, testlerin yoluna konabilir. Meslek seçim sizin! Ruhunuz ne karar verin. Oyun yedi seçenek sunuyor:

-

Pathfinder (açık arazide iyi yetişmiş, böylece etkin bir iksir ve iksirler için malzemeler toplar)

- (öldürmek için gölgeler ve saldırılara saklandığı paralı) katil;

-

doktor (kendi sağlıklarını geri yükleyebilirsiniz ve müttefiklerine yardım etmek)

- The Witcher (özellikle vücudunuzun değişiklikleri tabi ne için büyü dayanabilmesi)

- paralı (kazanç & ndash bir yolu, sihir ve kılıç)

- Hunter (catch nadir canavarlar uzmanlaşmış)

- Raider (hazineleri arıyor).

Online kaos dönemi seviyeleri ile hareket gereklidir:

Oyun Avatar oynamak için. Bu arada, ne zaman seviye de gelir elde. Her yeni seviyede ile, oyun içine daha ayrıntılı bilgi verilecektir. Heyecan verici bir oyun olayları bile en zorlu oyuncular yakalamak.

Kaos dönemi ve olağanüstü bu projenin kendilerini yapabilirsiniz:

Online Avatar oyunu oynamaya başlayın. Hayal kırıklığına zorunda değil emin olun! Şans size en iddialı planları yapabilir!

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

nbsp;

 

Avatarlar: Chaos Online kayıt Yaş