Yer imleri

Avatarlar: Chaos Yaşı

Alternatif isimler: Avatarlar, online oyun avatarları, kaos dönemi

Bugüne, İnternet için, o oyuncunun kendi iç dünyası, arsa ve sadece bir oyun atmosferi yakalamak pek çok online oyunları oynayın. Ama bu oyunların hepsi, oyuncu hareketi ve savaş hem de hareket özgürlüğü verilir.

Size şimdiye kadar tanıştığım & ndash var online oyunların standart sığmayan bir oyun vermek istiyorum; Bu online oyun & laquo; Avatar: kaos & raquo dönemi;. Bu oyunda, & nbsp; Bir karakter (uygulanacak seçim ve eylem atım, özgürlüğü) savaş planlama, avatars dünyasının dev expanses üzerinde hareket tam özgürlük verilir, ve kavga kendisi gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve tamamen oyuncuyu kontrol eder.

Ve oyun & hellip hakkında çok kısaca;

online oyun & laquo ise; Avatar: kaos & raquo döneminde; İnsan, Elf, cüce, ork, iblis, trol ve Dana: Yedi oynanabilir ırklar vardır. Eşsiz ve kusursuz bu ırkların her biri. En yaygın ırk & ndash; Bir savaşçı ve büyücü olabilir bir kişi. Kalan ırkların dan rasa karanlık sihirbazlar için daha uygundur ve Elf okçular için karakter raskachek belirli bir tür daha yatkındır. Oyunda kaydederken, kullanıcı mevcut ırkların herhangi birini seçebilirsiniz ve seçiminde zorluk varsa, her zaman yardım bölümüne açın veya birer yarış ile birini seçin ve seviyesini 11 ulaşana kadar sıfırlanabilir karakteri ile oynamak için deneyebilirsiniz.

Kayıt karakterin sonunu takiben şehrin merkezi meydanında alır büyük ve karakter olasılığını gösteren deney savaşta, sivrisinekler. Bir kavga korkmak gerekmez, ve ekranda ve sohbet açılır istemleri izleyin arzu edilir. Savaşın bitiminden sonra, bu size (; & raquo kullanın; & laquo tıklayarak onlar sırt çantası karakter aktif hale getirilebilir) deneyim ve gümüş şeklinde ikramiye alacağı için basit görevleri verecek arayışı karakteri Elika, yardımcı olacak, şehir kendisi keşfedebilirsiniz. Bölge Guild, Central Square, bir yerleşim alanı ve bir mezarlık: Şehrin dört ilçe bulunmaktadır. Alanların her birinde deneyim ve gümüş kazanmak için, hem de sağlığını geri ve giysi ve silah satın almak için işi alabilir imkanları vardır. Merkez meydanında orada savaşta karakterinizin gücünü, hem de tedavi Tapınağı test edebilirsiniz Arena, ve o sağlık ve kudret helvası bir bonus veriyor bir din kabul etmek de mümkündür.

kolayca seviyesini 8 (bir saatten az sürer zaman, ama bir işi) ulaşabilir Elika rakamı verir tüm işler sonra. Daha sonra dükkana gidin ve karakter kırsal ve daha karmaşık görevler yürüyor elbise olabilir. Birikmesi & nbsp seçerken; bir savaşçı, büyücü, okçu veya Clover yapmak için fırsat var. Karakter bu türlerinin her biri için silahlarını & ndash sağlanan; ve yonca & ndash için yay ve yayını için askerler kılıç, balta, sopalar, mages için değnek, okçular için; Clover. Magee, sırayla, dört tip ayrılabilir: karanlık, ışık, zihin ve stihiyschiki ayrıca bir karakter büyü birkaçının bir arada olabilir.

sitemu savaş haritası keşfetmenize yardımcı mevcut ışık karakter atamaları ve oyunun diğer inceliklerini ilk seviyelerinde. Büyük karakter seviyesi & ndash; daha zor bir görev eritmek ve böylece daha ilginç hale oynamak için olacaktır. Her oyuncu oyun & ndash onun yerini bulabilirsiniz; Bazı PvP savaşlar için bir karakter geliştirmek ve kaynakları toplama ve botlar tekme ile PvE savaşlarında ve doğada huzurlu yürüyüş için hamle her şeyi, başkalarına saldırmak.

(Karakterin ırk bağlı olarak) Vampire, Golem, Berserk, Giant, Angel, Leach, Torre, Hayalet, efreet, Cinnah:

başarı karakter seviyesi 51 o (geliştirilmiş ırk) en yüksek biçimini reenkarnasyon ritüel geçmek ve almak için fırsat vardır . Ek özellikler daha yüksek formları kendi karakterlerini vermek ve yeni, daha ilginç tarafı ile avatarları dünyasını keşfedin.

Bu yüzden onun yeteneklerini test etmeye karar verdim kim - avatars dünyasına online oyun ve dalma kontrol!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more